probleme de logare

DeletedUser

Guest
...

da asa imi arata si mie. nici eu nu am putut intra de la 1 decembrie.
 

Stil

Community Manager
Acest gen de eroare, este cauzat de browser. Am sa va rog sa verificati daca sunteti la ultima versiune.
Incercati sa dati si un refresh.
Daca nu functioneaza va rog sa trimiteti un tichet la sistemul suport, unde sa atasati si un printscreen pentru a trimite catre tehnic.
 

DeletedUser

Guest
...

eu am descarcat cea mai noua versiune pt Firefox si pt Opera si tot nu merge. am depus tichet dar nimic nu s-a rezolvat, cum stiti si dumneavoastra Dl Stil.
 

DeletedUser

Guest
lumea theta

de cinci zile nu ma pot loga, ce se intampla?
 

DeletedUser7851

Guest
Depune un tichet. Explici exact care este problema ta
 

DeletedUser

Guest
tot incerc de cateva ore sa ma conectez si nu se poate. nici pe grepolis si nici pe forge of empires!!!!! de ce? si daca nu ma pot conecta, cum sa depun tichet?
 

DeletedUser

Guest
si eu nu am putut sa ma conectez cam 3 sapatamani pe joc si 1luna si ceva pe forum....
si sunt tare curios.... cei care ati trimis tiket la suport daca s-a rezolvat asa repede.....eu m-am chinuit mult timp...
 

DeletedUser

Guest
Cum depui tiket daca nu te poti loga?

0002031F.gif


- - - Updated - - -

poseidoane:).....cred ca nu ai sa te mai poti loga niciodata :) :) :) (ceea ce nu iti doresc)daca e vorba de tine
Muuuuuuhahahahahahahahaahahahh
 

DeletedUser3991

Guest
Baieti, la mine problema s-a rezolvat schimbadu-mi IP-ul prin cerere inaintata providerului de internet, alta varianta nu era.
A aparut de pe-o zi pe alta, extinzandu-se si la accesarea forumului extern, nu doar a paginii jocului, putand sa le accesez doar prin server proxy, fara sa ma pot autentifica insa.
Cauza o sa ramana necunoscuta, "triunghiul bermudelor" !
 

DeletedUser

Guest
Hahah,da inteligenta miscarea ....
eu nu am facut asa ...am avut mai mult de furca .si nici nu cred ca imi schimbau IP.....
sa rezolvat de la sine cred;)(mhhh..mhhhhpf....pfff ce m-am inecat)
cat despre proxi ala ..cred ca e interzis ..NU ?? sau ...sau ....DA e interzisa logarea pe proxi:)
ce tare ar fi fost sa-ti fi luat ban ca intrai pe proxi :)))
 

DeletedUser3991

Guest
cat despre proxi ala ..cred ca e interzis ..NU ?? sau ...sau ....DA e interzisa logarea pe proxi
ce tare ar fi fost sa-ti fi luat ban ca intrai pe prox

Nu te poti autentifica utilizand server proxy, cel putin la mine asa se intampla, asta la joc ca pe forum mergea.
 

DeletedUser

Guest
Nu te poti autentifica utilizand server proxy, cel putin la mine asa se intampla, asta la joc ca pe forum mergea.

pai de asta te si vedeau daca il foloseai :)
ma rog o fi fost o perioada scurta .stiu ca regulamentul interzice proxy.....
ce e drept ..am folosit si eu ..de nevoie ..caci altfel nu ma puteam loga...15 zile nu m-am logat pe Epsilon...iar pe forum ,..cred ca 1 luna nu a mers ))
 

DeletedUser3991

Guest
Problema pana la urma e de la serverele de joc, cel putin in cazul meu asta cred...alta explicatie nu gasesc. ISP-ul nu are nicio treaba, nivelul lor de acces cu privire la ce fac eu pe net e limitat in jos, din cate imi ziceau...layer 3!
Problema intampinata de mine " Coud not connect to remote server" sau error 204 - no content , tine de conexiune p2p, care e layer 7.
Cu un traceroute la IP-ul serverului in run insa puteam vedea ca " ating" serverul de joc, insa nu aveam ce sa accesez fiind ....no content.
 

DeletedUser

Guest
E ...uite e sefu aici ...stie mult mai multe decat noi 2 la un loc .....eu aveam undeva un filtru pe IP pe un provider in Germania .ma rog istoria e lunga si domnul Norbit e cel mai in masura sa dea explicatii in acest sens ..
ce e drept ca am discutat cu el in acest sens sa poata sa isi dea seama de unde vin aceste "imperfectiuni"
 

DeletedUser3991

Guest
Asa e , Norbit m-a asista pe sistemul de suport.
Multumesc
 

DeletedUser2743

Guest
eu astazi am avut si am probleme cu mesage global nu imi da nici un continut chapa
 
Sus