Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser16214

Guest
Cât despre banul tău, tu singurel ai contribuit la el. Asta face frustrarea din om.
 

DeletedUser15344

Guest
Bine bilele mele ai obtinut ce ai vrut :) altfel nu aveai cum sa imi iei orase bafta!
don't hate mi pic :))
Noob nu ma atingi cu absolut nimic din contra ma mandresc cu ce iubita am , cel putin eu am tu ai cu 'degete' si vacile ce le duci zilnic la pascut ... lol ce obosit ... asa e cand nu ai ce sa ii faci unuia te legi de familie ... patetic....
 

HarleyQuinn

Membru
Lau tie ti se pare normal sa te folosesti de Miha pentru a da in Iuli?
A folosi poza cuiva in spatiul public ,fara acordul persoanei respective nu e legal..
Si apoi ,Miha e o persoana deosebita care nu merita asta.
Da dovada de bun simt si sterge poza!
 

HarleyQuinn

Membru
Banuiesc ca si in viata ta exista o femeie ,care s-ar simti jignita sa isi vada poza expusa fara acordul ei..
Deja devine hartuire..
Daca esti barbat,comporta-te ca atare..
Un barbat adevarat,nu loveste in femei!
 

DeletedUser15344

Guest
Banuiesc ca si in viata ta exista o femeie ,care s-ar simti jignita sa isi vada poza expusa fara acordul ei..
Deja devine hartuire..
Daca esti barbat,comporta-te ca atare..
Un barbat adevarat,nu loveste in femei!
ce pretenti sa ai daca si el e o femeie :))))
 

DeletedUser16297

Guest
Pai ce faci acuma bilele mele ? o arzi pe printesa aduci argatii tai sa imi tina lecti de moralitate mie ?
Dece nu postezi si conversatia de pe skype sa se vada de la ce a inceput si cine a dat-o primadata urat de famile?
Astia care vorbiti fara sa stiti mai bine faceti bine si informativa sa aflati intreaga poveste nu doar dintr-o parte !
Va pup
ba mister lau7 ce facusi bre ai luat si ban frustratule :))
esti fenomenal ma sincer mai ..... ca tn nu am vazut adica am vazut dar macar aia nu puneau poze,ce naiba ti a facut ma femeia aia
apropo si din partea mea sa ai ce ti a urat iuli adica numai de bn :))
 

DeletedUser15344

Guest
Nici o cearta,intepatura nimic ... cei cu anorteala asta :)
undes pirati de altadata :)))
ba liviule sau get wet :))) trece toamna baa si nu mi ai aratat ce ziceai tu ca o sa vad eu la toamna ce ai intrat asa la *apa* :)))
 

DeletedUser16334

Guest
Ti se pare ca ma-m facut de rusine ma?

Am fost si voi fi in fata ta pe orice lume o sa ne intanlim:)))

Atat clasament general cat si luptatori.
Orase se pierd,unii mai au si familii ,probleme,etc:)))

Nu esti decat un analfabet isteric,atat.Cel putin in fata mea:))))

Dute la gara ma :))))
 

DeletedUser12202

Guest
Nici o cearta,intepatura nimic ... cei cu anorteala asta :)
undes pirati de altadata :)))
ba liviule sau get wet :))) trece toamna baa si nu mi ai aratat ce ziceai tu ca o sa vad eu la toamna ce ai intrat asa la *apa* :)))
Iuli,nu-ntinde coarda si nu jigni,nu esti tu acesta !Respecta ca sa fii respectat !!!
 

DeletedUser15344

Guest
Ti se pare ca ma-m facut de rusine ma?

Am fost si voi fi in fata ta pe orice lume o sa ne intanlim:)))

Atat clasament general cat si luptatori.
Orase se pierd,unii mai au si familii ,probleme,etc:)))

Nu esti decat un analfabet isteric,atat.Cel putin in fata mea:))))

Dute la gara ma :))))

:))))poate te mai crede si careva ma
da in clasament ei fost atat ca avei orasele crescute la 16k ca la numar de orase eram clar superior tie :)))
cate interne ai luat ma pe naxos sau mai bine sa spun ca ai crescut numai din interne :)))
la luptatori cat ati jucat voi pirati doar miki jun si sorin.ro au fost in fata mea pana l am luat si pe sorin.ro :)
cat despre stat u in fatza mea cu ce sa stai???? uiti ca de la inceput de lume pana la sfarsit intrai cu orase in mijlocul nostru si nu stateai mai mult de 24 ore ????
cate orase ai pierdut ma tu cat ati jucat si cate am pierdut eu :)))
iti zic eu si iti si arat si statistici
eu am pierdut 0 orase tu nici nu mai ti minte numarul asta in ipostaza eu cu orasele numai in granita cu voi tu cu orase in 54 catre new order si rareori veneai cu cate unul catre noi care nu il tineai mai mult de 24 ore :))))
baaa uratule te a capacit dracul mort de nu stiai de tn baaaa :)))))) tu nu esti jucator de granita ma tu esti doar aspirator de interne constructor dar mai slab si ca miadenisa :))) macar fata aia unde trimite sprijin se cunoaste :))))) tu esti un fel de pielea (...)
un lake tare in gura care nu e nimic de capul lui
ma macar eu sunt tare in gura ca ma tine am statisticile de partea mea stiu ce joc si am jucat pe cand tu un lake :))))
 

andreyy92

Membru activ
v-am lasat sa asteptati minunile vreo 2 ani.daca tot cumparati jucatori cu gold si faceti numai smecherii,acum va lasam sa va distrati singuri.bagati festivale si cuceriti cateva mii de fantome.multa bafta si sper sa ne vedem pe alte lumi unde sa jucam grepolis,nu ce a fost pe naxos,cel mai urat server posibil
terminati la anul prin martie :)))
vWa8nKq.png

ups...ce ziceati ma baieti??
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am mai intrat de mult pe Grepo si ma simt f.f.bine.
La lumea asta am tinut,am intalnit oameni de calitate,de caracter,respect(am intalnit si opusul,dar...nu mai conteaza) !
O lume ciudata,o lume plina de orgolii,o lume bazata pe ce s-a intamplat in trecut,pe alte lumi,o lume ce se credea castigata pe experientele lumilor anterioare,de unii :).
Respect Wild,respect 7bal !O alianta si un jucator bagat in corzi,strategie,singura strategie a adversarilor ???Isi va da 7bal stergere cont.A rezistat,au rezistat cei de langa el-nu-i mai numesc,se stiu,sunt alianta,altii...nu,au dat stergere cont.Respect Wild,respect 7bal.
Felicitari !Le meritati.Voi ati aratat ce inseamna ALIANTA !
Apropo,frumos video !Nu exista mai mare greseala decat subestimarea adverasrului !Corect !
Sunteti...frumosii nebuni ai ...grepolisului !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
multumim pt. aprecieri e si meritul tau unde este alianta Wild acum :)

tot timpul o sa ai un loc aici :) si m as fi bucurat daca ai intra si u sa iei coronita
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
, nah noi am incercat sa ii readucem pe toti care sau lasat sau nu le au mai permis timpul jobul familia s.a , desigur daca le terminam primi :)
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Le veti termina,veti cuceri lumea.O meritati mai mult ca toti,ati stiut sa fiti uniti si sa rezistati-numai voi stiti cum,cat v-a costat ca timp,nervi-mai ales- si...gold,nu doar atacurile,ci si razboiului pshihologic.Sunt comvinsa ca ati invatat f.multe aici-dintr-un anumit pct.de vedere,ca v-ati sudat si mai mult ca si camarazi.
Eu...nu vreau coronita,detest coronita,problema mea de ce :).Nu pot uita ce s-a intamplat pe ETA.Mea cuplpa .
 

DeletedUser15344

Guest
Lumea Naxos se apropie de final :)
In scurt timp alianta Wild va termina si celelalte 2 minuni si vor devenii stapani lumii .Felicitarii colegilor si aliatilor Respect adversarilor .Multumesc colegilor pt mobilizarea de care au dat dovada acum pe durata minunilor , desi eu nu am avut timpul necesar pt a ma ocupa cum trebuie , multumesc deasemeni colegilor care au dormit cate 2 3 ore Sweet Girll, valy196, Adyiai97,adyjuju si ceilalti care au stat de veghe au dat alarme s.a
Multumesc adversarilor pt onoarea care au dat dovada si nu au sters desi ne au amenitat cativa .
Multumesc tuturor colegilor care timp de app un an mi au fost alaturi si la bine si la rau si au luptat eroic pe toate granitele ca liut09 , mihaela7676 argon16 budicu88 Hurin ,PatrikFoiu boossty s.a multumesc colegilor din spate care se mobilizau eroic cand era vb de sprijin sper sa am placerea sa mai joc cu biremari defenderii ca sector ,Wolf-Man ,Xjustice95 , Koach ,Bubullino, koz000 s.a
sa nu ii uit pe cei care au fost senzatie pe asedii si cand tipam dupa usoare scoteau cu miile ca Zipyros sveik , FlyPinguin ,LongCG si la zburatoare fara numar fair player ,ursu76 s.a
si nu in ultimul rand multumesc acelor colegii care ne au ajutat din postura de sageti ca ZapacitaTa , DiximusJr ,Manastireanu si nu in ultimul rand King Bib care ia nenorocit pe piratii pot spune la un moment dat ca eram defenderul lui e senzatie omul :)) Si tuturor celorlati Black moon ,Hd** , phoeniix, rafi , cele 2 erice , onitoi Toni the God , no saint , slevinn Xbith ,saints ,galactica 00,frana66 ,Khafra , aimerr ,miki jun s.a care au ajutat alianta Wild de a ajuns unde se afla acum pacat de colegii care nu au putut duce lumea la capat din cauza problemelor personale ca Gustinel ,RithenYT ,GROPAR himura ,arisan , ceasca si mari chiar daca au sters la nervi s.a
O lume frumoasa in ciuda fakeurilor orgoliilor prostesti o lume unde de partea noastra sau legat multe prieteni o lume pe care pot spune ca organizarea si mobilizarea noastra a dat roade datorita liderilor ca Wolf-Man ,Adyjuju care sau ocupat de academie exemplar Dar si cei Din alianta mare ca Sweet Girll , Gamarcos777,amy7amy valy 196 si nu in ultimul rand pe Argon16 cred ca cel mai bun organizator cu care am avut placerea sa joc si sa nu o uit pe ralu White -Eagle celalalt intemeietor care a stat mai in umbra dar a punctat atunci cand a trebuit :)
o lume frumoasa si o sa imi aduc aminte cu placere de clipele petrecute pe naxos de momentele frumoase petrecute pe skype bancurile lui dudu cantatul la chitara a lui luci subiectele inteligente deschise de luana pana si de certurile lisei si prostiile lui alexut momente frumoase actiunile facute pe voce (nu alea cand noi atacam pe o tinta si dudu trimitea nava pe alt oras ,sau harpiile lui luci care nu treceau de zid ) si multe alte momente frumoase ce tineau conferintele deschise voce si cate 72 ore tineti minte :)) .
Gata cu Melancolia , in alta ordine de idei o lume frumoasa
Respect aliatilor care au dat dovada de caracter si ne au ajutat de ff multe ori .
multumesc si Adversarilor pt jocul placut ce ni l au oferit pe mine unul ma inpulsionat pozitiv .
Felicitarii Wild Fangs !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16297

Guest
Iuli ce sa zic mai dat pe spate asa ca nu o sa zic eu prea multe felicitari si tie nobule ca si datorita tie am castigat lumea sa nu uitam nici unu asta , ai avut tu momentele tale de nervi si asa dar toti am avut, bine tu mai multe :))
Felicitari tuturor care au rezistat cu nervi , mai ales celor care au rezistat la atatea noptii nedormite din cauza fake urilor si la jignirile aduse si voua si copilor vostri de catre alaintele adverse
Prima mea lume de grepo ma bucur ca vam intalnit si am jucat alaturi de voi si sper sa nu fie ultima
Cum zicea si iuli am avut mom rele cu certuri intre noi dar am trecut peste de fiecare data, dar si mom bune care nu le vom uita niciodata
si spunem noi ca este doar un joc dar pe jocul asta legi prieteni si se pot intampla lucruri minunate la care nu te astepti niciodata
Nu zic mai multe ca nu ma pricep asa ca va felicit pe toti care ati jucat si nu mai sunteti pe naxos dar si cei care inca sunt si duc lumea la capat
FELICITARI WILD
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser15344

Guest
Certuri de multe ori prostesti dar constructive ,unde da tata creste :))) dupa o circulara de a mea cu 5 injuraturi a 2 zi erau 3-4 nave la piratii , uratul de sorin.ro a si dat la un moment dat circulara la noi dc stati in Wild sa va injure 7bal .... ete fas ....
 

DeletedUser15851

Guest
Felicitari Iuli pentru ca ai tinut alianta in spate si pentru ca ai demostrat piratilor cine e mai bun.....toti ziceau ca dai stergere ..sa vazut cine a cedat :)))
 
Sus