Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
amalia e meritul fiecarui jucator in parte toti am facut sacrifici mai mult sau mai putin
gen tu lasand la o parte ca ai fost lider si ca jucam de cv lumi impreuna in 55 ai spart granita in randul rusilor :) jucatori ca tine si ca alti au facut diferenta
 

DeletedUser15851

Guest
iuli,stii ca pentru tine am reinceput sa joc iar grepolis...si ma bucur ca am reintalnit fosti colegi de pe alte lumi,...sunt multi care nu ii stiam dar am vazut ca te poti baza pe ei si de asta am ramas si voi ramane pana la capat pe aceasta lume...si astept sa reincepem iar sa mai facem o figura frumoasa :)
 

DeletedUser14864

Guest
smiley_emoticons_nicken.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15061

Guest
a fost cea mai urata lume dar e bine ca am dus-o la final si ma bucur ca nu ai facut ce multi au asteptat adica sa stergi. cu bune si rele am putut realiza asta si toti stiti la ce ma refer, insa ma bucur ca ai inteles ca ai obligatii fata de cei ce te-au urmat. fiecare are rolul sau asa cum a putut in functie de timpul care-l aveau la dispozitie. nu trebuie utati si ceilalti liderii care in foarte multe momente au ajutat. daca ar fi sa regret ceva e ca lisa , adonia , capone , himura si ion nu sunt cu noi acum.
 

DeletedUser16024

Guest
Hai breee sa recunoastem:p se radeau multi candva de noi.... dar noi am fost capabili sa demonstram contrariu am mai avut si noi ca tot omul momentele noastre dar uniti am ramas mereu....si asta am demonstrato mai ales acum la sfarsit de lume sa demonstrat cine a fost tare si cine slab ....noi am reusit cu bune cu rele am dus lumea asta la final si pe deasupra ""din prostie ""...AM SI CASTIGATO ....:p
Felicitariii tuturor .. forzaaa Wild...:p;)
 

DeletedUser16214

Guest
Nu o sa spun prea multe Pt ca iar apar controverse pe ce zic eu.
Vreau doar sa va mulțumesc Pt ca alături de voi am avut parte de momente frumos, vreau sa va mulțumesc ca împreuna am reușit sa trecem și peste războiul psihologic de care am avut parte.
Lumea Naxos o sa rămân in suflet și o sa îmi amintesc cu mare drag de ea, deși am fost jignita și batjocorita ați fost voi acolo, cei care mi-ați fost alături la bn și la greu, voi cei care va trezeați in zori cu fake imediat la terminarea bonusului sau pe Bonus cu fake.
Voi cei care din momente grele ați făcut momente de fericire, voi cei care ați clădit numele wild.
Pt ca de wild se va vb mult timp.
Wild rămâne in istoria grepo in istoria Naxos.
O mâna de oameni care au muncit din răsputeri sa câștige lumea.
Prin jigniri și fake au dat înainte și sau motivat unul pe altul sa reușească.
Wild e timpul sa ridicam mâinile și sa cântam victorie.
Lumea Naxos e a noastra și sper ca vor ma fi lumi sub stindardul wild ca suntem dependenți de grepo sunt convinsă.
Acum vreau sa multumeac liderilor cei care au ținut in frâu
Iuli u ai demonstrat ca deși unii spera sa ștergi și puneau presiuni asupra u nu ai cedat.
Argoane u ești șeful întemeierilor minunile nu ni le puteau sparge nimeni Pt ca mâncam pe paine intemeieri.
Jujule scot pălăria in fata u pt strategia de care dai dovada .
Cu ajutorul u și cu planul u de accelerari la minuni am reușit sa terminam primii și acțiunile pe care u le organizai nu lăsau loc de echivoc.
Și am toată admirația mea Pt Valy prima lume, joaca mai bn ca alții care joaca de ani buni, a luat orașe peste orașe de la Sorin.ro întemeietorul Piraților. Și vreau sa va zic ca acești jucător începător cum îl vedeți poate mult mai mult și ma suportat zi și noapte îl trezeam noaptea pe la 3 sa dea fake la toată alianta sa se bage sprijin pe cucerir.
El a fost cel care a suporta și țipetele mele și ale lui iuli când cv nu mergea bn.
Vreau sa mulțumesc deffenderilor care ne asigurau cuceririle.
Vreau sa multumeac jucătorilor de granița care făceau din roșu albastru pe harta.
Și nu in ultimul rând lui Cata el ma convins sa intru pe lumea Naxos.
Pe vremea aia jucam pe Lamia.
Și a zis sa mai jucam încă odată pe sistem vechi.

Și in spirit de gluma vreau sa ii mulțumesc mamei mele Pt ca fără ea sweet girll nebuna care tipa pe voi și când credeți ca scapati va ia cu mesaj in privat cum ca nu ați făcut cv.
Fără ea nebuna nu era.

Am zis ca nu vb mult dar melancolia e mare și bucuria de a vedea ca familia u wild e acolo unde visam sa ajungem la început de lume e imensa.
Și sunt mândra ca fac parte din familia wild
Sunt o wild cu acte in regula
 

Atașamente

  • IMG_5122.jpg
    IMG_5122.jpg
    480,9 KB · Vizualizări: 17
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
a fost cea mai urata lume dar e bine ca am dus-o la final si ma bucur ca nu ai facut ce multi au asteptat adica sa stergi. cu bune si rele am putut realiza asta si toti stiti la ce ma refer, insa ma bucur ca ai inteles ca ai obligatii fata de cei ce te-au urmat. fiecare are rolul sau asa cum a putut in functie de timpul care-l aveau la dispozitie. nu trebuie utati si ceilalti liderii care in foarte multe momente au ajutat. daca ar fi sa regret ceva e ca lisa , adonia , capone , himura si ion nu sunt cu noi acum.
din pacate nu mai merge sa dam invitatii ...

lisa si capone orgoliosi ...

humura din cate am inteles chiar de la tn ca nu vrea ...

mari ziceau ca au convinso sa intre dar nu mai mere de dat invitatii

lui ioni i am scris pe fb nu mi a raspuns ...

singuri care am intrat e gabi si gusti si meghido care nu poate intra din cauza atributiilor ... daca sunt si alti care i am omis imi cer scz si multumesc tuturor ,Datorita si voua Wild Fangs a castigat lumea Naxos .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16074

Guest
Felicitări tuturor!
A fost o plăcere să joc alaturi de cei de la Wild Fangs, si sper sa mai jucam împreună și pe alte lumi.
 

DeletedUser16088

Guest
Prima oara am jucat Grepolis prin 2009-2010 si nu ma descurcam extraordinar, n-am avut niciodata mai mult de 3 orase.
Anul asta, prin aprilie, un prieten de-al meu posteaza pe Facebook: ''Eu si niste prieteni ne-am apucat de Grepolis. Intrati pe link ca sa fiti pe insula cu noi.''
De dragul nostalgiei, am decis sa ma reapuc. Eram vreo 4 insi care jucam, dintre care am ramas doar eu.
Acum am ajuns la 45 de orase si fac parte din alianta Wild Fangs care a reusit sa castige lumea. Nu regret timpul pe care l-am alocat jocului. Am ramas cu amintiri frumoase.
Era 2-3 noaptea si in loc sa dorm ca sa pot invata pentru un examen ziua urmatoare, stateam sa trimit nave.
S-a luat si sefa de mine la serviciu ca stateam pe joc in loc sa muncesc.
Cum am zis, nu regret nimic, mai ales ca am luat examenul oricum. Stima si respect aliantei Wild Fangs care au luptat pentru momentul asta! Cred ca o sa iau o pauza de la joc pentru moment. O sa revin intr-o zi, dar numai daca sunt cu Iulica in alianta, altfel nu.

Sanatate si sarbatori fericite tuturor!
 

DeletedUser15344

Guest
iuli,stii ca pentru tine am reinceput sa joc iar grepolis...si ma bucur ca am reintalnit fosti colegi de pe alte lumi,...sunt multi care nu ii stiam dar am vazut ca te poti baza pe ei si de asta am ramas si voi ramane pana la capat pe aceasta lume...si astept sa reincepem iar sa mai facem o figura frumoasa :)

Asa e Amalia o lume frumoasa unde ne am reintalnit si am legat si alte prieteni , sper ca pe lumile viitoare sa vina de la inceput si erika si dana :)
Și in spirit de gluma vreau sa ii mulțumesc mamei mele Pt ca fără ea sweet girll nebuna care tipa pe voi și când credeți ca scapati va ia cu mesaj in privat cum ca nu ați făcut cv.
Fără ea nebuna nu era.

Si noi ii multumim lui mami tau ca te a facut :))) *cu defecte * :)))

Cum am zis, nu regret nimic, mai ales ca am luat examenul oricum. Stima si respect aliantei Wild Fangs care au luptat pentru momentul asta! Cred ca o sa iau o pauza de la joc pentru moment. O sa revin intr-o zi, dar numai daca sunt cu Iulica in alianta, altfel nu.

Sanatate si sarbatori fericite tuturor!

Sarbatorii Fericite si tie Razzy :)
 

DeletedUser16373

Guest
Uuups!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......io-te ca merge!!!!!!!!!......:((((......am pierdut(sau am castigat) cateva ore astazi citind toate postarile de pe acest server....am ramas in continuare la certitudinea ca prostia nu se poate masura...pur si simplu...ingamfarea si infatuarea de asemenea....sunt niste pacate omenesti....le traim pe pielea noastra zi de zi....multi ducem o povara mult prea mare pe umeri....povara de a trebui sa reusim sa respiram...pt ca de fapt asta e scopul multora dintre noi....sa respiram...restul...Dumnuzeu cu mila...cei care au postat aici au facut-o din convingeri personale....si o prostie daca o spui cu convingere ai mari sanse sa o crezi si tu....dar mai multe prostii la un loc deja este prea mult...delirica unora intrece orice masura si o da in(folosind limbajul "de cartier") mangleala.....te poti ridica la un anumit nivel doar daca limitele tale intelectuale nu se opun din rasputeri...daca nu reusesti ramai in zona ta de confort pe care o numesti simandicos I.Q.....numitii de mai sus adica sorin...liviu...vandfan...ffpo...gucci...coxtelo..mai sunt???....si nu in ultimul rand un om de o mare" calitate "umana si aici ma refer la sebastiantheking au deosebita placere sa se laude cu zestrea lor mentala si cu capabilitatile lor oratorice si lingvistice nestiind saracutii ca de fapt astea sunt limitele lor....vorba lui Jean Constantin:"atat sunt si aici ma termin"....dincolo de limita asta pentru ei e o gaura neagra care le pune in pericol intr-un final si integritatea lor fizica....infatuarea de care dau dovada ii impiedica sa vada bine pe unde merg...mergand cu capul in nori risti sa mori in accident de avion...sa cazi ca prostu' intr-o groapa...renuntand la lupta pe lumea asta au procedat ca mireasa in noaptea nuntii...nefiind virgina a stropit nitel cearceful cu rana de la deget....adica noi am renuntat de bunavoie dar tot noi suntem mai buni...si numai voi prin miseliile voastre ne-at scarbit si am renuntat....:))))vai...crocodilul niciodata nu a avut lacrimile mai mari si mai abundente ca acum.......am avut exclamatia de la inceput....ce imi veni sa incerc sa ma loghez ci ip-ul asta..."suprize.suprize"....baby i'm back again!!!!!....bunii administratori ai acestui nobil joc au reusit sa imi faca o surpriza prin redarea contului meu banat...asta da surpriza de Craciun....nu ca au reusit sa imi raspunda intr-un final numeroaselor mele tichete...pur si simplu scopul fusese atins...m-au lasat sa ma pape bau-bau si gata!!!...unde ramasesem?!?!.....imi cer scuze si regret enorm acel mesaj directionat in alianta de pe acest cont...am inteles ca a fost vorba de familii si blesteme si mai stiu eu ce.....nu am nici o legatura cu acel mesaj si inca astept un raspuns din partea adminilor....nimic pana acum....sunt cateva luni de atunci...banuiesc ce...se investigheaza inca..nu????......iar virginelor gen gucci ..liviu si dracu stie care mai sunt
ca sunt multe "ele" care nici usturoi nu au mancat si nici p...a nu au supt-o le urez mukta bafta pe urmatoarele servere....vom fi acolo...mai salbatici ca pana acum...mai nesimtiti si mai tupeisti.....Forta WILD FANGS.......luati-o si pe asta!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12991

Guest
Felicitari tuturor ce au pus umarul la aceasta victorie atat de muncita si de bine meritata.....Jos palaria,forta Wild Fangs.....RESPECT
 

DeletedUser15344

Guest
Bravo tuturor pentru încrederea și tăria de care ați dat dovadă pe lumea Naxos.

Îmi pare rău că nu am putut duce lumea până la capăt cu voi :(

Forzzzza WILD!

PFFFOOOAAAIII Marco ce faci omule pe unde mai traiesti :)) mai intra si u skype lasa mi un nr de tel , o scrisoare o cv ...nu mai poate da omul de tine de nici o culoare :)
 

DeletedUser15923

Guest
SALUTARI FAMILIA WILD... VREAU SA VA FELICIT PENTRU PUTEREA PSIHOLOGICA DE CARE ATI DAT DOVADA SI DE PROMPTITUDINEA TUTROR...NU AM CUVINTE...SUNTEM O FAMILIE INCREDIBILA SPER CA TOTI DIN FAMILIE SA NE DUCEM PE O ALTA LUME PE CARE SA O LUAM CA PE ASTA DE LA INCEPUT SI CU VOINTA DE FIER DE CARE AM DAT DOVADA SI SA O CASTIGAM ....FORTZA WILD!!!!
 

DeletedUser16375

Guest
Am o ora jumate de kind citesc forumul asta....daaa a fost o vara grea cred ca plina de nervi si emotii negative si la fel de plina de bucurii si emotii pozitive in ambele aliante!
vreau sa zic ca sunt si vor fi mereu oameni de respect si la dusmani si pe multe lumi am intilnit asa oameni
vreu sa mai zic ca e prima lume unde am intilnit piratii din kite imi amintesc,si imi cer scuze daca jignesc dar nu am mai vazut o alianta cu atitea aere si atitea globale date la noi ca ne scot de pe harta ca ne dam stergere si tot asa..deci eventual ride bine ultimul
Ne-a fost greu...kiar ff greu si au fost momente cu piciorul in groapa,mai ales cine il stie pe biluta....e greu c el sa joci(cu haracterul lui)dare frumos si e un conducator bun,are mare respect de la mine,la fel ca si ceilalti din conducere care au avut atita rabdare,markos,argon,deea,mirela si alti
Felicitari NOUA prieteni,kiar am meritat lumea asta!!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser16109

Guest
FElicitari tuturor!! Chiar de am foist injurat si multe altele sunt mandru ca joc cu cei din Familia Wild Fungs, chiar a fost o placere sa vad cu marii jucatori din asa zisa aliata ... au dat stergere!! Sunt mandru ca am ales sa fiu alaturi de cei mai tari jucatori si cei mai buni dupa cum nu s-au mai vazut pe alte lumi.. aici am fost o forta care ne-a unit pe toti si nimeni nu s-a plans ca are atacuri cum era in ..... (vai am nava atacati-alaias ....) Sunt mandru ca fac parte din alianta WILD FUNGS!!!
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif



ps:pentru carcotasi am o vorba:-Uitate in jur...nu nu te injur...Dar ai fost degeaba pe lumea asta renuntand ..haide pa
 
Sus