Probleme generale Lumea Gamma

DeletedUser

Guest
Salut, imi trimit trupele dupa resurse, se intorc si nu mai primesc nici un raport. Problema este ca se intorc cu mana goala. A mai patit cineva asa ceva?
 

DeletedUser

Guest
Din cauza noului update, la "Rapoarte" va apărea un dosar nou " Atacuri de jefuire ". Acolo se pot vedea toate rapoartele de jefuire a satelor de ţărani.
 

DeletedUser

Guest
Acolo imi apar, problema este ca nu imi aduc resursele pe care le-au obtinut.
Nu am cum sa ma insel in conditiile in care aveam in depozit 860 monede de argint, iar dupa 3 atacuri trebuia sa am cu aproape 3000 mai mult. Ceva nu este in regula.
 

DeletedUser47

Guest
Problema este că poate nu au avut ce resurse să aducă.
 

DeletedUser

Guest
ciao

mi au ramas trupele blocate cand le am trimis la jefuit
nu imi arata nici timpii si nici nu s au mai intors in polis
problema e ca la toti cu care am vb li sa intamplat la fel din lumea gamma
:confused:
 

DeletedUser

Guest
Mi s-au blocat toti jucatori ???

Am trimis trupe la farmat si in momentul in care trebuiau sa ajunga mi-a aparut ca timp 00:00:00 si au ramas asa , am reusit la uni sa- i chem insa cand au ajuns acasa au ramas la fel de blocati ,. ce e de facut ????
 

DeletedUser

Guest
Cred ca asteptam sa fie reparat bug-ul. Nici mie nu mi se mai intorc trupele trimise la farmat si nici negutatorii. Au juns in sate, a ramas timer-ul la 00:00 si... nu se mai intampla nimic.
 

DeletedUser

Guest
Va rugam sa cititi anuntul de pe pagina principala in care se specifica ca Lumea Gamma este intrerupta pentru o scurta perioada de timp.
 

DeletedUser1525

Guest
Atacuri blocate pe lumea Gamma

Solved
Va rugam sa nu deschideti nenumarate topicuri sau tichete legate de blocarea comenzilor date.
Va multumim pentru intelegere!
 
Ultima editare de un moderator:

Nihilius

Membru activ
Se fac niste lucrari de intretinere pe Gamma, din acest motiv va apare asa. Cat timp dureaza lucrarile comenzile sunt suspendate. Acest lucru a fost anuntat pe pagina principala cat si pe forumul extern. Mai aveti un pic rabdare pana se termina.
 

DeletedUser

Guest
la mine e faza ca nu se mai intorc deloc
cand se remediaza aceasta problema?
pe prima pagina spune ca doar o jumatate de ora este indisponibila
bine acum nu este indisponibila dar nu mai pot face nimik :))
deci va rog sa rezolvati dak puteti
 

DeletedUser

Guest
problema :(

salut,as avea si eu o problema adica nu stiu daca am ales bine sectiunea :-?.Am dat de dimineata marirea senatului la lvl 15 si cand intrat iar [5 ore si cv tinea toata marirea] era terminat,adica asa arata pe pg dar el tot lvl 14 a ramas.Si cu trupele am probleme:|...le`am trimis dupa resurse,s`au dus,s`au intors teoretic ca a ramas timpu` ala blocat la 0:00.00 si spune ca "reintoarcerea trupelor in -3 ore 54min 10 sec". E o problema generala,sau :)) are ceva la mine.Cand devenise jocu mai interesant,o probleme.Va rog sa nu treceti de mesaju` meu.:*
 
Sus