Probleme generale Lumea Gamma

DeletedUser

Guest
De ce sa nu trecem peste mesajul tau cand tu ai trecut peste toate celelalte?
 

DeletedUser

Guest
trupele mi-au fost blocaste in atac

am dat 2 atacuri pe lumea gamma si trupele au ramas blocate, cronometrul a ajuns la 0 dar trupele nu s-au mai intors, toate acestea dupa ce s-a introdus update-ul...
 

Nihilius

Membru activ
Se fac niste lucrari de intretinere pe Gamma, din acest motiv va apare asa. Cat timp dureaza lucrarile comenzile sunt suspendate. Acest lucru a fost anuntat pe pagina principala cat si pe forumul extern.
 

DeletedUser

Guest
Nihilus rugăm frumos, dacă se poate, ca în momentul în care lucrările de mentenanță vor lua sfârșit, să se iasă cu un anunț oficial în acest sens. În acest moment nu știu când să dau drumul la atacuri . Și avem acțiuni planificate și coordonate din timp. De asemenea, nu știu ce să le răspund celor care întreabă ,,cât mai durează această situație ''.

Așteptăm anunțul respectiv.

Mulțam fain.
 

DeletedUser

Guest
Nu se intorc trupele

Nu se mai intorc trupele!Au ramas blocate in orasele unde au atacat!!Hei!!
 

DeletedUser

Guest
"hei"
vezi ca sunt 5.000 de posturi si 5000 de topicuri unde sunt altii de spun acelasi lucru, si mai e si anunt pe pagina principala..
Sunt lucrari la server, nu spamati forumul, asteptati :)
 

DeletedUser

Guest
salut echipa grepolis

ce se intimpla pe gamma.am trimis trupele de 2 ore si nu se mai intorc.comenzi pot da dar comenzile date nu mai sint functionale:eek:
 

Nihilius

Membru activ
Cand se termina lucrarile va vom anunta. Tocmai acest lucru il discutam cu colegii mei, cat mai dureaza lucrarile. Momentan nu va putem da un raspuns.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Am observat ca de fiecare data cand intri pe forum nu citesti nimic si deschizi un topic cu subiect comun cu altele deschise in prealabil.Te rog sa fi mai atent si sa citesti pe pagina principala/la anunturi si vei vedea care este problema.
 

DeletedUser

Guest
Intoarecere trupe blocata

Am observat si eu aceeasi ciudatenie.
Trupele au ramas la 00:00
E chiar cool daca ma gandesc. Parca a inghetat timpul.:)
 

DeletedUser

Guest
salutare lume....eu inteleg ca se lucreza la server si la update-uri...dar nu mi se pare normal sa astept de vreo 5 ore jumate sa-mi vina trupele acasa.
cat mai dureaza aceasta situatie domnilor admini si GO???
va rugam sa dati un termen limita!!!
 

DeletedUser

Guest
Întrerupere Lumea Gamma
(creat pe 24.06.2010 la ora 11:48)

În cursul zilei de mâine 25.06.2010 ora 12:00 lumea Gamma va fi indisponibila pentru aproximativ 30 de minute.

Nu au cum sa dea termen limita pentru ca cei care lucreaza efectiv la maintenance sunt incompetenti.
 

DeletedUser

Guest
eroare grepolis

mie mi sa blocat armata arata 00:00:00 cand ati facut updateuri si nu mia merge sa vina inpoi sau sa fac cv...
 

DeletedUser

Guest
Aveam 0 la populatie libera,am mai ridicat un nivel la ferma si ghici:...am tot 0 la populatie,plus trupele nu mai vor sa imi mai intre in oras... :d
 

DeletedUser

Guest
Cred că trebuie să intrați la Setări>> Început nou>> Ok.

Serios, acum! Vă este lene să citiți un anunț de 5 randuri care explică cât se poate de clar că serverul este în lucrări de mentenanță? Și că încă nu se știe cât mai durează?
Că acest lucru nu depinde de adminii noștri ? E prea mare efortul ce a citi acele câteva rânduri? E mult mai ușor să scrii, decât să citești?

Poftiți aici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sall

cat mai dureaza cu erorile astea ?ca trebuia armata sa se intoarca de 7 ore si tot 00.00 imi arata.
 
Sus