Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser6090
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6090

Guest
Buna,
Putem propune pentru poll-ul "personalitatea lunii mai " ?...:)
 

DeletedUser7851

Guest
Da, daca vor mai fi jucatori care isi exprima dorinta de a se organiza concursul
 

DeletedUser6090

Guest
Daca se poate sa fie un obicei aici pe achilles, sa nu scriem in fiecare luna ca dorim sa se continue cu acest poll, multumesc anticipat !!
 

DeletedUser9086

Guest
eu una sustin ideea sa avem in fiecare luna personalitatea lunii...de ce trebuie luna de luna sa spunem in mod expres ca vrem??
deeeeci....eu sunt PROOOOO :D
 

DeletedUser

Guest
Deja este a doua luna in care jucatorii vor redeschiderea lui.Initial credeam ca se continua fara ca jucatorii sa mai ceara asta in fiecare luna.Una peste alta eu m-am resemnat,deja nu are rost sa mai insist pe chestia asta.Daca exista dorinta si din partea d-voastra,probabil ca continuati.
Pacat de chestia asta cu medaliile pe fiecare luna,era una dintre cele mai intelegente chestii facute ca sa atrageti jucatorii pe forum.Felicitari celui cu ideea si pacat de cei care nu ii pretuiesc munca si interesul de care a dat dovata fata de grepolis.
Eu m-am resemnat,si n-am sa ma mai implic in nici o chestie legata de forum extern.
Ma bag si eu la hibernat ce mama lu` proces verbal.
 

DeletedUser6090

Guest
Sincer , eu nu ma resemnez, daca e nevoie sa postez in fiecare luna pentru redeschiderea acestui poll , voi posta !!!!
 

DeletedUser6817

Guest
Eu sunt pro deasemenea, dar cer redeschiderea concursurilor si pe alte lumi, binenteles daca au forumul activ..
 

DeletedUser7784

Guest
Nu sunt o personalitate dar ar fi interesant sa se reorganizeze
Deci PRO
 

DeletedUser6090

Guest
Buna, cum ramane cu poll-ul "Personalitatea lunii"..???
 

DeletedUser9086

Guest
mi se pare mie sau suntem un pic ignorati? daca tot s-a luat decizia sa se continue cu acest poll de ce nu se merge pana la capat? chiar trebuie sa facem galagie la fiecare pas? nu vreau sa gresesc sau sa fiu inteleasa gresit dar mi se pare putin lipsa de respect....
 

DeletedUser7851

Guest
Imi cer scuze, dar am avut 2 motive foarte serioase: primul de natura personala si al doilea a fost mentenanta forumului de astazi.
Miine dimineata puteti vota.
 

DeletedUser7851

Guest
Nu trebuie sa-mi multumiti, chiar imi pare rau ca n-am avut timp sa ma ocup.
Sper ca pentru luna iunie sa nu mai fie probleme
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus