Propuneri pentru Interviul Saptamanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aici va rog sa postati propunerile voastre pentru interviul saptamanii. Regulile sunt simple: fara auto-propuneri si fara SPAM.
 

DeletedUser

Guest
il propun pe neluh, la vorbe el se pricepe cel mai bine.
 

DeletedUser8276

Guest
il propun pe neluh, la vorbe el se pricepe cel mai bine.

as mai zice ceva da poate imi faci tichet si aici.... anca eu nu dau interviuri doar am vrut sa subliniez lasitatea lui levix si manaria pe care a facut-o si acuma nu stie cum sa se scoata ca cica noi suntem de vina... da frate noi suntem de vina ca existati voi ca daca eram eu in locul lui caterinca fii sigur ca vorbeam cu una sa va tocam... dar nu am fost si asta este ii dam mai departe.

Eu il propun pe Bugsy Siegel s-a vorbit in prea multe interviuri despre el. Ca si ceilalti am aceeasi parere despre el pe langa jucatorul foarte bun cred ca este si un om cu un caracter deosebit!
 

DeletedUser10113

Guest
Bugsy Siegel sau neluh !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
as mai zice ceva da poate imi faci tichet si aici.... anca eu nu dau interviuri doar am vrut sa subliniez lasitatea lui levix si manaria pe care a facut-o si acuma nu stie cum sa se scoata ca cica noi suntem de vina... da frate noi suntem de vina ca existati voi ca daca eram eu in locul lui caterinca fii sigur ca vorbeam cu una sa va tocam... dar nu am fost si asta este ii dam mai departe.

Eu il propun pe Bugsy Siegel s-a vorbit in prea multe interviuri despre el. Ca si ceilalti am aceeasi parere despre el pe langa jucatorul foarte bun cred ca este si un om cu un caracter deosebit!

iti garantez ca U.N.A nu accepta propunerea voastra .

Eu il propun pe satan1st
 

DeletedUser

Guest
Eu il propun pe Neluh. dintr-un singur motiv: a demonstrat in vicisitudinea ultimelor zile de pe Xi ca are intr-adevar coloana vertebrala. El si inca alti 2-3 jucatori. la unul din cei trei s-a luat interviu si cu certitudine nu ma refer la locul 1.......
Daca imi este permis sa fac o alegere cronologica, as vota 1. pentru neluh, 2 pentru bumbu, 3 pentru Viteazu Mihai (nu "Vitezu" ....vorba unui bun transilvanean de-al meu din Sibiu) iar 4 Dementer1.
Din punctul meu de vedere sunt super jucatori dar si oameni de caracter in spatele unei tastaturi/monitor.

Propunere finala: Neluh

update:
asta daca ma refer la alianta mea.

per global, sa nu fim misogini mai exista super jucatori cum ar fi satan1st, cunoscut de toata lumea, android care tace si face si de ce nu shocku.

Sunt multe nume care chiar merita sa fie la "interviul saptamanii".....probabil s-ar termina anul si nu s-ar opri lista cu cei care intr-adevar merita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
il propun pe prietenul meu bugsy siegel , el merita sa dea interviu este unul dintre cei mai tehnici si bui jucatori din lumea grepo. si mai ales pe lumea acceasta
 

DeletedUser

Guest
anca eu nu dau interviuri ...

hai nelule nu fii timid, stim ca esti o legenda in grepolis. oamenii au multe sa invete de la tine.
accepta interviul si invata-ne ... suntem pregatiti sa invatam de la un mare strateg, lider si razboinic cum esti tu.
 

DeletedUser8276

Guest
hai nelule nu fii timid, stim ca esti o legenda in grepolis. oamenii au multe sa invete de la tine.
accepta interviul si invata-ne ... suntem pregatiti sa invatam de la un mare strateg, lider si razboinic cum esti tu.



menjen haza
 

DeletedUser

Guest

1. ai auzit pe domnisoara moderatoare: FARA SPAM
2. daca scrii ceva, macar scrie corect, ca altfel te faci de ras.
3. M-am razgandit, nu-l vreau pe neluh la interviul saptamanii, nu spun de ce, ca o sa fiu penalizat, cum am mai fost, desi nu am injurat, nu am vorbit urat, am spus numai adevarul, ce l-a durut un pic pe nelutu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10113

Guest
important e ca tu ai inteles ideea levix...nu conteaza cum a scris romanashul..."semintele acelasi gust are..."
 

DeletedUser8276

Guest
hai nelule nu fii timid, stim ca esti o legenda in grepolis. oamenii au multe sa invete de la tine.
accepta interviul si invata-ne ... suntem pregatiti sa invatam de la un mare strateg, lider si razboinic cum esti tu.

1. Fara spam
2. Nu conteaza cum se scrie ai inteles care e treaba
3. Vezi-ti de joc de acum incolo ca nu ma intereseaza parerile tale
4. Decat sa castig ca tine mai bine pierd degeaba incerci sa fii sarcastic:)
5. Tu esti cel mai bun jucator din cati sunt pe server(really? not!)
6. Bis ce am zis mai sus stii defapt ce inseamna desi poate nu e scris corect
 

DeletedUser

Guest
Cred ca Bugsy Siegel este in vacanta... Alta propunere aveti in afara de el?
 

DeletedUser

Guest
Salutare...nu am avut curent electric si nu am putut intra pe cont... vreo 20 de jucatori din Elite au apreciat asta... :)
 

DeletedUser

Guest
Da... cam asa ceva... ma mir ca inca am toate orasele desi mi-au facut ceva deranj prin ele...ei , acu asta e... :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus