Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser6090
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Hello , din ce vad eu se pare a nu isi mai are rost acest joc personalitatea lumii din cate ati vazut este incorect si nu atrage lume ... ( nu dau vina pe nimeni, dar este unilateral) DUpa cum ati vazut singuri care participa la acest vot sunt cei din Jdi si cei care sunt propusi fara a fi deacord cu aasta. fiind singura lume cu asa ceva mi se pare discriminare si sunt de parere ca acest asa zis vot sa fie inchis ..:D

o dimineata buna sa aveti :D
 

DeletedUser6090

Guest
Hello , din ce vad eu se pare a nu isi mai are rost acest joc personalitatea lumii din cate ati vazut este incorect si nu atrage lume ... ( nu dau vina pe nimeni, dar este unilateral) DUpa cum ati vazut singuri care participa la acest vot sunt cei din Jdi si cei care sunt propusi fara a fi deacord cu aasta. fiind singura lume cu asa ceva mi se pare discriminare si sunt de parere ca acest asa zis vot sa fie inchis ..:D

o dimineata buna sa aveti :D

Buna,
Te rog frumos sa nu vorbesti in numele altor persoane, nu mii se pare corect!!!! Pentru noi e importanta aceasta medalie, fiecare jucator care a contribuit cu ceva pentru bunul mers al aliantei merita sa fie rasplatit, chiar daca numai simbolic, sincer imi pare rau ca anul nu e format din 99 de luni, deoarece toti ar avea dreptul sa primeasca si e foarte nasol cand trebuie sa alegi doar un jucator, coleg, prieten, toti sunt unici in felul lor.
Daca se poate, as dori foarte mult sa nu se renunte la acest topic!!!
Sa aveti parte de o zi frumoasa :D!!!!
 

DeletedUser

Guest
Si eu sunt total de acord cu Bianca , fiecare este unic in felul lui si se poate mandri cu ceva simbolic , ce dovedeste ca a ajutat mereu alianta si merita rasplatit prin intentiile sale de colabora la bunul demers al aliantei .
 

DeletedUser

Guest
Bogdanel,Bogdanel ce om,ce caracter esti genial. Zi-le tuturor si in momentul in care activai in JDI mi-ai cerut sa fi si tu propus. Tii minte ca ti-am zis ca vei fi ales in luna Iunie? Eu personal chiar si in conditiile in care din prieteni am devenit rivali mi-am tinut cuvantul. Eu ti-am zis ca in iunie vei fi jucatorul lunii. Te-am votat insa nu am putut face fata concurentei celor din jdi,imi pare rau. Ai obtinut 2voturi felicitari, esti jumatate din cineva. Pai ma baiatule, Ponta este mic copil pe langa tine crede-ne . Nu vad de ce iti dai cu parerea cand sustineai cu tarie ca iti doresti medalia aia din tot sufletelul tau. O sa-i propun lui Doru sa tina medalia si sa-ti lase tie sfoara medaliei de care atarna, ai totusi 2votar(chiar daca aunt lovite de nulitate). Poate asa vei fi cu audition impact ca ai luat si tu ceva. Cat despre corectitudinea acestui, iar ma lasa rece ga durra ta.... Este o lime siderite de cele alte lumi si voi noi ne-am zbatut ca acest poll sa continuie, daca nu-ti place nu te mai bags in seama si stai in banca ta. Nu poti fi erou aici intre noi pe poll-ul sustinut de noi.
 

DeletedUser

Guest
Draga zamfirel, imi aduc aminte cand am zis de personalitatea lumii si nu mi-o doream din suflet , tu ai venit cu propunerea sa imi acreditezi mie medalia din acea luna .. totodata aducandumi si supranumele de avocatul JDi-ului pe extern (asta daca nu gresesc)

si ca sa fiu ontopic . sincer nu vad continuuitate in acest poll sincer .. pentru ce sa existe asa zisa personalitatea lumii cand nici macar nu se propun cum trebuie o persoana ... iar legat de vot nu vad concurenta sa iasa ceva frumos e mereu aceasi tabara , acelasi nucleu ... nu egista corectitudine, nu exista acea placere de a intra si a vota cand stii ca sunt cativa ce numa ei isi doresc un lucru ce sigur o s afie al lor, din causa lipsei de activitate forumistica si deasemeni a lipsei de cooerenta si a nepasarii , pentru ce sa intre omu sa voteze si as propuna pe unu ce ia o medalie egala cu nimic, sincer daca se dadeau 200 de monede de aur sigur era alta situatie atunci , asa pentru niste puncte afirmative pe forum inutil.

cat despre aasa zisa gluma cu medalia si sfoara puteti sa le pastrati amandoi si sa scrieti pe medalie Jucatori cei mai experimentati din grepolis ( isi dau stergere cont inceput nou din motive banale) si apoi se dau mari razboinici ca ei rezistau cu zile si stateau ore in fata pc.ului....

Recunosc si eu am dat inceput nou insa a fost din cauza altor circumstante .. si totusi in acel moment era totul pierdut nu mai avea rost sa continuii un lucru aiurea..

stima voua celorlalti ... asa ati aflat cate ceva despre mine...
 

DeletedUser

Guest
Ce-mi plac picanteriile astea :)

N-aveti si o punga de popcorn?
 

DeletedUser

Guest
Draga zamfirel, imi aduc aminte cand am zis de personalitatea lumii si nu mi-o doream din suflet , tu ai venit cu propunerea sa imi acreditezi mie medalia din acea luna .. totodata aducandumi si supranumele de avocatul JDi-ului pe extern (asta daca nu gresesc)

si ca sa fiu ontopic . sincer nu vad continuuitate in acest poll sincer .. pentru ce sa existe asa zisa personalitatea lumii cand nici macar nu se propun cum trebuie o persoana ... iar legat de vot nu vad concurenta sa iasa ceva frumos e mereu aceasi tabara , acelasi nucleu ... nu egista corectitudine, nu exista acea placere de a intra si a vota cand stii ca sunt cativa ce numa ei isi doresc un lucru ce sigur o s afie al lor, din causa lipsei de activitate forumistica si deasemeni a lipsei de cooerenta si a nepasarii , pentru ce sa intre omu sa voteze si as propuna pe unu ce ia o medalie egala cu nimic, sincer daca se dadeau 200 de monede de aur sigur era alta situatie atunci , asa pentru niste puncte afirmative pe forum inutil.

cat despre aasa zisa gluma cu medalia si sfoara puteti sa le pastrati amandoi si sa scrieti pe medalie Jucatori cei mai experimentati din grepolis ( isi dau stergere cont inceput nou din motive banale) si apoi se dau mari razboinici ca ei rezistau cu zile si stateau ore in fata pc.ului....

Recunosc si eu am dat inceput nou insa a fost din cauza altor circumstante .. si totusi in acel moment era totul pierdut nu mai avea rost sa continuii un lucru aiurea..

stima voua celorlalti ... asa ati aflat cate ceva despre mine...

Esti prost informat in ceea ce priveste vreun inceput nou al meu pe grepolis.Nu am dat niciodata inceput nou,daca este cineva care spune ca mi-am dat inceput nou,sa spuna cand si pe ce lume.Asta spre diferenta de tine care ai dat inceput nou datorita neputintei tale de a continua.
Cat despre propunerea ta pe forumul extern de a fi jucatorul lunii,nu aveam nici un criteriu pentru a te selecta.Existau jucatori in JDI cu performante mult mai mari ca ale tale.
Era ciudat sa nu castige un jucator care colaboreaza,cedeaza orase,face ceva pentru alianta lui si sa iei tu medalia respectiva cand tu aveai o colaborare mult mai fructuoasa cu f2n decat cu noi.
Am zis ca te voi propune ca fiind jucatorul lunii invocand (ca ai fi "avocatul/reprezentantul JDI") pe forumul extern.Erai pe aici pe extern cand activai la noi,a scris o lectura mai buna decat a lui Creanga si mai postai si tu pe aici.

Daca tu crezi exista o motivatie mai rezonabila de a fi propus ca fiind tu jucatorul lunii,spune-ne si de ce crezi tu treaba asta.Sincer erai prea insistent ca vrei si tu medalia si incerc sa multumesc pe cat pot pe toata lumea.De altfel ai cuvantul meu de om ca din toate propunerile tu ai fost singurul jucator care s-a autopropus si mi-a cerut asta,fara sa astepte sa fie selectat.
Vrei 200 monede de gold?Pai de ce vrei tocmati tu asta cand sustii ca ai bagat in 3 luni de joc 300euro?Banuiesc ca da goldul pe dinafara pe contul tau si te acresti la 200 de monede...Eu sunt foarte sigur ca tu ai o problema mare iti recomand cu caldura o conciliere psihologica(a se face diferenta intre psihiatrie si psihologie) poate extista o sansa pentru tine sa privesti lucrurile exact asa cum au fost si cum sunt de altfel.
Nu te mai baga in zeama cu noi sau pe aici sa ne strici noua distractia,vezi-ti de treaba ta si de contul tau grasun mediocrule.Nu ai zis mersi macar ca te sustinem sa faci si tu ceva,tot noi vrem sa-ti oferim ceva,tot noi vrem sa fi intervievat,sa ai o satisfactie,sa spui ceea ce simti,sa te descarci si tu Nerecunoscatorule care esti:-O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6090

Guest
Buna dimineata,
Dragul meu Bogdan, singurul tau noroc e respectul meu fata de moderatorii si adminii acestui forum, altfel ai fii auzit cate "cuvinte frumoase", de acum inainte voi gasii o solutie sa am si cu ce demonstra cele spuse de mine, stii foarte bine ca ai insistant de nenumarate ori sa-ti acordam aceasta sansa sa ai in palmaresul tau aceasta distinctie!!! Iar Marcuse vezi sa nu te ineci cu popcorn!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bogdanele,esti mai ceva ca Eminescu ..de unde atata inspiratie p'capul tau ? :O
 

DeletedUser7851

Guest
Sa stabilim niste lucruri:
1. Daca numarul celor ce voteaza personalitatea lunii scade sub 20 nu cred ca e cazul sa mai organizam concursul.
2. Vreti sa organizam un poll cu intrebarea: Continuam concursul?
3. Propunerile pentru interviuri ar trebui facute cu toata responsabilitatea.


PS
Am rugamintea de a va reciti postarile, de multe ori nu inteleg ce a vrut sa spuna autorul.:-/ (incoerenta, greseli gramaticale, cuvinte incomplete)
 

DeletedUser

Guest
Ma amuza cum oamenii se cearta pentru un simplu joc,sincer incercati sa deosebiti limita dintre realitate si joc,e o mare diferenta.

Si bia,inca nu mi-a dat nimeni popcorn ca sa ma inec :(
 

DeletedUser

Guest
Sa stabilim niste lucruri:
1. Daca numarul celor ce voteaza personalitatea lunii scade sub 20 nu cred ca e cazul sa mai organizam concursul.
2. Vreti sa organizam un poll cu intrebarea: Continuam concursul?
3. Propunerile pentru interviuri ar trebui facute cu toata responsabilitatea.


PS
Am rugamintea de a va reciti postarile, de multe ori nu inteleg ce a vrut sa spuna autorul.:-/ (incoerenta, greseli gramaticale, cuvinte incomplete)
total deacord cu tine . cat despre ceilalti eu sincer imi traiesc viata destul de frumos, legat de cele 200 de monede de aur in caz ca domnu zamfirel citeste printre randuri nu am zis ca eu le vreau a fost o propunere ca in loc de punctele afirmative de pe forum sa se dea 200 de monede de aur, era asa greu sa citeasca acest lucru? ciudat de la un om cu "scoala" cat despre tine bianca ti-am mai spus Dragoste cu sila eu nu dau la nimeni, eu joc din placere nu din mila , cum se joaca in JDi ( si da zamfirel stiu povestea ta si a biancai mai exact a tuturor celor de acolo) insa nu vreau sa fac offtopic pentru ca exista deja un subforum cu numele spam.


Poate ca mai am si eu greseli gramaticale, unele din cauza oboselii, altele din cauza stresului.. insa ce faceti voi e simplu dezgustator.. eu joc cu full premium crezi ca ma bucura 200 de monede?...


Insa eu inca raman la parerea ca ar trebuii ca personalitatea lumii sa inceteze datorita faptului ca este o discriminare mare .. e ca si cum "uni" ar beneficia de "special treatment" din partea adminilor ... la chestia asta vroiam sa ajung.

multumesc si ne mai auzim ..
 

DeletedUser

Guest
cat despre tine bianca ti-am mai spus Dragoste cu sila eu nu dau la nimeni, eu joc din placere nu din mila , cum se joaca in JDi ( si da zamfirel stiu povestea ta si a biancai mai exact a tuturor celor de acolo) insa nu vreau sa fac offtopic pentru ca exista deja un subforum cu numele spam.


bob deja ai intrecut orice masura... si sincer iti spun regret enorm faptul ca, te-am considerat candva prieten...imi este rusine sa spun ca, mi-ai fost prieten:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mergem inainte cu concursul cel putin eu unul votez pentru continuitate....;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa stabilim niste lucruri:
1. Daca numarul celor ce voteaza personalitatea lunii scade sub 20 nu cred ca e cazul sa mai organizam concursul.
20 de conturi presupun nu 20 de jucatori diferiti(sa nu activeze pe lumea asta) ..nu?:D
 

DeletedUser

Guest
In poll-ul precedent au fost 26 de votanti.Cati jucatori cer continuarea acestui poll si cati sunt de acord cu incetarea acestui poll?
Eu sunt de parere ca shadow-el refuleaza de unul singur aici pe forum cu incetarea acestui poll,deoarece isi da seama ca nu are nici o sansa sa-si implineasca visul sau"de a avea si el o medalie pe forum" .
De ce ii acordati atentie acestui jucator cu propunerile negativiste cauzate de invidie?Parca trebuia sa aducem jucatori pe forumul extern nu sa-i facem sa dispara.Din cate observ la sectiunea lumea ahilles singura chestie functionabila este acest poll ca in rest bate vantul.Cei neinteresati de acest poll se pot limita decat la joc,fara sa faca tam-tam aiurea in tramvai.

Odm vezi ce decizii iei,cine este constructiv,si cine este cel distructiv din treaba asta.Cine face propuneri,cine vine cu idei si cine se baga in seama sa corecteze ideile altora.Noi venim cu idei,noi incercam sa facem ceva constructiv,sa venim si sa aducem ceva nou si functionabil comparativ cu shadow-as care nu face nimic altceva decat sa-i mearga clanta aia ca ciocanitoarea si totodata nemaiavand nici dreptate in ceea ce spune(26 de votanti si voi luati in calcul inchiderea acestui pool???)

Eu cred ca l-am pierdut dintre noi pe david si shadow cauta sa-l inlocuiasca si o face bine de tot.Tipul asta si-a intrat in rol bine de tot.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sustin ideea lui zamfira, mai ales ca suntem unii care ar dori si deschiderea unui interviu al lunii sau saptamanii cum o fii...suntem cei ce anima forumul :D
 

DeletedUser

Guest
Draga zamfirel......

si ca sa fiu ontopic . sincer nu vad continuuitate in acest poll sincer .. pentru ce sa existe asa zisa personalitatea lumii cand nici macar nu se propun cum trebuie o persoana ... iar legat de vot nu vad concurenta sa iasa ceva frumos e mereu aceasi tabara , acelasi nucleu ... nu egista corectitudine, nu exista acea placere de a intra si a vota cand stii ca sunt cativa ce numa ei isi doresc un lucru ce sigur o s afie al lor, din causa lipsei de activitate forumistica si deasemeni a lipsei de cooerenta si a nepasarii , pentru ce sa intre omu sa voteze si sa propuna pe unu ce ia o medalie egala cu nimic, sincer daca se dadeau 200 de monede de aur sigur era alta situatie atunci , asa pentru niste puncte afirmative pe forum inutil..

Ca sa nu ma repet si sa fac spam aiurea ai ca sa pun eu sa vada domnu zamfirel alb pe negru ca vad ca ii cam trebuie o pereche de ochelarii..

deci eu cred ca domnu acesta (daca este domn)... chiar are nevoie de ajutor...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus