Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
nu inteleg tania poate ma lamuresti, care este divagatia lingvistica?

daca scriam numele "mama" sau dreptul de mama, pe care mi-l conferi in textul anterior nu avea tot acelasi inteles?
eu fac greseli cand scriu, de dactilografiere, din graba sau ating cu unghiile alta tasta si nu verific textul, dar niciodata nu folosesc cuvinte incorect, faptul ca nu iti place tie cum ma exprim nu e problema mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2351

Guest
Măi, măi ce vă mai place forumul.
Anca, mulțumesc pentru propunere, dar din păcate nu dispun de suficient timp ca să acord un interviu, dacă e să fiu eu ales.
Eu il propun pe Oje The God Of Thunder este un adevărat lider si un om de cuvânt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Copile , iao pe mamica ta de mana(soso) si duceti-va la un suc amandoi! Tu mai mult decat Guta si Salam nu sti ! Daca Velea si cu Pitbull canta hip-hop eu ma fac calugar ! Daca tot esti fan inrait al "Hip - hop -ului" spune-mi 2 nume !
Tu imi vorbesti de generatii si esti nascut in anul? 2000 ?

Mama(soso) chestia este ca n-am nervi , doar ca tu , in loc sa te uiti in propria ograda vorbesti despre alti!

bye nu am spus ca canta hip hop AlexVelea si PITBULL si restul enumerati. primul ADRIAN TUTU canta HIP HOP.. si nu sunt din 2000, daca esti asa curios.

si ai spus 2 cantareti ? Adrian Tutu, Spike, Scooby, etc si mai sunt multi. si da sunt un fan Hip HOP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Acesta este un topic pentru interviuri. Spam-ul e în altă parte.
Ar fi cazul să vă gândiţi de două ori înainte de a posta dacă nu vă doriţi vacanţă.
Astăzi sunt darnică. :)
 

DeletedUser

Guest
Cand va exista interviuri pt conducerea Grepo Ro ? (inclusiv super moderatorii :)) ).
 

DeletedUser7851

Guest
Ce doreşti să ştii?
Eu joc pe Alpha.
Ne întâlnim acolo.
 

DeletedUser

Guest
joci si pe theta :)) ai 175 puncte... sau doar asa de proba sa vezi ce mai este pe acolo ?
 

DeletedUser7851

Guest
Joc doar pe alpha.
Mai am conturi deschise si pe alte lumi, dar sunt doar pentru teste, pentru a vedea clasamente, jucători. Am conturi pe lumile pe care le moderez.
 

DeletedUser

Guest
aha.. theta este o lume perfecta cu viteza buna.. dar cu putini jucatori. sa ajuns la 662 jucatori :|
 

DeletedUser6873

Guest
bye nu am spus ca canta hip hop AlexVelea si PITBULL si restul enumerati. primul ADRIAN TUTU canta HIP HOP.. si nu sunt din 2000, daca esti asa curios.

si ai spus 2 cantareti ? Adrian Tutu, Spike, Scooby, etc si mai sunt multi. si da sunt un fan Hip HOP



Nu , esti din 1999 :)


Lasa-ma frate cu Tutu al tau , ala e un om care n-are treaba cu muzica , la acel concurs meritau alti sa castige nu el!
 

DeletedUser

Guest
bye nu am spus ca canta hip hop AlexVelea si PITBULL si restul enumerati. primul ADRIAN TUTU canta HIP HOP.. si nu sunt din 2000, daca esti asa curios.

si ai spus 2 cantareti ? Adrian Tutu, Spike, Scooby, etc si mai sunt multi. si da sunt un fan Hip HOP

nu dau nici mucii pe hip-hop-ul astora .

sa revenim la subiect . mario 74 , as vrea sa vad un interviu cu tine .
 

DeletedUser1411

Guest
Măi, măi ce vă mai place forumul.
Anca, mulțumesc pentru propunere, dar din păcate nu dispun de suficient timp ca să acord un interviu, dacă e să fiu eu ales.
Eu il propun pe Oje The God Of Thunder este un adevărat lider si un om de cuvânt.

Interviul dureaza maxim 15 minute..:)
Te asigur!:)
 

DeletedUser

Guest
Măi, măi ce vă mai place forumul.
Anca, mulțumesc pentru propunere, dar din păcate nu dispun de suficient timp ca să acord un interviu, dacă e să fiu eu ales.
Eu il propun pe Oje The God Of Thunder este un adevărat lider si un om de cuvânt.

Iti sustin propunerea Paul, Oje The God Of Thunder este un jucator care se bucura de tot respectul.
 

DeletedUser

Guest
Eu il propun pe alexandrusefu
E cam inactiv dar mege ;)

Nu va merge bine orologiu pe forum
Astăzi, 23:06:16

la mine arata 1:09
:-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu il propun pe alexandrusefu
E cam inactiv dar mege ;)

Nu va merge bine orologiu pe forum
Astăzi, 23:06:16

la mine arata 1:09
:-/

da speed incearca sa para ce nu e inteligent sa fiu explicit cat despre interviu il propun pe rebelu
 

DeletedUser

Guest
Sabine iti bati joc de mine ?
Ma vezi pe mine om de dat interviuri ? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus