Sa castige Stewie Griffin fiecare lume de pe Grepolis Romania?


  • Total votanți
    39

ElChapo

Stie Tot
Iti ziceam cu ce am voie sa ma adresez persoanei tale dar nu-mi sta in fire sa jignesc o persoana de sex feminin :)
 

Himura Battousai

Membru activ
Stai tu linistit ca pe alpha am jucat din prima zi si am castigat acolo cu trupa , din pacate daca mai joaca 1-2 din ce oameni erau , calitate nu toate leprele ca tn de acum .
:))ia zi coaie,unde ai jucat tu pe alpha si cu ce nume?eu am intrat din prima zi cu nicku awfully ,si am jucat cu trupa lu bing bang king1,excruciatus etc si nu tin minte numele ragnar printre aliantele de top.ps"eram alianta de pe locu 1 :)
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
:))ia zi coaie,unde ai jucat tu pe alpha si cu ce nume?eu am intrat din prima zi cu nicku awfully ,si am jucat cu trupa lu bing bang king1,excruciatus etc si nu tin minte numele ragnar printre aliantele de top.ps"eram alianta de pe locu 1 :)
pai cum drq ma sa joace:) ca ii stiu si eu pe marea majoritate de acolo..si sigur nu erau asa terminati..deci el viseaza frumos:)) ce vrei de la el..care nici macar creativ nu este si joaca cu numele aliantei Friends...el fiind Fake Friends..

Atat poate..omul e liga a3-a joaca cu echipe gen Maciuca, Milmoi, Targul Secuiesc
 

Himura Battousai

Membru activ
da asta isi anuntase retragerea de pe forum dupa ce si-a luat ko de la noi:)))))))duypa ce se batea cu pumnii in piept ca rupe demosul,pe mn ma suna noaptea sa ma faca sa inchid alarma:))tactica de sim city,oricum este o blasfemie sa compari friendsu cu ce trupa a adunat el ca fiind friends:)))
 

ZamolcseTheConqueror

Membru activ
da asta isi anuntase retragerea de pe forum dupa ce si-a luat ko de la noi:)))))))duypa ce se batea cu pumnii in piept ca rupe demosul,pe mn ma suna noaptea sa ma faca sa inchid alarma:))tactica de sim city,oricum este o blasfemie sa compari friendsu cu ce trupa a adunat el ca fiind friends:)))
Pai aia zic:) foloseste un nume care nu are legatura cu el si cu cei care joaca pentru el:)) E un plagiator ieftin!

El oricum se dadea mare limbric pe sinope:) ca rupe si face..si a dat stergere ca ultima pi...
El in fata demos-ului,wild-ului sau sons-ului poate doar sa creasca orase, atat!

A avut sansa sa castige golgi, dar i-au dat baietii cu harta-n cap!
El mai mult de jucator nu are fata si ala slab fara gold si chargeback!
 
Sus