Sa castige Stewie Griffin fiecare lume de pe Grepolis Romania?


  • Total votanți
    39

Axel74

Membru activ
Dupa cum bine stiti, @Stewie Griffin a castigat patru lumi anul trecut avand in total 50 de orase ( 26 pe Bhritos, 15 pe Carfi, 1 pe Emporion de pe care a trimis resurse cu nemiluita la minuni si a accelerat in nestire si 8 orase pe Helike).
Acestea fiind spuse, propun ca @Stewie Griffin , un adevarat campion al grepolisului, o forta de neegalat, un colos de peste 200 de kilograme sa castige fiecare lume care se deschide de acum inainte.
Rog liderii tuturor aliantelor care vor aparea in Sala de onoare sa opreasca un loc si pentru el intrucat patru lumi pe an este un numar foarte mic pentru acest titan.
 

valiemilian

Stie Tot
Pentru un asa titan un loc e prea puțin propunerea mea e sa i se dea pe 2 conturi,un jucător care face diferenta(la gabarit)pe orice lume pe care joaca,tot respectul domnule stewie griffin un fenomen național
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Stewie Griffin, in sine, este un personaj comic care iese in prim plan prin caracterul acestuia si problema sa ,,trupeasca,, aceea de a nu creste si a ramane pitic.
Singurul om caruia am vrut sa ii demonstrez ceva, castigand din nimic, este prietenul meu R.S care mi-a spus ca nu voi fi in stare sa ajung la performanta acestuia de a castiga coronite pe acest joc.
Ele nu valoreaza nimic, sunt doar pixeli. Bombardieri si legende la propriu ale acestui joc sunt destui, o dormeza legendara nu era in aceasta comunitate, poate @saca 24 dar el s-a retras de mult :)
Faptul ca prin utilizarea acestui stil de joc, am ajuns sa cunosc oameni faini, pentru mine e destul.
Chit ca faceti caterinca si glumiti pe seama mea, va las in pace, e ok, imi sunteti dragi.

Un dormezar convins,
Vlad, aka Stewie Griffin.
 

twistdark1

Stie Tot
Stewie Griffin, in sine, este un personaj comic care iese in prim plan prin caracterul acestuia si problema sa ,,trupeasca,, aceea de a nu creste si a ramane pitic.
Singurul om caruia am vrut sa ii demonstrez ceva, castigand din nimic, este prietenul meu R.S care mi-a spus ca nu voi fi in stare sa ajung la performanta acestuia de a castiga coronite pe acest joc.
Ele nu valoreaza nimic, sunt doar pixeli. Bombardieri si legende la propriu ale acestui joc sunt destui, o dormeza legendara nu era in aceasta comunitate, poate @saca 24 dar el s-a retras de mult :)
Faptul ca prin utilizarea acestui stil de joc, am ajuns sa cunosc oameni faini, pentru mine e destul.
Chit ca faceti caterinca si glumiti pe seama mea, va las in pace, e ok, imi sunteti dragi.

Un dormezar convins,
Vlad, aka Stewie Griffin.

Puteai sa ai 5 castigate dar ai ales 150 lire , #minunivenim
 

Stewie Griffin

Stie Tot
de cateva zile am probleme cand aud de 5..
@Stupefy am ajuns la meci, intr-un final, multumim jandarmeria romana, arma noastra cea mai multa si mai proasta
smiley-emoticons-segen.gif
 
Sus