Probleme generale Lumea Gamma

DeletedUser

Guest
Ahh.. Nu sunt.. Problema cu posturile e ca doar cei ce stiu de forum sau vor sa-l citeasca au acces la anuntul respectiv, pe cand prin prima pagina trec toti (fie ca vor sau nu). E drept ca nu toti citesc anunturile de acolo, dar e cea mai buna metoda de instiintare pe care o avem la dispozitie in momentul de fata. :)
 

DeletedUser

Guest
sal, nu ma pot loga in joc, imi da eroare, si nu sunt singurul
ce se intampla?
 

DeletedUser47

Guest
A fost o mică problemă dar din câte observ s-a rezolvat. Te rog restartează browserul şi încearcă să te loghezi din nou.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai pot sa fac puncte de cultura?

Nu mai pot sa fac puncte de cultura si nu inteleg de ce.... merge doar festivalul orasului dar , parada triumfala nu mai merge.Adica nu mi se pun unitatile pe care le pierd sau pe care le distrug. :(
 

DeletedUser

Guest
Depune te rog un tichet folosind sistemul intern de suport (in joc > Setari > Asistenta).
 

DeletedUser

Guest
Nu mai pot sa fac puncte de cultura si nu inteleg de ce.... merge doar festivalul orasului dar , parada triumfala nu mai merge.Adica nu mi se pun unitatile pe care le pierd sau pe care le distrug. :(


E vorba doar de faptul că serverul își face update-ul la un anumit interval de timp. Din 3 în 3 ore, după câte știu eu.
Din această cauză, punctele de bătălie acumulate apar cu un delay....dar, apar.
 

DeletedUser

Guest
ce se intampla cu sv k de vreo 2 ore nu pot sa ma loghez...numai erori interne


ok...nu vazusem anuntul de update...sorry
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Versiunea 1.24 (creat pe 18.10.2010 la ora 18:10)
În data de 26 Octombrie 2010 vom face update la versiunea 1.24



Se face update,aveti rabadare.


Eroare update (creat astăzi la ora 13:21)
În urma modificarii de versiune pe servere au aparut anumite probleme tehnice. Acestea au fost luate la cunoștință și în acest moment se lucrează la remedierea lor.

Mulțumim de înțelegere.


Mai exact,se remediaza problemele aparute in urma acestui update.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bug

rog conducerea sa vizualizeze problema mea la cont...
la harta imi apare culoarea neagra...nu pot da pe harta sa o vizualizez...nu pot scrie la forumul aliantzei...nu pot pune cladiri in constructzie...nu pot face nimik doar sa privesc ce scriu altzii la forumul aliantzei...:mad:
va rog sa vizualizatzi problema mea cat mai repede...
Va multzumes anticipat pentru acordul acordat...
 

DeletedUser

Guest
Bug revenit

se pare ca nu mai am probleme la joc...
am stat cu problema din inainte vreo 40min...
dar si-a revenit...
Va multzumesc cu respect NimeniCelebru:D
 

DeletedUser

Guest
problema server?!

am si eu o mica problema...nu stiu de ce nu pot sa ma conectez pe server...imi apare pagina de log in insa dupa user si parola dau conectare degeaba...
ceva sugestii?
thx
 

DeletedUser

Guest
pe delta:
nu e o problema majora dar e sacaitoare
de ficare data cand postezi ceva pe forum iti arata forumul ca necitit.........
 

DeletedUser

Guest
probleme la negustori

salut , mi-a ramas blocat negustorul la timp 00:00:00 si nu mai pot folosii piata , nu am negustori . de ce ?
 

DeletedUser

Guest
cam cat dureaza ?

cam cat mai dureaza ? vreau sa-mi fac nava , am trimise resurse din alte sate si daca dureaza mult, atunci cand ajung negustorii m-a prinde cu magazia plina si pierd resursele . corect? se poate estima aprox cat dureaza ?este posibil sa pierdem resursele care au fost trimise cu negustorii ?l-a mine sa blocat la minutul 0 fara a intra resursele in magazie .
merci
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pe Gamma, Shadow... :p

@dulfa: Dar nu s-a rezolvat inca problema cu trimisul negustorilor? Parca asa era vorba ca e rezolvata...
 
Sus