RAGNARAR VS OLYNTHUS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
al catelea server pierdut e David? pardon.. ragnarar fake
Gela
Sestos
Zacynthus
Apollonia
Gonnos
Hermonossa

next Olynthus

after some months .... the world of autumn
 

DeletedUser17370

Guest
mai furi gold sa mituiesti pe x , y , z ?
saracule....

uiti pe hermonosa cand ai furat gold-ul lui cosin74 si l-a recuperat @paturile stand la tine cu team veiwer ? saracule

tu nu ai bani sa bagi gold. tu doar furi , de asta ai fost top pe 1-2 lumi :)

Sunt retardat ?de asta imi spuneai asear sa stau la tine cu team veiwer si daca imi dai 75k gold si te-am refuzat ? eu nu ma pretez la a primi niste gold furat :) e doar un joc coaie... fercirea nu sta intr-un joc. cel putin nu la mine. fericirea sta in distractii , femei, nu joc si gold
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) te ingroapa in bani si pe tine si pe tactu max=)))))) adevaratul ragnarar ce a jucat in pirates vs demos=))))) iar martori sunt cioara sorin miki jun kinjiru sara chiar si fraierul de capone cu alde burtosul satanist etc poate confirma acest lucru=)))
 

DeletedUser16968

Guest
smiley-emoticons-no-sad.gif







Poziţie în clasamentNumeAlianţes
168david658FRIENDS71.64
 

DeletedUser16184

Guest
nu iti dori sa vin, si rage si-a dorit))))))
Si i ai supt pula lui rage=))))) ca altceva nu poti sa-i faci =))))))))))) slabule=))))))))))))))))))) cand inveti cu secunda si sa nu mai ataci cu deff atunci sa mai apari pe joc=)))))))))) pana atunci gura mica si vezi in toamna sa nu mai iei banuri ca nu stiti sa jucati cu multiconturi=))))
 

DeletedUser17370

Guest
@RAGNARAR. dc nu bagi in event ? parca tu ai gold... la gold-ul tau nu iti permiti sa bagi mitice de la evnet ? manticore, harpii ?

aha stai , nu ai mai avut de unde sa furi ... scuza-ma pe mine .... ori nu iti da tactu cardul ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Bai nene sunteti zero astia de comenteaza de mine :))

demonstrati ca sunteti mai buni ca mn , va astept in toamna sa vedem cine e mai bun pana atunci taceti dracu din gura , stiti vorba aia ,,vorba multa strica ,, :))))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
si @mr.sunshine forum / @Versace29 atat de bolnav poti sa fii incat sa scrii de pe 2 conturi ?

In plm inteleg cand nimeni nu ti ia partea , nu vezi ca esti penibil ? te faci de ras .

eram singuru de te mai baga in seama , mai vorbea cu tine astea dar daca esti bou si faci dastea pl te mai baga in seama , ai probleme grave la cap si stii si tu asta , eu vorbeam cu tn ca radeam ( de tine iti dai seama ) erai un amuzament :)))) hai iti zic atat opreste te sa vorbesti de mine sau o sa ai de regretat .
 

DeletedUser17370

Guest
E periculos.
Dacă nu vi la mn acasă tot degeaba... vreau să te văd la ușă periculosule.
 

Atașamente

  • 2021_06_28_04.52.11.jpg
    2021_06_28_04.52.11.jpg
    353,6 KB · Vizualizări: 31

DeletedUser17370

Guest
In toamna dacă nu intr sons.. intru eu și @RAGEE. și tot te macelarim.
Dacă intra sons.. te macelareate ei =)))
Nu iti fa tu probleme ca nu vorbeste nimeni cu mine .
Pănă în septembrie e ceau ceau friends fake pe 0lynthus.... durează un timp doar ca e viteză 2


P.s.: faceți tickete să bage viteza de 4+ sau chiar viteza 6. @Stupefy v.2
 

DeletedUser17370

Guest
Spor sa ai. Vedem atunci daca mai ai de la cn să furi gold sa fi top 1
Te ai bucurat să furi 25k gold de la @costin74 , este ?
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Nu am furat gold vreodata , n am nevoie :))

Pe mochlos cum am iesit pe 1 la evente cand aveam adversari ca acum nu are sens sa mai bag gold (imi strang pt toamna ) , luam de la costin pe mochlos ? nu si schimbase parola sau bagam eu ? :))

nu vezi ca esti bolnav in plm nu ti iei pastilele ai iluzii vezi dublu retardule !
 

DeletedUser17370

Guest
Nu am furat gold vreodata , n am nevoie :))

Pe mochlos cum am iesit pe 1 la evente cand aveam adversari ca acum nu are sens sa mai bag gold (imi strang pt toamna ) , luam de la costin pe mochlos ? nu si schimbase parola sau bagam eu ? :))

nu vezi ca esti bolnav in plm nu ti iei pastilele ai iluzii vezi dublu retardule !
La cat ai furat de Pe conturi.. Ai avut :)))
Nu ai furat decât de la costin ci și de la alții care au introdus id și parola pe site respectiv
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus