Probleme generale Lumea Gamma

DeletedUser

Guest
pe gamma nu s-a rezolvat......la mine inca stau la porti negutatorii.
 

DeletedUser

Guest
cuiva nu-i place fatza mea !!!

intru in plin in orasul lui ang3ll ,cu 30 catapulte si 300 care , sparg acolo peste 700 unitati aparare si pierd toate catapultele si 250 care pt ca am noroc -26%.
Cum toateastea nu ar fi fost de ajuns , mi se adauga doar 200 puncte de cultura si abia fac o parada amarata cu ce mai aveam acolo rest.

concluzia:
700 unitati = 200 pct?? sau m-au vazut mai prost imbracat ???
imi poate explica si mie cineva??

:( :((( :(
 

DeletedUser

Guest
Poate erau mult mai multe trupe , esti sigur ca ai distrus tot ce era acolo ???
 

DeletedUser

Guest
sigur

da , am distrus tot , pt ca mi-sau intors 50 care si raportul confirma asta:mad:
 

DeletedUser

Guest
Trimite-mi si mie raportul prin pm sa vad ..
Te rog , m-as lamuri si eu ...
 

DeletedUser

Guest
pedeapsa !!!

sorry am renuntat nu aici e tema!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3650

Guest
Puncte de cultura

Deci am 9294 pct de cultura si imi mai trebuiesc pana la 9300 deci imi trebuiesc inca 6 puncte,dar eu atac de 2 seri intr-una am faramat si trupele adversarului si pe ale mele dar tot asa raman punctele de ce ?
 

DeletedUser

Guest
Pot fi 2 motive:

1. Ai omorat doar Gardieni.
2. Daca ai omorat si altceva decat gardieni atunci punctele se actualizeaza mai greu decat de obicei. Recomandabil e sa contactezi sistemul de suport (in joc, meniul "Setari" > "Asistenta").
 

DeletedUser4660

Guest
o problema

am si eu o problema :( am intrat in mod vacanta si akm cand incerc sa reintru pe cont imi zice ca e parola incorecta ce se poate face?
pe forum pot intra dar nu si pe lumile de joc
plz ajutatima si pe mine :(
 

DeletedUser

Guest
Trimite un tichet catre sistemul intern de suport sa te putem ajuta.
 

DeletedUser

Guest
am activat modul de vacanta pe Beta si Zeta unde jucam (acum 1 saptamana fiind plecat), iar acum ma loghez, introduc parola si cand apas pe una din lumile unde am orase sunt redirectionat pe o pagina in germana(in traducere imi spune ca sunt in vacanta dar pot renunta) si nu pot accesa nimic. imi poate spune cineva ce se intampla.
scuze daca am postat aiurea
 

DeletedUser

Guest
La fel ca si pe colegul am sa te rog sa trimiti un tichet catre sistemul intern de suport ca sa te putem ajuta.
 

DeletedUser

Guest
Reset

Am inteles ca prima data cand a aparut blocarea contoarelor de timp a fost o problema anuntata.
Azi 08 august am aceeasi problema, contoarele de timp ale trupelor trimise in misiune s-au blocat, acele trupe neajungand la destinatie dupa expirarea timpului alocat misiunii.
Am temeri legate de acest ... bug ( daca este un bug ) : daca ( mai ) apare exact in intervalul de timp al unei misiuni bine calculate atunci cu siguranta rastoarna toate calculele efectuate pana atunci.
Va rog sa explicati aceasta problema.

Cu stima

[player]mihaiu[/player]
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca problema de acum 6 zile a reaparut. Vom incerca sa o remediem in cel mai scurt timp posibil.
 

DeletedUser

Guest
probleme gamma

lumea gamma e blocata daca nu dau refresh la pagina nici macar ceasul din stanga jos nu merge
iar cu comenzile e aceasi problema pana nu dau refresh ramane blocat timpul
pe lambda si my
 

DeletedUser

Guest
Aceasta problema e de la sistemul dumneavoastra.. Va rog incercati sa dezactivati orice suprliment instalat in plus in browserul preferat sau sa incercati cu un alt browser.
 

DeletedUser

Guest
nu e corect

eu nu va inteleg ”fac pariu ca mai multi d ejumate din lumea gama nu au vrut versiunea noua si voi tot ati bagat-o ca asa vreti voi”eu va spun prieteneste sa o reinstalati pe cea veche pentru ca multi jucatori se vor lasa si multora nu le convine
respect:pro:
 

DeletedUser

Guest
Da..Si eu joc pe Lumea Gamma ,Aproape toti sunt nemultumiti...Dar ne certam singuri.:pro:
 
Sus