probleme de logare

DeletedUser

Guest
E CEVA STRIGATOR LA CER..... nu-mi pot explica de ce de pe pc de acasa nu ma pot loga pe lumea lambda este a 2-a oara cand semnalizez problema asta pe forum aveam o cucerire in curs de desfasurare si nu ii stiu stagiu daca respectivul mi-a spart nava cine raspunde pentru asta?avand in vedere ca m-a confruntat cu problema asta zile la rand vi se pare normal sa bagam bani in jocul asta si sa primim bataie de joc?
 

DeletedUser3991

Guest
E CEVA STRIGATOR LA CER..... nu-mi pot explica de ce de pe pc de acasa nu ma pot loga pe lumea lambda este a 2-a oara cand semnalizez problema asta pe forum aveam o cucerire in curs de desfasurare si nu ii stiu stagiu daca respectivul mi-a spart nava cine raspunde pentru asta?avand in vedere ca m-a confruntat cu problema asta zile la rand vi se pare normal sa bagam bani in jocul asta si sa primim bataie de joc?

Hai sa-ti dau solutia problemei de logare , care la mine a functionat :


Subsemnatul, .... domiciliat in ..... , abonat la firma d-voastra .... , cu contractul nr. ......
solicit modificarea IP-ului meu, deoarece nu pot accesa site-ul www.ro.grepolis.com din motive necunoscute!

Va multumesc !


Bine ai venit in " Triunghiul Bermudelor" !
 

DeletedUser

Guest
Hai sa-ti dau solutia problemei de logare , care la mine a functionat :


Subsemnatul, .... domiciliat in ..... , abonat la firma d-voastra .... , cu contractul nr. ......
solicit modificarea IP-ului meu, deoarece nu pot accesa site-ul www.ro.grepolis.com din motive necunoscute!

Va multumesc !


Bine ai venit in " Triunghiul Bermudelor" !

Cu siguranta nu e de la provider ,insa e o solutie tehnica buna pentru moment ,altfel veti avea mult mai mult de furca
Nu sunteti singurii ,au mai fost in situatia voastra...nu va speriati!
 

DeletedUser3991

Guest
Daca astepti ca tehnicienii de la Inno sa descopere bug-ul si sa remedieze problema , o sa ramai fara orase... lipsa de implicare a conducerii in remedierea problemei te face sa gasesti tu solutii , care nu tot timpul iti sunt la indemana. Schimbarea Ip-ului , doar pt. ca nu poti sa te conectezi la site, nu e un motiv pentru ca providerul de internet sa-ti modifice tie protocolul. Eu am avut noroc pentru ca s-a putut face asta...
 

RANINAGHI

Membru
Ce se intampla??
Azi dimineata intru la google chrome si apas pe Google apoi scriu grepolis si cand vreu sa intru nu merge nu se incarca grepolisul dc?
Am incercat si pe mozila si pe toate dar nu merge dc???
 

DeletedUser

Guest
Nu se incarca, am incercat sa ma autentific de pe adresa de mai sus, merge, dar nu pot sa intru pe lumea Xi [singura pe care joc]
Cand se va rezolva problema?
 

DeletedUser

Guest
Hai sa-ti dau solutia problemei de logare , care la mine a functionat :


Subsemnatul, .... domiciliat in ..... , abonat la firma d-voastra .... , cu contractul nr. ......
solicit modificarea IP-ului meu, deoarece nu pot accesa site-ul www.ro.grepolis.com din motive necunoscute!

Va multumesc !


Bine ai venit in " Triunghiul Bermudelor" !

cred ca cea mai buna solutie e cea cu ip Changer.....sau hide ip ca altfel....e jale....
 
Sus