Sa castige Stewie Griffin fiecare lume de pe Grepolis Romania?


  • Total votanți
    39

valiemilian

Stie Tot
de cateva zile am probleme cand aud de 5..
@Stupefy am ajuns la meci, intr-un final, multumim jandarmeria romana, arma noastra cea mai multa si mai proasta
smiley-emoticons-segen.gif
Amin!
 

DauPraf

Membru
Stai tu linistit ca pe alpha am jucat din prima zi si am castigat acolo cu trupa , din pacate daca mai joaca 1-2 din ce oameni erau , calitate nu toate leprele ca tn de acum .
A vorbit dormeza cu 10 oameni pe monitor si nici aia in stare sa iti apere curu de babuin =))))

Tu asta care te dai matur la tastatura si tu esti rupt , lasa ciocu mai mic ca ne uitam gradele si aici dar si in viata reala,nu uita ca nu suntem fosilele tale pupincuriste !
 

Anubis.K

Stie Tot
Stewie Griffin, in sine, este un personaj comic care iese in prim plan prin caracterul acestuia si problema sa ,,trupeasca,, aceea de a nu creste si a ramane pitic.
Singurul om caruia am vrut sa ii demonstrez ceva, castigand din nimic, este prietenul meu R.S care mi-a spus ca nu voi fi in stare sa ajung la performanta acestuia de a castiga coronite pe acest joc.
Ele nu valoreaza nimic, sunt doar pixeli. Bombardieri si legende la propriu ale acestui joc sunt destui, o dormeza legendara nu era in aceasta comunitate, poate @saca 24 dar el s-a retras de mult :)
Faptul ca prin utilizarea acestui stil de joc, am ajuns sa cunosc oameni faini, pentru mine e destul.
Chit ca faceti caterinca si glumiti pe seama mea, va las in pace, e ok, imi sunteti dragi.

Un dormezar convins,
Vlad, aka Stewie Griffin.
stewie.png
 
Sus