Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser6090
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa intervin aiurea ,dar :

1. zamfira,este un domn .
2. cred ca tu esti cel care are nevoie de ajutor ,de un ajutor psihiatric mai exact .
 

DeletedUser

Guest
Citez: pentru ce sa intre omu sa voteze si sa propuna pe unu ce ia o medalie egala cu nimic, sincer daca se dadeau 200 de monede de aur sigur era alta situatie atunci , asa pentru niste puncte afirmative pe forum inutil.

Deci tocmai,daca medalia respectiva pentru tine este egala cu nimic,pentru noi reprezinta ceva.Noi nu suntem atat de "materilalisti" ca tine,sa vrem macar 200 de gold. Goldul se duce repede,nu ramane nimic in urma ta sa se cunoasca ca ai trecut pe aici.Schimba-ti mentalitate si vei fi mult mai fericit cu ceva simbolic decat un premiu in gold,care iti dispare cat vei clipi.
Noi ne multumim cu aceasta medalie si crede-ma ca daca s-ar propune ca premiul sa fie 200 gold in schimbul madaliei in mod sigur noi am accepta medalia in timp ce tu ai accepta goldul.Am sustine medalia mai mult decat goldul de care vorbesti.

Uita-te la tine in oglinda inainte sa postezi,mai citeste odata postul si vezi ce-ti da.Mie mi-ar fi rusine sa renunt la "medalia egala cu nimic" si sa prefer goldul,as fi nebun sa fac asta. Din punctul meu de vedere esti zero barat cu asa mentalitate,in timp vei vedea cum se va diminua fructuoasele tale prietenii cand vor deschide ochii cei din jurul tau.Ai grija ca o sa pierzi.

Iti bag eu pe cont 200gold doar sa nu te mai bagi in seama,iti inchipui ca ai castigat jucatorul lunii cu o singura conditie promite-ne ca nu vei mai incerca sa ne strici noua buna dispozitie.Incercam sa facem ceva frumos,vino cu o idee sa faci ceva bun.
Promiti sa revii la normal si sa fii cuminte?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Citez: pentru ce sa intre omu sa voteze si sa propuna pe unu ce ia o medalie egala cu nimic, sincer daca se dadeau 200 de monede de aur sigur era alta situatie atunci , asa pentru niste puncte afirmative pe forum inutil.

Deci tocmai,daca medalia respectiva pentru tine este egala cu nimic,pentru noi reprezinta ceva.Noi nu suntem atat de "materilalisti" ca tine,sa vrem macar 200 de gold. Goldul se duce repede,nu ramane nimic in urma ta sa se cunoasca ca ai trecut pe aici.Schimba-ti mentalitate si vei fi mult mai fericit cu ceva simbolic decat un premiu in gold,care iti dispare cat vei clipi.
Noi ne multumim cu aceasta medalie si crede-ma ca daca s-ar propune ca premiul sa fie 200 gold in schimbul madaliei in mod sigur noi am accepta medalia in timp ce tu ai accepta goldul.Am sustine medalia mai mult decat goldul de care vorbesti.

Uita-te la tine in oglinda inainte sa postezi,mai citeste odata postul si vezi ce-ti da.Mie mi-ar fi rusine sa renunt la "medalia egala cu nimic" si sa prefer goldul. Din punctul meu de vedere esti zero barat cu asa mentalitate,in timp vei vedea cum se va diminua fructuoasele tale prietenii cand vor deschide ochii cei din jurul tau.Ai grija ca o sa pierzi.

Iti bag eu pe cont 200gold doar sa nu te mai bagi in seama,iti inchipui ca ai castigat jucatorul lunii cu o singura conditie promite-ne ca nu vei mai incerca sa ne strici noua buna dispozitie.Incercam sa facem ceva frumos,vino cu o idee sa faci ceva bun.
Promiti sa revii la normal si sa fii cuminte?


tu chiar ai ceva .. zici de mine .. ma bagi pe mine mereu la inaintare dar ti-ai pus vreodata intrebarea ca eu zic de intreaga comunitate .. daca i observat sunt multi care doar se plimba de buna voie nu ii atrage nimik ... asa oferindule ceva ce sigur vor cu siguranta vor intra.. in caz ca ai lipsit cand a fost finala campionatului europrean sau oferit 1000 de monede celuii ce da scorul corect .. ai vazut acati au postat acolo? dejeaba incerci sa ma bagi mereu pe mine in cacao .. insa tu esti ala egoist ce vorbesti in numele tau .. iar legat de bani tai nu am nevoie ma descurc destul de bine singur si joc excelent .. asa ca o sa zic pass

pe viitor citeste bine si judeca ce scriii si nu da vina pe unu sau pe altu ...
 

DeletedUser6817

Guest
Eu sincer nu vad rostul acestui concurs. Pentru ce? Sa ne laudam deoarece avem o anumita medalie pe forum? Sa se iveasca certuri ca cele de mai sus? Sa ne scoatem unu altuia ochii? "Uite eu am medalie si tu nu!" (De cate ori nu am patit-o).Si pentru ce sa se mai voteze cand se stie deja castigatorul? Deoarece sunt unii care dau zeci de globale in alianta pentru vot. Reveniti-va la realitate si numai fiti copii.
 

DeletedUser

Guest
Te bagi singur in cacao dragule,sunt jucatori care se multumesc decat cu medalia si nu vor gold-ul in schimbul ei si nu vor si gold in plus. Daca esti atat de avid dupa un premiu constant in bani,mai ai de asteptat pana de craciun,dupa aia pana de paste.
Daca s-ar da gold lunar poate tu ai castiga mereu si nu ai mai baga in fiecare luna 300euro,e o chestie manageriala ;) Poti stimula jucatori si in alte moduri in afara goldului.
Despre tine,sincer te cataloghez un jucator mediocru de nivelul meu.Nu exista mare diferenta intre noi pe joc.Exista tu joci full premium eu am decat administratorul,suntem cam egali simpaticule cum asa?
Pai daca bag si eu in 3 luni 300 de euro si sunt pe picior de egalitate cu unu care are decat administratorul mi-ar fi rusine sa postez...

Sa nu-ti mai zic ca daca ti-as cere sa dai explicatii cum ai bagat tu 300euro in contul tau sa justifici investitia te-as da peste cap definitiv.

- - - Updated - - -

Eu sincer nu vad rostul acestui concurs. Pentru ce? Sa ne laudam deoarece avem o anumita medalie pe forum? Sa se iveasca certuri ca cele de mai sus? Sa ne scoatem unu altuia ochii? "Uite eu am medalie si tu nu!" (De cate ori nu am patit-o).Si pentru ce sa se mai voteze cand se stie deja castigatorul? Deoarece sunt unii care dau zeci de globale in alianta pentru vot. Reveniti-va la realitate si numai fiti copii.


Cristi numai activezi pe ahilles te rog nu poasta aici in aceasta sectiune.Te rog sa te limitezi la forumul lumii pi despre ce va-ti dorii si ce nu va-ti dorii.Aici este ahiles si noi cei care jucam pe ahilles cred ca suntem in masura sa cerem sau sa nu cerem aceast lucru.
Mersi frumos de intelegere si o zi buna sa ai!
 

DeletedUser6817

Guest
Hai sa fim seriosi, cine zice ca nu am voie sa postez aici? Si sincer acum, nu zic adevarul? Si de unde sti tu ca nu joc si pe achilles? Nu va mai certati a proasta, ca sincer nu are rost. Ganditi-va bine, ati fi instare sa va si injurati pentru un amarat de concurs virtual cu 0 castig. Si daca vreti sa aratati ceve, faceti-o pe joc.

Si inca ceva, nu premiul te aduce in top...
 

DeletedUser

Guest
Hai sa fim seriosi, cine zice ca nu am voie sa postez aici? Si sincer acum, nu zic adevarul? Si de unde sti tu ca nu joc si pe achilles? Nu va mai certati a proasta, ca sincer nu are rost. Ganditi-va bine, ati fi instare sa va si injurati pentru un amarat de concurs virtual cu 0 castig. Si daca vreti sa aratati ceve, faceti-o pe joc.

Si inca ceva, nu premiul te aduce in top...

lasal cristi egoisti nnu isi vad niciodata lungul nasului .. uita ca incearca de 2 sapt sa imi ia un oras .. alea d eleam pierdut in fav lor au fost ca nu aveam cum sa le apar acolo insa cum incearca sa se apropie de nucleul meu le pica orice sansa.. iar legat de premium esti gelos ca eu am bani s aii bag in joc si tu nu? ca sunt unde sunt e din cauza ca nu dau atentie maxima unui joc ca voi eu sunt unu , o persoana pe cont nu 10 asa ca iti zic pass si veziti de contul tau ( a scuze nui al tau ) trist...
 

DeletedUser5815

Guest
mda... nu pot decat sa ma "bucur" ca o idee care s-a vrut frumoasa si motivanta ati reusit s-o transformati intr-un balci al desertaciunii, atata vreme cat recompensa e doar simbolica...
domnilor, e doar un concurs intr-un joc... si in joc - ca si in sport - nu premiul material trebuie sa primeze, ci lupta pentru o medalie .... fie ea si virtuala.
daca ati fi avut nemultumiri legate de modalitatea de vot, criterii pentru propuneri si reguli de participare, n-as fi avut nimic de obiectat, mai ales ca e nevoie urgenta de o revizuire a acestor lucruri ... dar asa, mi se pare stupid

in momentul asta imi pare rau ca nenorocita aia de medalie exista... mi-as fi dorit sa n-o fac deloc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De ce atata inversunare pentru acea amarata de tinichea????Stiu ceva exemplare pe acest forum ,care o detin si sunt..."fix pix'' daca imi este permis sa ma exprim asa, ca si jucatori!Consider ca nu reflecta mare lucru atat timp cat unii sau altii rup globale cu "votati-ma""" ce suntem la electorale.....umblam cu prosteala!?
Daca pe unii ii incanta ideea de a avea asa ceva....cred ca e mai utila pe jocsa o castige(propuneti in acest sens ceva) ..acolo unde vad ca aveti ceva de impartit ..insa aici ...
Hai sa zicem ca ar reflecta ceea ce spui, gandesti, postezi ..si nu ceea ce se joaca sau joci pe un cont(nu sunt deacord cu coplayer),pentru asa ceva as vota!!
Cat despre cele afirmatii ...cu 300 de E /luna pe cont premium....deplasate rau ..parerea mea....la 300K sa investesti atat ..nu cred..
 

DeletedUser

Guest
tu chiar ai ceva .. zici de mine .. ma bagi pe mine mereu la inaintare dar ti-ai pus vreodata intrebarea ca eu zic de intreaga comunitate .. daca i observat sunt multi care doar se plimba de buna voie nu ii atrage nimik ... asa oferindule ceva ce sigur vor cu siguranta vor intra.. in caz ca ai lipsit cand a fost finala campionatului europrean sau oferit 1000 de monede celuii ce da scorul corect .. ai vazut acati au postat acolo? dejeaba incerci sa ma bagi mereu pe mine in cacao .. insa tu esti ala egoist ce vorbesti in numele tau .. iar legat de bani tai nu am nevoie ma descurc destul de bine singur si joc excelent .. asa ca o sa zic pass

pe viitor citeste bine si judeca ce scriii si nu da vina pe unu sau pe altu ...
Salut Shadowbob, in urma postarilor tale pe aici pot sa inteleg un singur lucru, anume: nu ai ce cauta tu pe forumul de personalitati atat timp cat zici ca vrei premiu care se rezuma in gold, nu te intereseaza medalia ce da dovada ca ai muncit intr-o alianta, unde te-ai facut respectat din punct de vedere al caracterului, performantelor personale si actiunile pentru alianta, pentru noi este importanta aceasta medalie, astfel castigatorul premiului din alianta are o sansa sa castige chiar personalitatea lumi pe forum...si sa o zicem si pe cea dreapta, premile oferite de catre conducere sunt mult mai profitabile decat acei 200 de gold la care visezi cu desavarsire(cu toate ca joci premium si din spusele tale ai bagat peste 300 euro pe cont iar eu am bagat un total de 10 euro si sunt cu mult in fata ta la clasament puncte si orase[sectiune care nu dovedeste mare lucru] si clasament atacatori,aparatori si luptatori[care dupa parerea mea dovedeste mai mult]asta dovedeste ca nu esti atat de excelent pe cat spui), recunosc ca medalia care am castigat-o in prima luna nu am primit-o din cauza ca nu imi apartine contul de forum, dar a ajuns la alianta(pentru ca ei sunt cei care merita cu adevarat medalia in fiecare luna pentru ca exista lucru in echipa).
Cand o sa ajungi la un alt nivel de maturitate incat sa iti apreciezi alianta si prieteni poate iti vei constientiza greselile facute fata de grupul nostru, poate ca o sa iti iertam greselile(dupa ce ajungi la coltul hartii).

O zi placuta iti doresc Bogdane, sa ai spor la joc pentru ca norocul ti s-a dus de mult.


Cu stima T.O.Z..
 

DeletedUser6090

Guest
mda... nu pot decat sa ma "bucur" ca o idee care s-a vrut frumoasa si motivanta ati reusit s-o transformati intr-un balci al desertaciunii, atata vreme cat recompensa e doar simbolica...
domnilor, e doar un concurs intr-un joc... si in joc - ca si in sport - nu premiul material trebuie sa primeze, ci lupta pentru o medalie .... fie ea si virtuala.
daca ati fi avut nemultumiri legate de modalitatea de vot, criterii pentru propuneri si reguli de participare, n-as fi avut nimic de obiectat, mai ales ca e nevoie urgenta de o revizuire a acestor lucruri ... dar asa, mi se pare stupid

in momentul asta imi pare rau ca nenorocita aia de medalie exista... mi-as fi dorit sa n-o fac deloc!

Tania, imi cer mii de scuze in numele colegilor daca cumva una din postarile noastre te face sa-ti para rau pentru munca depusa, sincer , poate se observa ca e singurul poll unde postez, mii s-a parut extraordinara ideea si mi-ar parea rau sa se renunte la ea deoarece chair are semnificatia dorita de tine, imi pare rau ca s-a ajuns pana aici dar in cazul in care acest poll dispare nu voi mai posta niciodata pe acest forum, nu amenint, e ceeace simt in momentul de fata . Daca pentru voi cei "nemultumiti" nu reprezinta nimic atunci de ce mai postati sau de ce ati participat la acest concurs pe alte lumi...???
 

DeletedUser

Guest
Daca pentru voi cei "nemultumiti" nu reprezinta nimic atunci de ce mai postati sau de ce ati participat la acest concurs pe alte lumi...???
Daca se face un pic referire la mine,tin sa ma exprim un pic cu ceva detalii caci asa e fumos!
A foarte adevarat ca am participat la vot pe 2 lumi..in speta Epsilon (unde am propus o epava agramata si nu a fost luat in calcul caci moderatorul a socotit pe buna dreptate ca e bascalie)si pe Xi unde am propus(tot in acelasi treand fireste DAR spre uimirea mea propunerea a fost luata in considerare si respectivul R a iesit PERSONALITATEA LUNII,recunosc ma m-am dat cu capul de masa)eviden cu acele globale de care am amintit eu si nu numai!
Acum intreb si eu ,fara a incerca sa supar pe cineva,la ce va folosesc aceste ,medalii daca se fac propuneri sau se vor face de catre o singura alianta??
probabil fiecare de acolo va primi in timp o medalie ..da ??
Ciudat caci eu personal nu vad rostul atat timp cat nu exista concurenta ...nu??
Ve-tilua in fiecare luna cate o medalie ..si ...cred ca nu va avea nici o valoare ..pentru ceilalti participanti pe lume,daca pentru voi semnifica ..e ok...
 

Mr Jack

Super Moderator
eu personal imi doresc ca acest concurs sa continue, dar nu in forma lui actuala, sper sa reusim sa gasim un format care sa multumeasca, nu pe toti ca nu se poate asta, un format cu niste criterii clare, care sa ajute la eliminarea la cel putin o parte din discutiile de acum
 

DeletedUser

Guest
Ne place sa motivam jucatorii, ne place sa le demonstram ca ne pasa de ei,ne place sa demonstram ca putem. Eu ii catalogez pe cei care posteaza impotriva acestui poll drept, niste oameni neputiciosi in fata castigatorului in cauza. Daca nu va intereseaza numai postati,este ca si cum as spune ca mie nu-mi place grepolisul si fac apel la natiune sa-l desfiinteze. Jenant ca postati in halul asta gen "tinchea" , lipsita de valoare,etc. Da-ti dovada de respect pentru cei care incearca sa faca ceva constructiv,intinde-ti o mana de ajutor,sporiti activitatea pe forum,faceti ceva bun nu distrugeti munca altora. Nu va intereseaza acest poll abtineti-va din respect pentru ceilalti. Vreti gold ? Exista pe extern o lume in care se da gold 200 pe luna gratis cu viteza4 . Faceti un pustiu de bine si lasati-ne sa ne distram,lasati-ne noua acele "tinichele" noua ne plac. Va bateti joc de munca celui care a muncit la medaliile astea. Da-ti dovada de oameni educati si actionati ca atare,nu va intereseaza nu va apucati sa jigniti sau sa denigrati munca altora,abtineti-va. Din cauza lui shadow s-a ajuns l-a multe,un ultim exemplu posturile voastre in defavoarea acestui poll.nu va intereseaza va rog sa va limitati decat la jocul vostru pe grepolis. Si cu tine bogdanas o sa vedem noi cine are castig de cauza si pe joc,ai devenit inamicul meu numarul 1 , sa nu cumva sa renunti la ahilles ca vom venii dupa tine si pe xi , pentru caracterul tau . Felicitari ai castigat un grup de jucatori impotriva ta, cand ai fi putut sa ramanem in relatii amicale ca oameni ce pretindem ca suntem.
 

DeletedUser

Guest
Eu cred ca in toata treaba asta e vorba de rautate , de la ceva "frumos" s-a ajuns la desfiintarea celei mai buni idei de pe forumul extern . Deci , unii se poarta exact ca niste copii mici ..care nu le place ciocolata pentru ca are ambalajul de culoare ros ,cui nu-i place sa nu joace .
PRO - acestui poll ,doresc sa continuie !
 

DeletedUser964

Guest
Salutare,
Nu sunt la curent cu toate noutatile de pe forum, dar de cand am citit forum-ul acesta am observat ca domnul shadowbob are ceva la "mansarda", fara suparare. Prietene (shadowbob) ce treaba ai cu acest poll pe care din cate se vede toata lumea il vrea activ, si tu esti cam singurul impotriva? Ce te roade cu adevarat pe tine? Fii baiat cuminte si spune tot, nu te mai amagi singur. Eu nu inteleg de ce vrei tu sa strici distractia unor oameni carora le place sa joace grepolis dar si sa stea pe forumul extern si sa socializeze? Nu prea inteleg faptul ca in interviul dat spuneai ceva de o comunitate, ca asta ai cautat pe joc, comunitate si etc. Din cate vad eu la tine in alianta nu prea exista comunitate si spirit de echipa pentru ca nu vad sa te ajute nimeni din alianta ta aici pe forum. Ce zic eu, defapt pe tine nici nu te-a votat nimeni din alianta ta cand ai fost desemnat la "jucatorul lunii", tot Zamfira te-a votat, tot unul din JDI. Sa fie asta oare motivul pentru care esti tu frustrat si de vrei sa distrugi distractia si jocul unor oameni care chiar joaca Grepolis? Cine stie, poate esti in stare sa ne spui tu.
 

DeletedUser9086

Guest
pentru cei care doresc desfiintarea acestui poll.....si in special pt bogdan.....fiti sinceri cu voi si recunoasteti k poll-ul este corect, toata lumea a avut dreptul sa voteze nu numai noi, faptul ca nu au facut-o nu este vina noastra si nu inteleg de ce ne scoateti pe noi vinovati, pe noi ne intereseaza aceste medalii pentrul faptul foarte clar ca recunosc meritele jucatorilor si atesta faptul ca suntem uniti prin solidaritatea voturilor, "ne incanta"(asa cum s-a spus) faptul k le avem pe toate si le dorim si pe cele ce urmeaza tot in palmaresul JDI. daca nu va convine, puneti mana si votati pt k nu va opreste nimeni si nimic, noi nu ne temem de competitie. nu avem nimic impotriva sa se faca nominalizari si din partea celorlalte aliante, ba chiar s-ar mai anima putin lucrurile. si ca o adaugare....nu se dau o mie de circulare in alianta ca sa se voteze(daca ar fi fost asa ar fi fost 100 de voturi pt alegerea noastra) si nu a fost impus nimanui votul, fiecare a fost liber sa voteze pe cine a vrut. unitatea votului reiese din mandria celor ce au votat de a face parte din JDI.

acestea fiind spuse, eu imi doresc din tot sufletul sa se continuie cu personalitatea lunii si totodata "tinichelele" viitoare sa poarte numele JUST DO IT
 

DeletedUser

Guest
Ne place sa motivam jucatorii, ne place sa le demonstram ca ne pasa de ei,ne place sa demonstram ca putem. Eu ii catalogez pe cei care posteaza impotriva acestui poll drept, niste oameni neputiciosi in fata castigatorului in cauza. Daca nu va intereseaza numai postati,este ca si cum as spune ca mie nu-mi place grepolisul si fac apel la natiune sa-l desfiinteze.
Domnule zamfira,imi pare rau ca nu am mai discutat pana acum ..numele meu este Andrei..si sunt un "copil de mingii " pe Ahile fara aspiratii de lider sau alte motivari .Eu nu am spus ca acest poll trebuie sa se desfiinteze,niciodata,ci doar ca nu vad valoarea atat timp cat exista o singura propunere sau 2 din aceeasi alianta!
Da-ti dovada de respect pentru cei care incearca sa faca ceva constructiv,intinde-ti o mana de ajutor,sporiti activitatea pe forum,faceti ceva bun nu distrugeti munca altora.
dumneavoastra ati inteles gresit ,de fapt,cu tot respectul pentru cei care depun aceasta munca de revitalizare a forumului,acest poll a fost creat pentru a creste indirect activitatea pe EXTERN(cel putin asa il percep eu),stimabile domn,dumneavoastra ,impreuna cu alti cativa jucatori carora nu le contest calitatile ,va limitati DOR la acest poll si la discutiile aferente privind acordarea distinctiei...acum intelegeti .....eu nu imi bat joc ..ci incerc sa va deschid ochii atat cat m-a pricep.
De aceea am spus ca poate fi creeat (intr-un post anterior) o medalie ceva care sa va satisfaca cerintele pentru motivarea colegilor de alianta atat timp cat pe extern NU "prestati " decat la POLL..m-am facut inteles ??Pentru acest forum sa sa faca poll,insa nu pe ceea ce se joaca ...si pe ceea ce se "joaca " aici ...pe EXTERN ..asa se revitalizeaza forumul!!!
pentru cei care doresc desfiintarea acestui poll.....si in special pt bogdan.....fiti sinceri cu voi si recunoasteti k poll-ul este corect, toata lumea a avut dreptul sa voteze nu numai noi, faptul ca nu au facut-o nu este vina noastra si nu inteleg de ce ne scoateti pe noi vinovati, pe noi ne intereseaza aceste medalii pentrul faptul foarte clar ca recunosc meritele jucatorilor si atesta faptul ca suntem uniti prin solidaritatea voturilor, "ne incanta"(asa cum s-a spus) faptul k le avem pe toate si le dorim si pe cele ce urmeaza tot in palmaresul JDI. daca nu va convine, puneti mana si votati pt k nu va opreste nimeni si nimic, noi nu ne temem de competitie. nu avem nimic impotriva sa se faca nominalizari si din partea celorlalte aliante, ba chiar s-ar mai anima putin lucrurile. si ca o adaugare....nu se dau o mie de circulare in alianta ca sa se voteze(daca ar fi fost asa ar fi fost 100 de voturi pt alegerea noastra) si nu a fost impus nimanui votul, fiecare a fost liber sa voteze pe cine a vrut. unitatea votului reiese din mandria celor ce au votat de a face parte din JDI.

acestea fiind spuse, eu imi doresc din tot sufletul sa se continuie cu personalitatea lunii si totodata "tinichelele" viitoare sa poarte numele JUST DO IT
Nu contest nimic ndin ceea ce ati spus..ba chiar am intrebat la ce va ajuta daca nici o alianta nu va va da un contra candidat ?? nu e un pic hilar ?
Despre partea cu ceea ce scrie pe medalie,ce sa zic ,poate sa scrie ceea ce va doriti voi,nu tine de parea mea presonala,atat timp cat puteti ,rugati-o pe Tania sa scrie si JUST DO IT...
Imi doresc sa continue poll-ul ..dar nu in asfel de desfasurare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus