RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
Pe hermonossa ce dracu mai faceam am bagat 2 milioane de gold si anulam platile nu ? alta aberatie de a voastra , in plm nu poti anula platile pentru ca le faci cu 3d secure , adica iti cere cod de pe card de pe aplicatia bancara dar taranu de tine n are cum plm sa stie ce e aia carduri banci si aplicatii de la banci si 3dsecure si mortii lor , baga mi as pl in tine de retardat !!! :)
Asta mă gândeam și eu... Ai furat.. Nu ai băgat.
Dacă ai bagat... arata facturile de pr email unde scrie david și fă video cu refresh

Sau mai simplu.... video după telefon :)
Ai ? Nu ai. Asta rezulta ca doar din furt gold ai avut... sarantocule
 

DeletedUser16184

Guest
Cine crezi ca intra pe viteza mica sa se bata cu slabani ca voi?=)))))))))) daca nu se da v4 cel putin nici nu-mi bat capul=))))))))))))))) ori jucam grepolis,ori farmvilla?=))))))))
 

DeletedUser6507

Guest
asta e irelevanta.. si eu pot intra de pe telefon si pun numele ala si spamez o parola random pana blochez contul
Asta nu i o dovada ca esti raganarar..


Chiar nu poate nimeni sa dea de m-a-x sa intre sa-l faca pe cacatul asta de ras?
Pai si daca ar fii m.a.x. asa cum pretinde el,nici ala nu a demonstrat mai nimica:)),la urma urmei si cu gold si fara gold...daca nu stii sa joci, tot degeaba intri sa te bati cu pumnul in piept ca eu is x si y,macar ala nu se lauda pe aici cum se lauda David.Dar ca idee , in toamna nu intra numai David,intra si @7bile si @Capone. sub acelasi nume,mai intra si jucatorii care au ramas sa joace pe hermonassa-cel mai probabil intra vs wild daca nu se duce bila sa se roage de ei sa intre cu el:)).Si cine stie...poate mai intra si italienii sa-l mai muiasca pe david:)).Macar astia au ramas pe server:)) si copilasii lui david au disparut din pacate.
 

Anubis.K

Stie Tot
Din toata zarva asta pe aici, reiese ca niciodata nu trebuie sa ai incredere in sarpele de gucci :))))))))
mai acuma 2-3 saptamani se lingeau in cur amandoi, dar gucci cum e bipolar si s-a plictisit, a zis sa-l muiasca pe David :)))))))))))

si David isi da autogoluri pe banda rulanta, el in loc sa-si vada de joc, sa-si demonstreze macar 10% numele de alianta furat de la banderas :)))))))))))))
cum o fost A.O.G-ul fals de pe revolta asa si Friendsu asta .)))))))))))
Macar de ar fi ceva de capul lui dar singur e varza
 
Si i ai supt pula lui rage=))))) ca altceva nu poti sa-i faci =))))))))))) slabule=))))))))))))))))))) cand inveti cu secunda si sa nu mai ataci cu deff atunci sa mai apari pe joc=)))))))))) pana atunci gura mica si vezi in toamna sa nu mai iei banuri ca nu stiti sa jucati cu multiconturi=))))
fantomioooor, eu n-am luat ban pt multicont si s-a si vazut ca am aratat motivu pe forum pe aici, am luat pt vpn, nu pt multicont :s
 
Ultima editare:
Din toata zarva asta pe aici, reiese ca niciodata nu trebuie sa ai incredere in sarpele de gucci :))))))))
mai acuma 2-3 saptamani se lingeau in cur amandoi, dar gucci cum e bipolar si s-a plictisit, a zis sa-l muiasca pe David :)))))))))))

si David isi da autogoluri pe banda rulanta, el in loc sa-si vada de joc, sa-si demonstreze macar 10% numele de alianta furat de la banderas :)))))))))))))
cum o fost A.O.G-ul fals de pe revolta asa si Friendsu asta .)))))))))))
Macar de ar fi ceva de capul lui dar singur e varza
@mr.sunshine forum mortaciune
 

DeletedUser16184

Guest
fantomioooor, eu n-am luat ban pt multicont si s-a si vazut ca am aratat motivu pe forum pe aici, am luat pt vpn, nu pt multicont :s
=))))) 3 insi ati luat in acelas timp ban pentru vpn=)))))) oare de ce?=)))))))))))) baaaaaaaaaaaaaaaa sugi ma pula ca esti prea prost=)))))))))))))roaga te la stil sa nu dea in toamna v4 ca devii posta ca pe byllis=)))))))))) zdreanto=)))))))))))
P.s invata cu secunda si sa ataci cu trupele care trebuie ca sa nu ma plictisesc prea repede de tine cand te pun capra si te tin in fata pc ului 24/24 cu tot cu orice alt sclavete cu care vei incerca sa joci la dublu cont =)))))) pisamas pe tine de terminat care nu stii nici o boaba din jocul asta=)))))) ai luat si tu aripi ca prostul ala de david ca nu va da nimeni atentie cand grepolis e mort pe perioada de vara?=))))))) sa mi sugeti pula amandoi=)))) tu cu ma ta aia moarta din groapa si ala cu ma sa aia curva =))))))
 

DeletedUser17370

Guest
Du te duminică la biserica și fă matanii să nu dea v4
 

DeletedUser16184

Guest
Sunteti cei mai buni sa da ti din gura :)))) dar la joc mai putin .
Ba pisatule tu ai tupeu sa deschizi gura si sa spui de jucatori buni si slabi?=))))) pisamas si pe tine de prost ca pe apollonia te rugai de mine sa ti scot navele ce ti veneau de la wild ca tu nu stiai sa bagi la secunda sau sa ti intorci trupele=))))) iti intra paturile cu tw si ti intorcea trupele cand iti veneau nave =)))))))) opream alarmele alora din lorzi si nu erai in stare sa bagi o nava cu sageata ca nu aveai trupe ca nu stii sa refaci=)))))))))))))) te am carat o lume inteagra ca la final sa ai tupeu sa comentezi ca ultima pizda alora din wild si sa faci pula mare la mine ca tu esti zeul puli mele=)))))))) si ti am dat muie si am sters toata granita doar ca sa mai sugi pula=))))))))) m-am pisat pe tine si pe lumea aia care se castiga usor =))))))))))) apollonia putea sa fie prima ta lume castigata =)))) mult mai devreme decat mochlosul ala=))))))))))))))))) ai luat la muie pe revolta unde te credeai mare zeu pana ti a dat la muie alde invictus grepo top sau ce plm aliante sunt pe revolta si ai venit pe asediu luand muie 2 lumii la rand,urmand sa iei la muie si de la hakuna aia (alianta noua,care isi vede de treaba lor si joaca pe viteze mici sau pe servare unde nu s aliantele de top dar nu fac pula mare pe aici ca au castigat nu stiu ce lume ca rupe ca drege ca tine idiotule)=))))))))) si in toamna o sa deveniti curvele ce sunt chemate la orgie pentru a intretine atmosfera=)))))) macar 2 3 luni sa jucati ca sa nu ne batem dupa intre noi de plictiseala=))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Ia zi davide ai fost la viata ta si pirat nu?=)))))))))))))) pisamas pe tine de fake ce esti=)))))) cand ai auzit de ragnarar ai auzit in vikings prima data dar nu stiai ca este folosit deja in grepolis si cand ai vrut sa ti l pui si ai vazut ca e luat la ce copil esti ai incercat sa furi ceea ce insemna Ragnarar pe grepolis(bine nu mare lucru ca stilul de joc al tau cu a lui max nu e diferit doar ca aluia ii mai tace gura)
 

Atașamente

  • 20210628_140545.jpg
    20210628_140545.jpg
    197,4 KB · Vizualizări: 25
=))))) 3 insi ati luat in acelas timp ban pentru vpn=)))))) oare de ce?=)))))))))))) baaaaaaaaaaaaaaaa sugi ma pula ca esti prea prost=)))))))))))))roaga te la stil sa nu dea in toamna v4 ca devii posta ca pe byllis=)))))))))) zdreanto=)))))))))))
P.s invata cu secunda si sa ataci cu trupele care trebuie ca sa nu ma plictisesc prea repede de tine cand te pun capra si te tin in fata pc ului 24/24 cu tot cu orice alt sclavete cu care vei incerca sa joci la dublu cont =)))))) pisamas pe tine de terminat care nu stii nici o boaba din jocul asta=)))))) ai luat si tu aripi ca prostul ala de david ca nu va da nimeni atentie cand grepolis e mort pe perioada de vara?=))))))) sa mi sugeti pula amandoi=)))) tu cu ma ta aia moarta din groapa si ala cu ma sa aia curva =))))))
esti cel mai bun la supt pula draga mea grasunica
 

DeletedUser16184

Guest
Si ia o si p asta jegule cand plangeai ca o pizda la mine=))))))))))))))))) iar acum ai tupeu sa iesi cu pieptul in fata?=))))) pai ba baiatule lumea stie ca esti o pizda plangacioasa si tinta la poligonul de tragere=)))) nu mai visa ca esti vreun castigator sau un player bun=)))))) esti decat un gaurit =))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210628-140437_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210628-140437_Samsung Internet.jpg
    273,1 KB · Vizualizări: 28
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus