Propuneri pentru Interviul Saptamanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
chinyvarupe claaaaaaaar.... dar nu cred ca o sa vrea...:D
depinde acuma..... momentan l-a UMILIT pe satan cu o balena.....MUAHAHAHAHAAAA....:))))

- - - Updated - - -

Ce nu pricepi,sau ce nu iti e clar?! Cand o sa termini odata cu acuzele astea ieftine?! Poti fi mai frustrat de atat?

Ti s-a raspuns ca se vor face interviuri si cu jucatorii vostrii...adica se vor face interviuri cu oamenii care merita...

La momentul interviurilor,nu toti eram in W.O.G ...eu eram in Armada,iar ursulety si picoras erau in Royal daca bine imi amintesc...

La vremea acestor interviuri voi nu detineati nici un sau caracteristica care sa va propulseze pt un interviu..jucatorii intervievati au fost propusi de catre toata lumea pt meritele lor,nu pt alianta din care faceau parte...

Iti dau doar cate un ex pt fiecare ,sper sa nu gresesc...

Eugenides...locul 1 pe server,satan1st locul 2 pe server si locul 1 luptatori, morrigane intemeietoare w.o.g a sustinut si organizat alianta de pe primul loc si jucatoare de top,ursulety top 5 jucatori si intemeietor Royal ,picoras luptator cunoscut si lider in Royal si jucator de top,bugsy intemeietor Armada,top 10 jucatori si locul 1 aparatori... asta la vremea interviurilor, performantele acestor jucatori este mult mai mare,nu au fost propusi doar pt aspectele evidentiate de mine...

draga bugsy..... nici nu stii cat de mic incepi sa fii...
@URSULETY - de foarte multa vreme era hotarat sa intre in WOG, era in discutii cu satanel de mult timp ca tu sa fugi ca un dezertor ce esti de langa fostii tai colegi - care au contribuit ENORM la scorul tau pe defensiv. Primeam intr-o vreme mesje pe joc despre caracterul tau de la unii din Armada.
@picoras- NIMENI pe lume. Legio ia luat 20 de orase - si nici acum nu inteleg cum se fac interviurile astea si cum sunt pacaliti moderatorii de aici - o rusine de interviu a fost ala
@bugsy - cel mai fricos player de pe Xi
@eugenides - cel mai mare arhitect de pe Xi, si un mare amator de "Innobilari Interne"
@morrigane - nu cunosc subiectul
@satan1st - cel mai mare milog, as in folosirea programelor interzise (script sau bot cum ii zice el), iar in ce-i priveste vocabularul - se rezuma la maxim 5-10 cuvinte: "taran/i", "nebun/i", "jucator" , "activ" , "dovezi" , "rupt" , "norocos" , "aberezi" , "bani".. si cam atata..... mai stie maxim 2-3 cuvinte...

Revenim aici cu numeroase poze despre marea alianta a WOG-arilor!!!
 

DeletedUser

Guest
Din punctul meu de vedere ati cam depasit limita bunului simt
Incep sa cred ca aveti o problema personala cu unii jucatori din wog si ati depasit granitile jocului
 

DeletedUser9493

Guest
Din punctul meu de vedere ati cam depasit limita bunului simt
Incep sa cred ca aveti o problema personala cu unii jucatori din wog si ati depasit granitile jocului

GRESIT...

...nu uitati ca acest joc este unul strategic virtual si nu un simcity prost gandit. Exista si faze in care, in timp ce aici se spun lucruri grele, iar pe joc se trimit nave si atacuri catre dusmani, in viata reala iesim la o bericica (sau un cico pentru pushtime).
...bineinteles ca exista si jucatori care, in loc sa stea pe aici, ar trebui sa acceseze niste servere gen simcity sau "chat pentru analfabeti si inculti" dar acesta este un alt subiect, desi acestia genereaza discutiile aprinse pe forum.

personal vreau sa fiu un instingator la FAIR-PLAY, fapt pentru care mi-as dorii ca cei care se simt cu musca pe caciula sa-si curete sufletul cu ajutorul tastei "delete" pe cont...

BAFTA la joc, (mai putin trisorilor si lasilor)

-propun totusi un interviu cu norbit, poate asa se vor lamuri niste aspecte care au fost trecute cu vederea. Poate chiar un subiect deschis pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca tot accentuati faza ca wog are membrii care folosesc programe naspa si ca adminii tin cu noi si ca nu are rost sa folositi sistemul de suport(pt plangeri...) ..imi spui mie ca poti iesi cu noi la o bere fara probleme? :))
ce treaba aveti voi cu modul de joc al unor jucatori(mai docili)? ..lasa omul sa joace de asta e democratie ...pt toti..
tot ati scos in evidenta minunile cum ca suntem "arhitecti" cand voi ati zis ca nu va intereseaza aspectul asta al jocului ...de unde atata rautate? ...daca nu va interesau nu citeam atatea comentarii rautacioase
"-propun totusi un interviu cu norbit, poate asa se vor lamuri niste aspecte care au fost trecute cu vederea." ---asta ce este? ...nu tot un fel de frustrare
va zic sincer: sunteti jucatori buni ..insa caracterul si comentariile aici lasa de dorit ..v-ati facut un nume ... pacat ca incercati sa-l glorificati cautand sa-i bagati pe altii in rahat
 

DeletedUser7851

Guest
Daca ati uitat cum se numeste acest topic va reamintesc eu: Propuneri pentru interviul saptaminii
Reveniti la subiect si pastrati-va "energia" pentru atacuri navale, terestre.
Pentru discutii despre joc exista topicul Razboaiele lumii Xi, dar si acolo trebuie sa respectati regulamentul forumului.
Prea usor aruncati cu vorbe (a se citi insulte, jigniri, limbaj neadecvat, acuzatii nefondate)
Ne dorim jucatori activi si pe forum, dar de multe ori se intrece orice limita. Daca mai inchidem ochii citeodata, nu inseamna ca nu vedem.
Va rog sa pastrati un limbaj decent.
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
chinyvarupe claaaaaaaar.... dar nu cred ca o sa vrea...:D
depinde acuma..... momentan l-a UMILIT pe satan cu o balena.....MUAHAHAHAHAAAA....:))))!

- tesa, chiar nu eram deacord cu asta, dar acum astept, se face o luna, si vad ca le e frica...nu dau cu tastele in voi dragilor, sau acum m-am autopropus...si sunt descalificat.
 

DeletedUser

Guest
odmm, pentru tine, tot respectul...ne stim de pe Alpha, de aproape 3 ani, asa ca nu are rost sa te bagi, sincer...sau si tu vrei sa-ti patezi valoarea...te rog mult.
 

DeletedUser

Guest
Daca tot accentuati faza ca wog are membrii care folosesc programe naspa si ca adminii tin cu noi si ca nu are rost sa folositi sistemul de suport(pt plangeri...) ..imi spui mie ca poti iesi cu noi la o bere fara probleme? :))
ce treaba aveti voi cu modul de joc al unor jucatori(mai docili)? ..lasa omul sa joace de asta e democratie ...pt toti..
tot ati scos in evidenta minunile cum ca suntem "arhitecti" cand voi ati zis ca nu va intereseaza aspectul asta al jocului ...de unde atata rautate? ...daca nu va interesau nu citeam atatea comentarii rautacioase
"-propun totusi un interviu cu norbit, poate asa se vor lamuri niste aspecte care au fost trecute cu vederea." ---asta ce este? ...nu tot un fel de frustrare
va zic sincer: sunteti jucatori buni ..insa caracterul si comentariile aici lasa de dorit ..v-ati facut un nume ... pacat ca incercati sa-l glorificati cautand sa-i bagati pe altii in rahat
...mdaa...vorba aceia..."Traim (jucam) in Romania si asta ne ocupa tot timpul"..."Baietii destepti" tre lasati in pace !!!.. ca pe noi nu ne baga nimeni inseama !!!
 

DeletedUser7851

Guest
Discutam aceasta problema dupa 1 decembrie (deci anul acesta).
Deocamdata toata echipa lucreaza la trierea si verificarea raspunsurilor primite pentru concursuri.
Multumesc pentru intelegere
 

DeletedUser

Guest
erau postari care nu aveau nici o treaba cu titlul topicului. de aceea au fost sterse. ori nu?
 

DeletedUser

Guest
erau postari care nu aveau nici o treaba cu titlul topicului. de aceea au fost sterse. ori nu?

Ne cerem scuze pentru stergerea paginilor, insa erau postari care pur si simplu faceau referire la faptul ca, interviurile oricum nu intereseaza pe nimeni dar nu sunt luate din toate aliantele si nu sunt luate destul de curand (deci, deductia acelor persoane a fost ca suntem impartiali). Bine-nteles, aceasta fraza simpla a fost expusa in 2 pagini de postari fara nici un anume sens...

Am scris-o eu, totusi, ca sa nu fie pierduta esenta..
 

DeletedUser10440

Guest
Nu. Cand iti exprimi un punct de vedere aratand cu degetul inutil si neargumentat catre noi, nu ai voie sa o faci pe acest forum.

Da. Te cenzuram daca discutiile tale sunt in modul de mai sus. Daca ai ceva impotriva, poti linistit parasi acest forum, fiindca in felul acesta nu-l faci mai bun, neavand nimic constructiv in discutiile tale. Daca doresti totusi sa mai revi pe el, atunci te rog sa o faci in limitele perfect decente impuse de noi. Si nu exista democratie a forumului. Traiesti intr-un sistem democratic ce presupune ca acest forum e spatiu privat destinat publicului larg. Daca accepti conditiile impuse de el, ramai pe el, daca nu iti convin, nu.

Raspunsul la intrebarea ta a mai fost dat de multe ori: Nu sunt platiti, e munca voluntara. Exista functia "Cauta" pentru a gasi astfel de discutii. Nu cred ca mai e cazul sa o repetam.

am inteles .... acum imi explic interesul vostru pentru acest forum , acest joc , acest jucator .....
 

DeletedUser

Guest
Te asigur ca interes din partea noastra exista :) E pacat ca timpul trebuie sa ni-l pierdem, de exemplu, stergand postari. Dar interes exista.
 

DeletedUser10440

Guest
Te asigur ca interes din partea noastra exista :) E pacat ca timpul trebuie sa ni-l pierdem, de exemplu, stergand postari. Dar interes exista.
sunteti foarte acid ... mult prea acid ....
totusi nu vreau sa va mai fac sa va pierdeti pretiosul timp pe forumul pe care trebuie sa il moderati , asa ca eu va doresc o seara placuta ,si plina de realizari !
nvio , membru Legio Dacorum
 

DeletedUser

Guest
Stimati jucatori ai lumii Xi, membrii ai acestui forum (forum al carui regulament v-ati angajat sa il respectati in momentul in care v-ati creat contul), va anunt in mod "oficial" ca eu nu voi mai lua interviuri nici unui jucator de pe lumea Xi. Motivul pentru care am luat aceasta decizie este, cred eu, destul de evident. Multitudinea postarilor injurioase si acuzatoare pe care le-am gasit pe acest topic m-a determinat sa spun "AJUNGE!!!!!!!!" Injuriile si acuzele nu au fost doar la adresa mea, dar asta nu inseamna ca sunt permise.

Am un parinte bolnav cu care alerg dintr-un spital in altul de mai bine de doua luni de zile asa ca imi cer scuze daca gasesc acuzatiile si jignirile voastre puerile si de prisos. Dar totusi cand vin seara acasa si gasesc astfel de postari dupa o zi de stat pe la usile cabinetelor medicale, nu imi e bine.

Va multumesc mult pentru amabilitatea si intelegerea de care ati dat dovada in aceasta perioada extrem de "fericita" din viata mea. De asemenea, va multumesc foarte mult pentru sugestiile si ideile de animare a forumului prin alte metode decat cearta ca la usa cortului condimentata cu injuraturi si jigniri.
 

DeletedUser

Guest
Okay...Foarte bine..
Atunci inchideti acest Topic.
Ce rost mai are sa fie deschis daca nu se vor mai tine interviuri??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus