Propuneri pentru Interviul Saptamanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
il admir pe prietenul meu Dr.D3ad,si vreau sal propun pe el
 

DeletedUser1011

Guest
Buna seara, propun doi playeri cu stil, caracter si ce-i cel mai important au pe tastatura "-", daca nu-l vor folosi cum trebuie, renunt la joc.
- andreutzadora2001 (LEGIO DACORUM)
- Tesalarissa (LEGIO DACORUM)

Sunt jucatorii de pe locul doi si trei CEI MAI BUNI LUPTATORI AI LUMII XI

dZjRiNOY8hWjxojMqu-p.png


Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10583

Guest
propun sa fie intervievat chinyvarupe. este intemeietor de alianta si un jucator matur,cu experienta si discurs...... asta daca nu s-au oprit interviurile cand a inceput Legio Dacorum sa faca propuneri

- - - Updated - - -

Poate nu am inteles eu bine "fisa postului" domnisoarei/doamnei moderator a acestui topic. Topicul nu este inchis.
In ciuda lipsei de reactie a Ancai Boghian fata de propunerile noastre, deduc totusi ca acest post a fost creat cu un scop care trebuie realizat. Postarile acesteia sunt relevante :

3GG03Sp3Y_pc_Mc0aVgf.png

2Gn493yFSgOiQSfy9CMz.png


Deci, domnisoara/doamna moderator, ne facem treaba sau stam pe silent pentru ca avem orgoliul lezat?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Sunt si eu de acord cu interviul, dar avem o mica problema, Anca este indisponibila citeva zile.
Toti avem familii, copii, parinti, probleme.
Daca sunteti nerabdatori pot sa-i iau eu un interviu "chinezului".
Dar mai bine o asteptam pe Anca
 

DeletedUser10440

Guest
ce se mai aude cu interviul ala? daca anca nu poate( e de inteles sa zicem ) , nu exista altcineva care il poate intervieva pe chiny ?
 

DeletedUser

Guest
L-as lua eu dar la cat "talent" am la asa ceva, cel mai bine e sa o asteptam pe Anca... Cand va fi libera si va putea o sa continue ea interviurile... :)
 

DeletedUser

Guest
Daca se poate sa iei tu si esti dispusa, atunci chiar te rugam. Suntem curiosi si nerabdatori sa mai avem interviuri pe forum! :D
 

DeletedUser

Guest
VA ROG SA PRIVITI POZA ASTA..... VAD EU RAU SAU TOTI CEI INTERVIEVATI SUNT DIN WOG??? :O
Oare e corect fata de ceilalti playeri ai lumii Xi???

H7VOMyHqNTVzEi9Mw5Ge.png
 

DeletedUser

Guest
Ce nu pricepi,sau ce nu iti e clar?! Cand o sa termini odata cu acuzele astea ieftine?! Poti fi mai frustrat de atat?

Ti s-a raspuns ca se vor face interviuri si cu jucatorii vostrii...adica se vor face interviuri cu oamenii care merita...

La momentul interviurilor,nu toti eram in W.O.G ...eu eram in Armada,iar ursulety si picoras erau in Royal daca bine imi amintesc...

La vremea acestor interviuri voi nu detineati nici un sau caracteristica care sa va propulseze pt un interviu..jucatorii intervievati au fost propusi de catre toata lumea pt meritele lor,nu pt alianta din care faceau parte...

Iti dau doar cate un ex pt fiecare ,sper sa nu gresesc...

Eugenides...locul 1 pe server,satan1st locul 2 pe server si locul 1 luptatori, morrigane intemeietoare w.o.g a sustinut si organizat alianta de pe primul loc si jucatoare de top,ursulety top 5 jucatori si intemeietor Royal ,picoras luptator cunoscut si lider in Royal si jucator de top,bugsy intemeietor Armada,top 10 jucatori si locul 1 aparatori... asta la vremea interviurilor, performantele acestor jucatori este mult mai mare,nu au fost propusi doar pt aspectele evidentiate de mine...
 

DeletedUser

Guest
VA ROG SA PRIVITI POZA ASTA..... VAD EU RAU SAU TOTI CEI INTERVIEVATI SUNT DIN WOG??? :O
Oare e corect fata de ceilalti playeri ai lumii Xi???

H7VOMyHqNTVzEi9Mw5Ge.png

ai dreptate,toti sunt din W.O.G daca vrei sa fie si de la voi zile la ai tai sa vina pe forum si sa propuna favoritul pt interviu
 

DeletedUser

Guest
Acum chiar ti-ai dat cu stangu' in dreptu' singur. Din lista aceasta, in momentul luarii interviului doar eu si Satan1st eram in WOG.
 

DeletedUser10583

Guest
nu mai stiu daca propunerile anterioare sunt valabile. il propun pe chinyvarupe
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus