Propuneri pentru Interviul Saptamanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Imi cer miliarde de scuze, am fost plecata in vacanta. In seara asta ajung acasa si ma apuc de treaba :D Inca odata imi cer scuza ca intarzii cu interviurile...
 

DeletedUser

Guest
te scuzam Ancutza :D la urma urmei toti mergem in vacanta.
sper sa ii iei interviu lui pico (picoras) ....asa il alintam noi :)
 

DeletedUser

Guest
Anca, eu as dori sa o propun pe mafioata, e o prezenta aici pe forumul extern, pomenita destul de des de colegii ei si atunci m-au facut curioasa sa aflu si eu cate ceva despre ea, ce spui? Intra si ea la interviu, sa ajungem si noi sa o cunoastem mai bine?:)
 

DeletedUser

Guest
sunt de acord si eu!da pentru mafioata..morrigane nu e o ea e un el:D:)
 

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze pentru incurcatura, atunci il vrem pe EL la interviu!:)
 

DeletedUser

Guest
Anca, eu as dori sa o propun pe mafioata, e o prezenta aici pe forumul extern, pomenita destul de des de colegii ei si atunci m-au facut curioasa sa aflu si eu cate ceva despre ea, ce spui? Intra si ea la interviu, sa ajungem si noi sa o cunoastem mai bine?:)

Daca e si ea de acord, bineinteles :)
 

DeletedUser

Guest
o propun pe Nonix, o fosta lidera a unei aliante mari, actuala lidera a unei aliante formata din 19 membri foarte uniti, cunoscandu-se intre ei de mult timp.
desigur daca ai timp, si nu vei fi ocupata cu interviul mafioatei.
 

DeletedUser

Guest
Propun sa fiti cu ochii pe Legio Dacorum, TOT JOCUL.
Noi nu clampanim pe forumuri, noi distrugem aliantele din jurul nostru.
Ne face placere sa invitam TOTI jucatorii din aliantele adverse - DAR DOAR ORASELE LOR - nu si jucatorul in sine.... Asta asa o aroganta pentru cei care discutau ca Legio Dacorum ar face tot felul de aliante si nu mai stiu eu ce discutati voi.
Peopuneri de interviuri cu jucatori din Legio Dacorum ar fi: Chinyvarupe, andreutzadora2001, Nvio, jany80, ocsiro, mafioata, didiman1000, complicatx, ghibutu, saca, deu20, unisol, sau Tesalarissa. Ar mai fi destui, insa nucleul dur cam asta ar fi.
 

DeletedUser

Guest
doar pe acestia ii propui deocamdata Tesa ? mai invita cativa in alianta si propune-i si pe aia ca acelasi lucru o sa spuna lumea despre ei....de unde au aparut si astia ?! invitand `TOTI` jucatori inamici langa tine ar trebui sa te pui pe treaba ca nu cred ca vei fi capabila sa primesti tot ce vor sa-ti ofere, nici macar orase :)))
 

DeletedUser

Guest
Peopuneri de interviuri cu jucatori din Legio Dacorum ar fi: Chinyvarupe, andreutzadora2001, Nvio, jany80, ocsiro, mafioata, didiman1000, complicatx, ghibutu, saca, deu20, unisol, sau Tesalarissa. Ar mai fi destui, insa nucleul dur cam asta ar fi.

Regulile pentru interviuri nu sunt multe, iar una dintre ele este "fara autopropuneri"...
 

DeletedUser

Guest
Ok,
Scuze - greseala mea. Nu mi-am dat seama ca am scris propuneri, eu eram cu gandul sa va enumar jucatorii buni din Legio.
Am inteles ideea, e bine ca doar faza cu "Autopropunerea" ai observat-o. Probabil ca acum am aflat de ce nimeni altcineva innafara celor din WOG si cativa preferati de'ai lor au avut parte de interviu.
Acum inteleg si de ce NU au acceptat o parte din colegii mei sa iti ocupe timpul cu ei in loc sa fii langa preferatii tai, WOG si acolitii lor (cu mici exceptii).

Asadar, ULTIMA mea postare, desi nu intereseaza pe nimeni, ne vedem pe HARTA!!!

Bafta tuturor
 

DeletedUser

Guest
Buna seara,

Propunerile mele sunt: Erathiasky si Mandrake.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus