Propunere

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Sunt mandru ca m-ai ridicat la nivelul tau.E bine acum?
Btw,ma tine cu oricine,vorba aia, mai pierzi mai castigi negustor te numesti.....
Ma simt luat la misto,te mai las un pic....nu mult .Rabdarea mea are limite ..parol.
 

DeletedUser3337

Guest
ce frumos era o data pe Delta
doamneeeeeeeeeeeeee ce vremuri :x
fara alarme,gold
pffffffffff
Centurionii =54= faceau fata la fam Lex
acolo da distractie
 

DeletedUser15210

Guest
Sa ii vedem pe o lume de genul pe astia de se dau rotunzi cand au cardul de credit langa ei, cand joaca :D
 

DeletedUser

Guest
Termina Ioane... si fara premium trebuia sa ai lejer 2500p in acest moment si tu ai 1800
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser15285

Guest
Nu cred ca o sa mai jucam vreodata grepolisul clasic, adevarat.
Mi.e scarba de eroi, de misiuni, de bonusuri.. pana si de grafica de acum.. de jucatorii ce.si dau fite si de goana dupa aur nici nu mai zic...
R.I.P. Grepolis.
 

DeletedUser3337

Guest
eroii sunt un lucru bun si misiunile la fel
problema e ca uni isi permit sa bage prea multi bani in joc
 

DeletedUser3222

Guest
Nu cred ca o sa mai jucam vreodata grepolisul clasic, adevarat.
Mi.e scarba de eroi, de misiuni, de bonusuri.. pana si de grafica de acum.. de jucatorii ce.si dau fite si de goana dupa aur nici nu mai zic...
R.I.P. Grepolis.

R.I.P Grepolis 2010-2012



Si daca tot suntem la inmormantari
R.I.P cartea bancara a lui francrotzy
 
Ultima editare de un moderator:
Daca ar ramane grepolisu cum era acum 1-2 ani cu injumatatire 20-100 gold si doar atata nu cu instant si alte magarii ca astea:(
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser13966

Guest
Imi place aceasta propunere la nebuie!

- - - Actualizat - - -

Imi place aceasta propunere la nebuie!

- - - Actualizat - - -

Imi place aceasta propunere la nebuie!
 

DeletedUser

Guest
Mai evoluam si noi la ceva mai nou. Se castiga mai bine asa :)))))
 

DeletedUser12202

Guest
Am facut o propunere,inca astept raspuns.Raspunsul dezvoltatorilor,nu al adminilor nostri-ei ar fi trebuit sa transmita mai departe propunerea .Sunt de moda veche,respect ierarhia.Intre timp am invatat germana.Sa ma adresez direct lor ?Sau sa dau global peste tot,pe toate serverele cu propunerea mea ?Din ce am citit pe forum,peste tot,multi gandesc ca mine si totusi au intrat in jocul goldului.
Merita ???Inca nu au creat o medalie pt.goldisti :).Da,dati o medalie pt cei ce folosesc gold la max !Vom sti de cine sa ne...ferim :)!
Rad,glumesc amar,dar astept raspuns.Este dreptul meu sa-l primesc oficial.Sunt un consumator de serviciu,am drepturi,nu doar obligatii.
 

DeletedUser13911

Guest
suntem in 27,ai primit raspunsul colega?hahahah
Taaaare sunt curios....hahahaha
 

DeletedUser12202

Guest
Dragule,si tacerea ete un raspuns,cel mai comod si....ieftin,ieftin dus pana la suprem.
Dar ma stii,cred eu :).Optimista,increzatoare,sperand mereu :).Si totusi,cum nu sunt Don Quijote,voi lasa aceste meleaguri insorite lui T-Rex :).
Detest sa nu mi se raspunda cand intreb ceva,ii detest pe cei care nu raspund,din pacate,ii si desconsider.Asa sunt eu.Concluzia ?Ce caut eu aici ???Rezolvare ?Voi cauta alte lumi de soare pline :).Cum spuneam ?:)
Priviti o stanca de granit
si ploia : pic,pic,pic.
A fost o stanca de granit...
Ha,ha,ha-u; tau a fost cireasa de pe tort :).Razi dragule in continuare,pasiv si indiferent la tot si toate.
 

DeletedUser7851

Guest
Repet, propunerile se trimit la dezvoltatorii jocului. Daca tin cont sau nu de aceste propuneri greu de spus.
 

DeletedUser12202

Guest
Propunerile se trimit,normal este sa raspunda,sa cereti raspuns,este dreptul nostru sa primim raspuns la o propunere,la o intrebare.Voi sunteti reprezentatii nostri-si nu suntem putini.Cereti raspuns,dati-ne raspunsul lor.Ei sunt dezvoltatorii,noi sutem jucatorii.Nu am fi fara ei,nu ar fi fara noi.Avem dreptul sa fim respectati,avem dreptul sa ni se raspunda.Si daca spun :sunteti niste tampiti !Dar sa raspunda,nu sa ignore.Eu,vreau raspuns de la ei.Stiu ca este greu dar voi trebuie sa obtineti raspunsul.Ne reprezentati.Nu este suficient sa trimiteti o propunere,bateti la porti sa primiti si raspuns.Insistati.Au nevoie de noi,nu ne pot ignora,trebuie sa raspunda.da sau nu,dar trebuie sa primim raspuns.Parerea mea.
 
Sus