probleme de logare

DeletedUser

Guest
va rog sa ma ajutati nu ma mai lasa sa ma loghez
mi a picat netul si cand mi a revenit am fost scos afara din joc
cand incerc sa intru nu ma mai lasa
se poate sa fi ramas on?
daca este asa deconectati ma va rog ca sa pot sa \ma loghez
multumesc
lume lambda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
probleme

salutare. am probleme si eu de logare. nu ma lasa sa intru pe eta in nici un fel. am incercat in 3 feluri dar nimic. interesant e ca pe lumea alfa mas lasa. astept sfatoruri, ce solutii aveti. am sters si istoricul la tools, am incercat sa intru si prin email. nimic. :angry:
 

DeletedUser

Guest
mda ,nu merge ,e de la ei ,ce ma enerveaza e ca numai pe eta nu merge ,de ce tocmai pe eta :(
am facut tichet pe el ora 10 dimineata,miau zis ca stiu de aceasta problema si ca se va remedia dar acum e 16 si ceva si tot nu sa rezolvat:(
 

DeletedUser

Guest
logare imposibila pentru lumea My

de aproximativ 30 minute nu ma mai pot loga in lumea MY...ce se intampla?:angry:
 

DeletedUser5833

Guest
Salut

Salut am o problema de 40 de minute nu ma lasa sa intru pe lumea Zeta dar pe kappa ma lasa puteti sa ma ajutati?Ii dau sa intru pe Zeta apoi imi da diagnostic problem ceva cu interbet ii dau o reinprospatare si dupa zice jucatorul nu a fost gasit! De ce? Ce mi s-a intamplat ?Ca daca luam ban nu ma puteam loga dar nu am luat!Si mai am si probleme in alianta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Atat lumea Zeta, cat si lumea My intampina momentat dificultati tehnice. Vor redeveni functionabile in aproximativ 3 sau 4 ore.

Ne pare rau pentru inconveniente si speram sa nu va fi incurcat foarte rau aceste probleme.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Citeste daca te rog frumos putintel mai sus (chiar deasupra postului tau)... Multumesc...
 

DeletedUser

Guest
....

zeta nu merge:(

nu ma plang, dar e pacat am pierdut o zi degeaba :D
 

DeletedUser

Guest
Ne pare rau dar nu are nimeni cum grabi lucrurile. Din cate am inteles e o problema de natura fizica. Cred ca pe langa repunerea lor in functiune trebuie sa se mai faca si cateva verificari de rezistenta si buna functionare a componentelor unor servere pe care sunt stocate si bazele de date ale lumii Zeta si My.
 

DeletedUser

Guest
va cred este mult de munca (adik asa mi-a lasat impresia) si pana la urma nu prea am avut ce pierde (eu personal, dar nush ceilalti)
 

DeletedUser

Guest
pe pagina principala a jocului este facut anuntul comform caruia lumile zeta si my sunt inaccesibile intre 2 si 4 ore (anuntul a fost facut in jurul orei 18:30 acum este ora 00:30 si lumile sunt tot blocate )
daca e ceva care dureaza mai mult va rog sa ne anuntati
noi acum stam si verificam din 5 in 5 minute daca putem intra pe server
 

DeletedUser

Guest
Estimarea asta am primit-o si noi de la tehnicieni... Si noi avem acces cu intreruperi la datele jucatorilor de pe aceste doua lumi, deci ceva, ceva se face... Insa nu stiu ce si nici nu pot sa va aproximez cat va mai dura.
 
Sus