probleme de logare

DeletedUser

Guest
A mers Zeta acum vro 30 si ceva de minute sau mai mult, dar .. pentru o perioada de maxim 2 minute .
ps: mai e un topic cu acelasi subiect la "Probleme server" , unde repara "Dorel" :heh:
 

DeletedUser5833

Guest
Salut

Injura-i si tu putin sau i-ai cu amenintari la mine merge cand vreau sa aflu ceva :) Mai vio de cand nu te-am vazut !
 

DeletedUser

Guest
ce se intampla????

eu nu pot intra de ieri si abia acum am intrat pt.5 minute ca iar s-a intrerupt si nu mai pot intra....
Dar vad ca altii au putut intra si sa dea atacuri!!!! Oare unii intra si altii nu????
Ce naiba joc e asta????
 

DeletedUser

Guest
eu nu pot intra de ieri si abia acum am intrat pt.5 minute ca iar s-a intrerupt si nu mai pot intra....
Dar vad ca altii au putut intra si sa dea atacuri!!!! Oare unii intra si altii nu????
Ce naiba joc e asta????

Toti au putut intra pentru putin timp, si tuturor li s-a intrerupt conexiunea apoi..

Pentru moment lumea Zeta e din nou indisponibila..
 

DeletedUser3457

Guest
Acum merge..dar sa vedem pentru cat timp...eu sper sa snu mai fie probleme :)
 

DeletedUser

Guest
ok. sef spunem cum recuperam 2 zile de premium
le intelegem toate dar cand ii vorba de bani nostri...sincer nu intelegem...cred ca sunt deacord colegi cu mine...
 

DeletedUser

Guest
probleme

buna ziua. voi va puteti loga pe lumea eta. ca eu nu pot. oare cand se va rezolva problema,
 

DeletedUser7151

Guest
nu ma pot loga

nu ma pot loga nici de pe mozilla,nici de pe opera.cand introduc numele ucatorului si parola si dau conectare imi dispar si nu intru in joc.
 

DeletedUser

Guest
nu pot sa ma logez pe lumea ny

:angry: nu pot sa ma loghez pe lumea ny .imi apare ca se incarca dar totul are o culoare maronie deschis .ma puteti ajutava rog mult mult de tot:rolleyes: nu pt sa ma logez nici de pale moon nici de [pe mozilla nici de pe google nimic
 

DeletedUser

Guest
Fratilor nu stiu cum voi aveti probleme dar eu nu am nici o treaba. Intru bine merci si de pe PC si de pe telefon. O fi de la providerul de internet:-??
 

DeletedUser4567

Guest
internet

sar putea sa fie o problema la unii si cu internetul
dar problema a inceput de pe 1 decembrie
cred ca au intrat prea multi odat si au supraincarcat serve :pro:rul
 

DeletedUser4567

Guest
propunere

daca avem pierderi sa ni se acorde despagubiri :pro:
 

DeletedUser4252

Guest
Am si eu aceasta problema de pe 1 decembrie, nu pot sa ma loghez pe nici o lume de pe Mozilla ,Opera,Chrome,Safari pot sa ma loghez doar de pe IE unde jocu se misca mai prost :(

Uitati cum imi arata cand ma loghez de pe celelalte
 
Sus