posibil?

  • Autor subiect DeletedUser11708
  • Data de început

DeletedUser

Guest
eu stiu pe cineva care inainte de a trimite o nava facea "munca de chinez" rezultatul fiind pe masura multitudinii de calcule si strategii pe care le facea.
de unde poti stii tu ce facea playerul respectiv? stateai linga el? asa spunea si orbit, ca adminii nu triseaza. nu neg lucrul asta, dar el nu are de unde stii ce fac altii, poate stii ce face el, si atit.
FII ATENT,'face ceea ce ar face un jucator dar fara erori umane,poti seta dellay la atacuri(unul fata de celalalt),alerta de atac (cand esti atacat)
In noua versiune,am inteles de la uvex,fuge singur cu trupe si se intoarce cu atat pe nava sau cu sprijin in functie de ceea ce doresti.
Farmeaza singur,isi da logout ,pentru a pacali "ochii ageri" ..etc...
Nu exista programe pentru delay.
deci pina la urma cine are dreptate? exista sau nu? daca da, de ce jack si norbit sustin contrariul?
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
sa lamurim putin lucrurile, bot care sa influenteze delay-ul nu exista ( sau cel putin nu stiu eu sa existe) , bot-urile care exista fac ce face si un jucator cand incearca sa sincronizeze un atac trimite si intoarce atacuri pentru a intra intr-un interval prestabilit, doar ca face asta ceva mai eficient, acest tip de bot-uri nu sunt asa de greu de detectat ca dovada sunt destui jucatori banati pentru folosire de bot, o metoda sa descoperim toti jucatorii care folosesc asa ceva e adevarat, nu avem , dar totusi majoritatea sunt detectati.

Kava,eu daca au spus nu te asigur ca nu ramane.
Ceea ce a spus Norbit ,este ,ca a spus totul dar in felul sau mai aparte.
FII ATENT,'face ceea ce ar face un jucator dar fara erori umane,poti seta dellay la atacuri(unul fata de celalalt),alerta de atac (cand esti atacat)

deci pina la urma cine are dreptate? exista sau nu? daca da, de ce jack si norbit sustin contrariul?

unde este sustinut contrariul ? i
si inainte sa raspunzi ai face bine sa citesti regulamentul forumului ca sa nu mai ceri apoi iar tot felul de explicatii
 

DeletedUser

Guest
am vazut ca regulamentul se mai schimba.... odata, scria undeva ca un jucator are drept la un singur cont pe forum, apoi am vazut ca acea regula nu se mai aplica... cit despre unde este sustinut contrariul, daca nu vezi, nu are rost sa-ti mai spun. si, app, ce fel de explicatii? sau vrei sa-mi dai iarasi ban? nu-i problema, m-am invatat, da-i drumul! :) stiu ca nici nu am sorti de reusita sa primesc un raspuns concret in caz ca sunt banat, si as putea aduce si dovezi daca publicarea tichetelor pe forum ar fi posibila. dar, din pacate, nu este, nu-i asa? :) asa ca ma poti bana linistit pt acuze nefondate, nu pot demonstra ca ele sunt fondate niciodata... mai ales, daca, cazul meu, cel ce-mi raspunde este chiar cel ce mi-a dat banul. si cind i-am sugerat lui norbit ca, intr-un tribunal apelul nu este judecat tot de prima instanta, el mi-a spus dragalas ca aici nu e tribunal.... asta din pacate, pt ca intr-un tribunal sunt niste reguli stricte de etica profesionala...(chiar si la noi in Romania). in concluzie, fa ce ai de facut, si nu-mi mai tine predici cu moartea caprioarei.
 

DeletedUser2039

Guest
urs,o sa vezi cum se transforma caprioara in mistret

gata a venit vacanta cu trenul din Franta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13932

Guest
Si eu unul am avut asediu pe Athmes dar cu 14 atacuri la secunda si acolo nu era vorba de scripturi
 
Sus