Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
sosolina, draga mea...observ ca esti "dorita"..de mai multi..
chiar nu vrei sa ne faci placerea de a stii cate ceva despre tine?
 

DeletedUser

Guest
Toate la momentul potrivit. Si cand anume se termina de propus ? :)

Je suis Rebelul...
Enervez de multe ori lumea, uneori sunt foarte bun cu ei (toti suntem oameni) :))
 

DeletedUser1411

Guest
Este o propunere fara sfarsit..:))
Eu voi citi,analiza si...realiza interviurile..concomitent cu propunerile voastre..
 

DeletedUser

Guest
Propun sa va bateti putin capul si sa treceti la treaba (sa intocmiti un chestionar cu o serie de intrebari deschise), asa fiecare scrie ce doreste sufletelul lui. Dar nu intrebari de genul (ce strategie folosesti, ca sigur nu o sa aflati nimica).
 

DeletedUser

Guest
pai ce farmec ar mai avea ca eu sa il si fac si tot eu sa si raspund ? :))
Iarasi vreti sa ies castigatorul si sa imi sara lumea in cap, precum la personalitatea lumii ? :) (am iesit din prima pe 2 lumi, si pe urma v-am lasat pe voi) :))))))) ;)
 

DeletedUser1411

Guest
Am spus sugestii!:)))
Asta nu inseamna ca le voi si folosi..:)))
 

DeletedUser

Guest
Ti le-am trimis pe privat. (nu pe forum).
Tot ce vreau, este ca aceleasi intrebari sa ii fie adresate fiecarui jucator in parte.
 

DeletedUser

Guest
seara buna. Eu te-as propune pe tine mario 74 ca vad ca esti omniprezent si omniscient. Sper sa nu gasesti conotatii negative la ceea ce tocmai am spus, este pur si simplu o observatie facuta pe baza postarilor tale de peste tot si despre orice subiect, adica am observat ca esti destul de comunicativ:). Poate ne spui ceva si despre tine, nu doar despre altii. Este o propunere serioasa, sunt curioasa cine se afla in spatele acestui cont
 

DeletedUser

Guest
seara buna. Eu te-as propune pe tine mario 74 ca vad ca esti omniprezent si omniscient. Sper sa nu gasesti conotatii negative la ceea ce tocmai am spus, este pur si simplu o observatie facuta pe baza postarilor tale de peste tot si despre orice subiect, adica am observat ca esti destul de comunicativ:). Poate ne spui ceva si despre tine, nu doar despre altii. Este o propunere serioasa, sunt curioasa cine se afla in spatele acestui cont

sabina daga mea un interviu fie el de orice fel necesita un minim de intelect de care cred ca nu dispune
 

DeletedUser1411

Guest
Eu, va rog..sa evitati postarile offtopic..
Aviz..AlexDanciu si sabinzb!
 

DeletedUser

Guest
eu o propun pe sosolinha. chiar daca nu va accepta interviul ea este o personalitate pozitiva marcanta a lumii zeta chiar daca multi nu recunosc acest lucru. iar tu mario74 mai usor cu comentariile ca nu esti cea mai potrivita persoana sa te bagi in discutiile astea!!!
 

DeletedUser

Guest
eu l-as propune pe Dragonman, e un jucator de treaba care se pricepe la joc :)
 

DeletedUser6873

Guest
sabina daga mea un interviu fie el de orice fel necesita un minim de intelect de care cred ca nu dispune

Eu te-as ruga sa te abti la afirmatii de genul despre mine , ok ? Te crezi mare intelectual si n-ai invatat sa folosesti o ","(virgula) ! Abtine-te si nu te mai da in spectacul !



Cat despre Danciu , pune mana pe o carte si lasa jocul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
acelasi lucru pot sa spun si eu despre tine si muti alti de pe aici dar am tacut si voi mai tacea in continuare. ca si eu va puteam spune. "da mai lasa jocu pentru copi si tu dute veziti de viata reala si de familie"
 

DeletedUser8384

Guest
bhai pana la urma este un jok,fiecare suntem diferiti in lumea reala,contul de pe grepolis nu reprezinta decat lacomia multora si dorinta lor de a fii primi,majoritatea ati bagat bani in jok,numai k sa va razbunati pe alti,nu puteti shi voi sa vorbiti frumos unii despre alti,ce dreacu sunteti mai rau ca copiii de gradinita!
 

DeletedUser

Guest
Propun Pe Domnu' mario 74B-)

Sunt curios ce ar spune acest Domn care dupa cate vad e cel mai destept si cel mai barosan de pe aici
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus