RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
Trupa lui david este compusa din jucatorii:
1. david658 - care atentie nu e Ragnarar
2. Riad3344 - varul lui david
3. Jonsnow* alias maryo56 - cel care se da fost admin si nici nu a fost =)))) nici sons nu il mai vrea, pe paros voia cu sons spunand ca e galatean de al lui dragoshxxx si tot nu l-a vrut sons =)))
4. w10das - un moldovean
5. Saratu
6. bursi
7. Lord Smaug / Smaug The Terrible / Rares2018
8. stelistu995
9. otodisco2
10. iulysmecheru
11. cobby2
12. miniboss
13. Alynz
14. CHAOS IS HERE - grec
15. RANNK1 - grec
16. ersos - grec
17. Greutate
18. GG.WP
19. Grep0
20. cOsT1n0
21. adadudu
22. fanis74 - grec
23. peperasmenos - grec
24. 13os - grec
25. tony142001
26. Prisoner
27. skunku
28. zeraath
29. febz
30. yobagg
31. T1b3rus-3mp1r3


cam asta, restu ce are , est de umplutura care joaca unde le este bine , ca de exemplu bobo dintre sons si friends fake, ar prefera sosn care e alainta orginala + a mai jucat cu membri din sons , clar nu l-ar prefera pe david .
a castigat mochlos neavand adversari .
olynthus o va castiga ? eu spun ca nu :)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Mai sunt multi nebunule :)) vom fii 100 de top prin link cream della cream .

bobbo e unu dintre cei mai buni prieteni al meu de pe joc deci iarasi vorbesti prostii in necunostinta de cauza .
 

DeletedUser16974

Guest
Nu înțeleg dc faceți comparații între grei și între alianțele care sunt la început de drum.

Ok, recunosc o alianta puternica la inceput de drum.. dar david nu prea a demonstrat mai nimic cu alianta lui asta e realitatea și fără supărare.. E ușor sa vii sa arunci vorbe ca te bati cu cei mai buni când ești conștient ca nu ai nici o sansa.

Nu sunt eu cel mai bun, nu sunt printre cei mai buni, sunt cel mai rau jucator pot spune, un exemplu negativ pe acest joc.

Dar voi ăștia mari sunteți de vina pt ca le dați atentie ăstora care o cauta cu ăștia mari.

Eu zic sa va respectați statutul fiecare și aia e.

Măcar aia buni sa fie mai deștepți zic:))
 

Versace29

Membru
Trupa lui david este compusa din jucatorii:
1. david658 - care atentie nu e Ragnarar
2. Riad3344 - varul lui david
3. Jonsnow* alias maryo56 - cel care se da fost admin si nici nu a fost =)))) nici sons nu il mai vrea, pe paros voia cu sons spunand ca e galatean de al lui dragoshxxx si tot nu l-a vrut sons =)))
4. w10das - un moldovean
5. Saratu
6. bursi
7. Lord Smaug / Smaug The Terrible / Rares2018
8. stelistu995
9. otodisco2
10. iulysmecheru
11. cobby2
12. miniboss
13. Alynz
14. CHAOS IS HERE - grec
15. RANNK1 - grec
16. ersos - grec
17. Greutate
18. GG.WP
19. Grep0
20. cOsT1n0
21. adadudu
22. fanis74 - grec
23. peperasmenos - grec
24. 13os - grec
25. tony142001
26. Prisoner
27. skunku
28. zeraath
29. febz
30. yobagg
31. T1b3rus-3mp1r3


cam asta, restu ce are , est de umplutura care joaca unde le este bine , ca de exemplu bobo dintre sons si friends fake, ar prefera sosn care e alainta orginala + a mai jucat cu membri din sons , clar nu l-ar prefera pe david .
a castigat mochlos neavand adversari .
olynthus o va castiga ? eu spun ca nu :)
Abia acum ai aflat ca David nu e Ragnarar?:))
 

Versace29

Membru
Trupa lui david este compusa din jucatorii:
1. david658 - care atentie nu e Ragnarar
2. Riad3344 - varul lui david
3. Jonsnow* alias maryo56 - cel care se da fost admin si nici nu a fost =)))) nici sons nu il mai vrea, pe paros voia cu sons spunand ca e galatean de al lui dragoshxxx si tot nu l-a vrut sons =)))
4. w10das - un moldovean
5. Saratu
6. bursi
7. Lord Smaug / Smaug The Terrible / Rares2018
8. stelistu995
9. otodisco2
10. iulysmecheru
11. cobby2
12. miniboss
13. Alynz
14. CHAOS IS HERE - grec
15. RANNK1 - grec
16. ersos - grec
17. Greutate
18. GG.WP
19. Grep0
20. cOsT1n0
21. adadudu
22. fanis74 - grec
23. peperasmenos - grec
24. 13os - grec
25. tony142001
26. Prisoner
27. skunku
28. zeraath
29. febz
30. yobagg
31. T1b3rus-3mp1r3


cam asta, restu ce are , est de umplutura care joaca unde le este bine , ca de exemplu bobo dintre sons si friends fake, ar prefera sosn care e alainta orginala + a mai jucat cu membri din sons , clar nu l-ar prefera pe david .
a castigat mochlos neavand adversari .
olynthus o va castiga ? eu spun ca nu :)
După cum am mai zis,o adunătură de bombardieri conduși de cel mai prost om de pe serverele ro,David..
 

DeletedUser17370

Guest
Abia acum ai aflat ca David nu e Ragnarar?:))
Eu... doar ii dadeam aripi ca el e Ragnarar, stiu ca nu este Ragnarar, este pielea ....
Ragnarar este nimeni altul decat m.a.x / m-a-x , el a si dovedit intrand aici pe forum extern cu contul respectiv inca de pe Paros parca, inainte sa fie banat...
David in schimb ce a facut ? a facut un cont ragnarar cu punct la final =))))))) @RAGNARAR.

originalul este @Ragnarar
 

DeletedUser17370

Guest
Ca sa vedeti ca max e adevaratul ragnarar, dati pe profilul @Ragnarar si dati la postari si vedeti pe acolo in cele 32 postari pe care le are unde a spus ca e m.a.x / m-a-x :)
David daca era asa bun, era top 1 unde juca dar se observa ca nu e. Doar incearca sa ii pateze imaginea lui Ragnarar.

Mochlos - pe ce top e david? prin top 5-6 pe acolo

Olynthus - pe ce top e david ? =))

e mic copil david pe langa ragnarar. nu pot spune ca este mai bun raganrar sau david insa ceva e cert, barem ragnarar nu se dadea ceea ce nu este ... david se da ceea ce nu este asta doar pt ca a castigat o lume fara adversari , MOCHLOS

P.S.: David unde a fost top , a fost ca a furat gold, pe HERMONOSA a furat gold de la @costin74 + de la cine a mai furat el... pe Hermonosa a dat un global cu un link de invitatie iar pe site acela introduceai id si parola si el le copia si fura gold-ul de pe ele
Lumea s-a desteptat acum si nu mai intra pe link-uri fake de ale lui david inainte de a verifica daca e link bun sau nu este bun . Prin urmare nici david nu mai este top 1 fara a fura gold
 

Versace29

Membru
Ca sa vedeti ca max e adevaratul ragnarar, dati pe profilul @Ragnarar si dati la postari si vedeti pe acolo in cele 32 postari pe care le are unde a spus ca e m.a.x / m-a-x :)
David daca era asa bun, era top 1 unde juca dar se observa ca nu e. Doar incearca sa ii pateze imaginea lui Ragnarar.

Mochlos - pe ce top e david? prin top 5-6 pe acolo

Olynthus - pe ce top e david ? =))

e mic copil david pe langa ragnarar. nu pot spune ca este mai bun raganrar sau david insa ceva e cert, barem ragnarar nu se dadea ceea ce nu este ... david se da ceea ce nu este asta doar pt ca a castigat o lume fara adversari , MOCHLOS

P.S.: David unde a fost top , a fost ca a furat gold, pe HERMONOSA a furat gold de la @costin74 + de la cine a mai furat el... ca a dat un global cu un link de invitatie iar pe site ala introduceai id si parola si el le copia si fura gold-ul de pe ele
Majoritatea știm că max e Ragnarar.
Mie mi-a demonstrat pe Bylis
David mai prosteste pe ăștia de 10 ani care se apuca din joc cu ragnaru lui.
Când ăla spărgea goldu David isi manca laptele si cornul la scoala..
Terminati cu prostiile
 

DeletedUser17370

Guest
Corect.
Sa va spun cum face david ? editeaza cu inspect element un cont care e banat =)

id: gigelandru
parola: Cosminbogdan2.

cu c mare si cu punct la final, exact cum am scris parola , asa o bagati :)

I M SORRY ca te-am demascat @RAGNARAR. fake-ule. Olynthus o vei peirde cum ti-am spus, la fel si in toaman dac ai de gand sa intri. Nu mai castigi tu lumi asa usor :)
 
Ultima editare de un moderator:

Stupefy v.2

Stie Tot
Parerea mea este ca e mai simplu sa zici ca o sa castige olynthus, normal alianta pe care o sustii tu.. pierde mereu
Cam asa s-a intamplat pe ultimele 3 servere
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ragnarar este si a fost doar unul .

cand cheltuiti 2 milioane gold in 3 luni ma contactati pana atunci gura mica haterii ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus