Propuneri interviuri

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1411

Guest
Haideti sa vedem pe cine ati vrea voi sa luam la intrebari..:D

Regula este simpla si unica: nu se fac autopropuneri!

1.sosolinha++++
2.ipod
3.AncaBoghian
4.crist84pcr
5.Oje The God Of Thunder +
6.mario 74+
7.alexandrusefu
8.Rebelul...realizat pe 06.07.2012
9.Dragonman
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1411

Guest
Daca se fac autopropuneri..nu vor fi luate in considerare..:)
 

DeletedUser1411

Guest
hihihi!

Propunerea ta nu va fi luata in considerare...nu a altora care te-au propus..:)))
Asa ca....slabe sperante sa iesi din primul post al meu..cu propuneri..pentru interviuri..:D
 

DeletedUser

Guest
poate ca ai dreptate..........tu ai dreptul sa ma propui, dar si eu am dreptul sa imi dau acceptul:)......iar eu consider ca nu e atat de important acest interviu, cred ca ar trebui sa incepeti interviul cu "Personalitatea lunii", persoane care prin calitatile lor au facut istorie pe grepolis si si-au castigat respectul si admiratia jucatorilor de pe lumea Zeta.
 

DeletedUser

Guest
Eu propun pentru primul interviu pe ipod. Este liderul aliantei care a castigat lumea Zeta, deci cred ca ar avea un cuvant de spus...
 

DeletedUser1411

Guest
Eu..doar incerc sa indeplinesc dorintele unor colegi de-ai tai..
Eu nu fac propuneri....eu, execut..
Si, da, bineinteles, ca in cazul in care vei fi abordat(a) pentru acest gen de interviuri..ai dreptul de a accepta sau nu..

Plus de asta, sosolinha, te-ai gandit ca , poate pentru altii, tu reprezinti o "personalitate"?
 

DeletedUser

Guest
Fiecare avem personalitatea noastra , care ne defineste, un ansamblu de insusiri a fiecarui individ, dar aici ne raportam la Grepolis, iar pe joc nu este cazul meu .
 

DeletedUser1411

Guest
Ma rog..nu stiu cum crezi tu ca se fac interviurile astea...ceea ce-ti pot spune..este ca scopul acestora este de a descoperii putin si din omul din spatele unui nickname..de pe Grepolis..

- - - Updated - - -

Si-astept, in continuare, propunerile voastre!
 

DeletedUser

Guest
OFTICÁ, oftíc, vb. I. 1. Refl. (Pop.) A se îmbolnăvi de tuberculoză pulmonară.
2. Tranz. și refl. Fig. A (se) chinui, a(-și) învenina viața, a (se) supăra, a (se) amărî tare.
 

DeletedUser

Guest
ofticat, -ă, ofticați, -te adj. supărat, necăjit; enervat
Sursa: Argou (2007) | Adăugată de LauraGellner .....deci revenim la maidan.
 

DeletedUser6873

Guest
"oftica" denumirea arhaica a TBC-ului ( tuberculoza), citeste " Descult " de Zaharia Stancu si faci spam la subiect.

Poftim mama , am editat pentru tine , sa aibe doar un inteles ! Daca tu din ce am scris eu mai sus ai inteles ca as fi spus ca ai tuberculoza =)))


MAIDÁN ~e n. Loc viran în interiorul sau la marginea unei localități, unde se joacă copiii, folosit în trecut și ca loc de desfacere a mărfurilor. /<turc. maydan, meydan
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Propun AncaBoghian. Nu mai are rost sa zic de ce, caci stie toata lumea. :D
 

DeletedUser

Guest
eu il propun pe amicul meu crist84pcr

- - - Updated - - -

poate ca ai dreptate..........tu ai dreptul sa ma propui, dar si eu am dreptul sa imi dau acceptul:)......iar eu consider ca nu e atat de important acest interviu, cred ca ar trebui sa incepeti interviul cu "Personalitatea lunii", persoane care prin calitatile lor au facut istorie pe grepolis si si-au castigat respectul si admiratia jucatorilor de pe lumea Zeta.

hai surioara nu fi modesta :)) acepta interviu pentru mine si pentru prieteni tai ;) daca personalitatea lumi nu a fost propusa.. :)) ce este asa greu ? :)) iti pune intrebari si tu razpunzi.. adevarat sau fals :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tare multe vrei sa sti tu :)
Pai in primul rand, sa facut remarcata pe lumea ZETA (pt mine cel putin), are performante bune, joaca pe multe lumi si este printre cei mai buni + multe alte calitati pe care le aveti voi femeile :D :))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus