Propunere

  • Autor subiect DeletedUser12202
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
:D,nu vrei mai bine sa iti spun eu o poveste ,decat sa asepti raspunsul de la Stil?Are acelasi efect ....
 

DeletedUser12202

Guest
Cine presteaza gratis?/:)NU exista munca fara remuneratie,indiferent cum ar fi ea.Trebuie sa stimulezi "angajatul".Ai citit ceea ce ofera pentru functiile de la Hamburg?
Nasira,deacord cu tine,nu te-am vazut niciodata sa spui ca esti tembela..hahah,am o intrebare:LA ce te uiti din spate la un baiat de liceu?:D

Igor,sunt ..tembela si tu magar !.Barbatii saliveaza la dosuri !Sa-ti fie rusine ca te dai mai prost decat esti si te vrei si...spiritual !Sa vorbesc pe limba ta:femeile nu se uita la dos !Se uita la fatada,din pacate multe la portofel.
De ce sunt tembela ?Cred in oameni in valorile simple,de bun simt,sunt...o credula.CRED IN OAMENI !!!!Nu-mi pasa cati imi inseala asteptarile,este mai bine decat sa nu cred in unul care merita !Sa ma insele 1000,dar sa nu nedreptatesc unul.Nu sunt ...blonda :).
Sunt om care crede in oameni.
Cred si sunt o FERICITA !Ma supar uneori,ma zburlesc,dar cred si nu regret !Deloc !
Apropo,stapanesc sarcasmul,ironia,rautatea.Nu ma caracterizeaza,dar ma joc cu ele.Ma stii,detest nedreptatea si neantelegerea,detest sarcasmul gratuit.Detest ce faceti voi,inteleptii(asa zisii intelepti,intelepti din puncul vostru de vedere,lol!!!) cu cei,cum ai spus ?cu cas la gura .
Dragilor,daca vreti polemica,faceti-o cu cineva de calibrul vostru ! Atunci da,va respectati !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14391

Guest
interesanta propunerea - sincer am fost impotriva construrii instant , pana si a reducerii timpului cu gold , pe vremea aia eram doar jucator - oricum , sa fim seriosi , nu mai poti juca fara alarma si fara premium - dar ar fi f interesant un server cu doar atat

apoi ca unul care am jucat pe 2 lumi castigate - f putini bagau gold pt reducere timp sau instant - asa ca 80-90 % lumile sunt castigate tot de echipa - personal cred ca am redus de cateva ori timpul si atunci trebuia sa fac o nava la urgenta
 

DeletedUser13911

Guest
@arisan
Bun,atunci raspunde la intrebare..hahaha.La ce te uiti din spate la un baiat de liceu?La muzee e de la sine inteles.
PS; totusi nu vrei sa iti spun povestea?Nu vreau sa te dezamagesc dar va fi mai interesanta decat raspunsul pe care NU o sa-l primesti.BAh da-ma draq mi-a iesit catren fara sa vreau..

@ killer
nu mai poti juca fara alarma si fara premium
De ce...?motivul?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mai poti juca fara alarma si fara premium - dar ar fi f interesant un server cu doar atat

Serios ? Eu cum pot juca ? Inainte cum jucam fara alarma ? Aveam ocazia de a GANDI ce sa fac cu trupele daca sunt offline si sunt atacat, aveam sansa sa rup multe trupe, acuma tot noobu are un smartphone in buzunar care il avertizeaza indifernent unde se afla ca vine atac si isi fereste trupele. Cum asa ? E corect ? Atunci cand pot sa-i prind trupele in oras daca el asta face mereu oricat de experimetat as fi eu ? Unde mai e diferenta dintre jucator cu experienta si unu ce se foloseste de trucuri ?
Ma enervez ca acuma imi dau stergere pe delphi si ma las definitiv de jocu asta.
 

ciclin

Stie Tot
hei ... un server nu e asa usor de facut si intretinut.

sunt piese care costa , sunt lucrari de mentenanta care costa , sunt destule care costa... nimeni nu ti le face gratis , asta e de inteles ...

Insa : stabilita o perioada --- > ex: 2 ani ....da ?...costa /// dau un ex ... .10 000 euro ..... per total .


Stabilit un numar de locuri cu o plata impartita per cap care sa acopere suma aia , si platita lunar , pentru a nu fi ceva ce unii nu si-ar permite.....ex...un 10-20 de lei , si-ar permite oricine ...

Si atunci : ......... facut frumos serverul , dar pe care sa nu ai acces la sfetnici , la construirea instant...doar strictul oferit de joc. ...


Va avea un succes enorm , totodata afirmarea multor jucatori , si infirmarea multor vedete actuale ....

Diferenta intre jucatori si-o va spune doar valoarea , stiinta jocului si norocul fiecaruia .
Nu se va mai face diferente de 10-20 % pe actiunile de atac/aparare. :)


As intra cu cea mai mare placere pe o astfel de lume .
 

DeletedUser12202

Guest
@arisan
Bun,atunci raspunde la intrebare..hahaha.La ce te uiti din spate la un baiat de liceu?La muzee e de la sine inteles.
PS; totusi nu vrei sa iti spun povestea?Nu vreau sa te dezamagesc dar va fi mai interesanta decat raspunsul pe care NU o sa-l primesti.BAh da-ma draq mi-a iesit catren fara sa vreau..

@ killer
De ce...?motivul?/:)

Igor,catren ???Eu nu-l gasesc :(
L-am cautat cu lumanarea.
Catren...ma ispitesti :)
Cred ca nu-nteleg provocarea !

Eu,sincer,am crezut in omul ce te aratai...
Esti un alt...vid,pacat.
Iti amintesti ???
E usor a scrie versuri cand nimic nu ai ai spune,
Insirand cuvinte goale ce....
nu are rost sa mai spun nimic.Nu-ti poti inchipui cat m-ai dezamagit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Uite ,vezi, aici incepe dezastrul:D
Poti respecta pe cine doresti ,nu am spus pe cine da si pe cine nu poti respecta,nici nu cred ca as putea face asa ceva.Cred ca esti constienta ca nu imi doream sa iti" povesturesc" ceva,la fel de bine cum ,constienta CRED ca esti (si asta incerc sa iti spun)ca nu ve-i rezolva nimc.Apreciez munca depusa in acest sens DAR "money talks"
watch

totusi, nu vrei sa iti spun povestea?
Nu vreau sa te dezamagesc
dar va fi mai interesanta
decat raspunsul pe care NU o sa-l primesti.


last edit:
Nu vrei a intelege
Nimic din ce vreu eu a spune
Nu pot a zice
cuvintelor pe nume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
hei ... un server nu e asa usor de facut si intretinut.

sunt piese care costa , sunt lucrari de mentenanta care costa , sunt destule care costa... nimeni nu ti le face gratis , asta e de inteles ...

Insa : stabilita o perioada --- > ex: 2 ani ....da ?...costa /// dau un ex ... .10 000 euro ..... per total .


Stabilit un numar de locuri cu o plata impartita per cap care sa acopere suma aia , si platita lunar , pentru a nu fi ceva ce unii nu si-ar permite.....ex...un 10-20 de lei , si-ar permite oricine ...

Si atunci : ......... facut frumos serverul , dar pe care sa nu ai acces la sfetnici , la construirea instant...doar strictul oferit de joc. ...


Va avea un succes enorm , totodata afirmarea multor jucatori , si infirmarea multor vedete actuale ....

Diferenta intre jucatori si-o va spune doar valoarea , stiinta jocului si norocul fiecaruia .
Nu se va mai face diferente de 10-20 % pe actiunile de atac/aparare. :)


As intra cu cea mai mare placere pe o astfel de lume .

Te iubesc.
 

DeletedUser13911

Guest
Dragilor,depinde si de voi,cum puneti problema.Cum era ?Din spate liceu,din fata muzeu ?
VS
Nasira,deacord cu tine,nu te-am vazut niciodata sa spui ca esti tembela..hahah,am o intrebare:LA ce te uiti din spate la un baiat de liceu?
Igor,sunt ..tembela si tu magar !.Barbatii saliveaza la dosuri !Sa-ti fie rusine ca te dai mai prost decat esti si te vrei si...spiritual !Sa vorbesc pe limba ta:femeile nu se uita la dos !Se uita la fatada,din pacate multe la portofel.
:-/
multumesc pentru consideratiune,e gratuita.....sa stii.Nu ai inteles nimic ,ai citit si atat!:(
 

DeletedUser12202

Guest
Igor,ma superi peste poate !
Te tii destept si stii orice ???
Nu uit,puteai sa-mi fii aproape
Ai fost...,ce-ai fost ??? De ce ???
Ce jocuri ai facut ?
Si pt.cine ???
Vei spune ca ai fost ok.
Eu te acuz,esti pt.mine
mai adversar decat dusmanii mei !
Esti erudit,vei intelege
ce spun in spatiile goale.
 

DeletedUser13911

Guest
Am sa iti spun in limba romana,cu toate ca ma risc.
1.iti dau parola contului meu si sa cauti ceea ce doresti acolo.
2.Nu stiu daca peste poate dar,intrebarea mea in limba romana,cea cu uitatul era cam asa:"crezi ca rezolvi ceva cand pe fata se vede ca nu se vrea?(o deduceai din contextul discutiei).liceu vs muzeu.
Nu pretind a fi respectat de cineva.Respectul se castiga si uimitor e obiligatoriu a fi si reciproc(cel putin in cazul meu)
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo,Igor,de mult nu mai cred in povesti.Si la mine bla,bla,ironii gratuite,jigniri,nu tin.Si sunt destul de...eu sa nu iau ban si sa va raspund pe limba voastra.Sunt atat de suparata pe tine incat....Mai dragilor,va dati mari,buricul Grepolis-ului,asta sunteti,acum in acest moment am realizat, ca sunteti......voi :).Spor si numai bine.
 

DeletedUser15210

Guest
Stil da un raspuns la tichete, odata la doua-trei zile ... Daca stam dupa el sa vb cu cei de la hamburg, se inchide lumea Delphi pana ne transmite ce a vorbit acolo ...
 

DeletedUser13911

Guest
Esti ambitioasa,ne mai auzim cand vei realiza ca am avut dreptate.Bascalie mai fac ,recunosc,dar cu tine..nu..
 

DeletedUser

Guest
Stil da un raspuns la tichete, odata la doua-trei zile ... Daca stam dupa el sa vb cu cei de la hamburg, se inchide lumea Delphi pana ne transmite ce a vorbit acolo ...

Poate tie iti da raspuns la 2-3 zile ... ca esti mai special.
smiley_emoticons_lol.gif

Mie mi-a dat la cateva minute
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Actualizat - - -

Mai exact intr-un minut si 6 secunde :D
 

DeletedUser12202

Guest
Am sa iti spun in limba romana,cu toate ca ma risc.
1.iti dau parola contului meu si sa cauti ceea ce doresti acolo.
2.Nu stiu daca peste poate dar,intrebarea mea in limba romana,cea cu uitatul era cam asa:"crezi ca rezolvi ceva cand pe fata se vede ca nu se vrea?(o deduceai din contextul discutiei).liceu vs muzeu.
Nu pretind a fi respectat de cineva.Respectul se castiga si uimitor e obiligatoriu a fi si reciproc(cel putin in cazul meu)
Dragule,am folosit citat pt.o singura chestie :imi spui in limba romana ca te risti.Nu vreau sa riste numeni,deci...Sterge !
Intr-adevar,respectul se castiga,l-ai avut ,ti-ai batut joc de el !

- - - Actualizat - - -

Poate tie iti da raspuns la 2-3 zile ... ca esti mai special.
smiley_emoticons_lol.gif

Mie mi-a dat la cateva minute
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Actualizat - - -

Mai exact intr-un minut si 6 secunde :D

Esti cel mai bun !Sa ma sustii,te cred pe cuvant :)!
 

DeletedUser13911

Guest
@ nasira..............................................................................................................................
....................................................................................................
..............................................................................
Cred ca ai citit,acum am sters!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Esti ambitioasa,ne mai auzim cand vei realiza ca am avut dreptate.Bascalie mai fac ,recunosc,dar cu tine..nu..

Cu mine nu, te tine bracinaru sa faci bascalie :) ?.Te iei de copii.
Intelegi ce detest ??? Sa spun ???Nu cred ca e cazul.Hai,fa bascalie ,chiar vreau sa vad o discutie de pe picior de egalitate(fii mandru,te-am ridicat la nivelul meu).

- - - Actualizat - - -

@ nasira..............................................................................................................................
....................................................................................................
..............................................................................
Cred ca ai citit,acum am sters!
Nu am citit !!!Ma abtin dar fulgerele si trasnetele zeilore sunt aici si sunt mici copii !!
 
Sus