Poate se fac totusi niste verificari - Cont LemonHD - spart

  • Autor subiect DeletedUser14136
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Meg, e o coincidenta de nume, pe contul CADO jucatoarea se numea tot Meg, dar la un moment dat sa prezentat un anume MIhai si a zis ca a preluat contul, acum nu mai am de unde sa stiu daca in spatele contului e Meg sau Mhai sau joaca ambii pe acelasi cont(poate pot verifica adminii dar din cate am auzit e greu de depistat aceasta incalcare de regula), Ediandrei sau Cornelia ne pot lamuri cu detalii despre titularul contului.

cado e megtorlo23 de pe alpha! E baiat toata ziua si nu s-a dat niciodata fata (decat daca a facut misto de voi) ! Am jucat cu el pe alpha si aici timp de 5 ani (colegi) ... nu este/era genul sa sparga conturi si nu avea obiceiul sa lase parola de la cont altcuiva. Da am/aveam nr. de telefon de la el si viceversa ne sunam cand aveam/avea nevoie de ceva dar niciodata n-am intrat pe contul lui sau el la mine indiferent de situatie. Si credeti-ma ca pe alpha eu si cu el am fost cei mai atacati jucatori de pe lumea aia si poate ca era nevoie sa facem cu schimbul pe conturi.

Asa ca eu va zic sa cautati in alta parte....! Acest jucator nu e genul sa sparga conturi ....!
 

DeletedUser14175

Guest
el doar a facut smecheriile de pe cont, cel putin asta a spus el, dar parola a aflat-o de la altcineva, intrucat el nici nu a avut divergente cu catalin :)
 

DeletedUser13911

Guest
Realizezi ca ceea ce spui poate duce la schimbarea staffului romanesc al acestui joc, intrucat recunosti ca adminii va favorizeaza?

Tu realizezi ca voiosia e pe campul tau:).Puteam sa jur ca asta cauti si ti-am facut jocul.....hahahaha
Pai bah cobzare,tu crezi ca astia iau in considerare ceea ce spun eu ?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
yes mister igor
si aprpo, nu ti-a reusit jocul, l-am remarcat de a primul tau comentariu legat de ceea ce am scris ;)
 

DeletedUser13911

Guest
el doar a facut smecheriile de pe cont, cel putin asta a spus el, dar parola a aflat-o de la altcineva, intrucat el nici nu a avut divergente cu catalin :)
Hopa,taci ca e telenovela,vezi sa nu scapi porumbelu' din al 2-lea episod ca nu se mai uita nimeni>Baga si ceva amor,se aduna lumea la poveste :)

- - - Actualizat - - -

yes mister igor
si aprpo, nu ti-a reusit jocul, l-am remarcat de a primul tau comentariu legat de ceea ce am scris ;)
EU nu fac jocuri ci doar mi-am exprimat opinia dintr-o alta prizma.Daca era sa le fac sau daca puteam,nu mai erai demult prin zona!;)
 

DeletedUser14175

Guest
iar iubirea dintre cado si tastatura lui a fost una de scurta durata intrucat tastatura a cazut si i-au fost tracturate zeci de taste, aceasta decedand nu inainte de ai spune lui cado ca l-a inselat cu fratele sau :)))) :x

- - - Actualizat - - -

EU nu fac jocuri ci doar mi-am exprimat opinia dintr-o alta prizma.Daca era sa le fac sau daca puteam,nu mai erai demult prin zona!;)
pe pariu ? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
... 'abar n-am ...

eu merg la somn
bafa cu spartul altor conturi, ca la mine nu aveti sanse ... va asigur !
 

DeletedUser

Guest
Mah, tot aici va gasesc? bre am zis ca am sa impac si capra si varza si lupul, si toate impacarile astea bineinteles ca m-am impacat si pe mine...deci am articulat fiecare parte, acum da-ti muzica la incetu ca se crapa varu de pe pereti...si tu ioane shut the fuck up, ca numai prostii vorbesti...cum sa schimbi ma staful? tu chiar vrei sa vezi Manager Comunity Caritasul Prostilor? lool
 

DeletedUser15009

Guest
Mah, tot aici va gasesc? bre am zis ca am sa impac si capra si varza si lupul, si toate impacarile astea bineinteles ca m-am impacat si pe mine...deci am articulat fiecare parte, acum da-ti muzica la incetu ca se crapa varu de pe pereti...si tu ioane shut the fuck up, ca numai prostii vorbesti...cum sa schimbi ma staful? tu chiar vrei sa vezi Manager Comunity Caritasul Prostilor? lool

Ar fi fain sa fi ceea ce doresti dar nu cred ca ai sanse :)) mai ales la ce limbaj ai...

P.S: Cel care a spart contul lui Lemon este un nerusinat , scz dar nu spun mai multe fiindca nu vreau sa ma trezesc cu BAN. stiu prea bine de ce sunt in stare adminii ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
hahaah,tare asta,macar daca era cu un nick diferit.Cobzare, nu scrie nimic ca iti iei tata devinitiv.Stai cumintel 5 zile!rrrrrrrr:D
 

DeletedUser15020

Guest
Stai tata linsitit ca e definitiv pe celalalt :)))
Daca primesc ban pe asta fac urat de tot si asa e rau pentru admini in momentul de fata ;)
 

DeletedUser13911

Guest
eh,eu ti-am spus ca roscatei nu'i plac omizile...B-)
E rau pentru admini ca e cald afara,nu de altceva;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Haoleo.. cate pagini .. macar imi pare bine ca s-a calmat lumea pe aici :)

Mai, vorbind de spargeri de conturi, as dori sa reiterez putin importanta respectarii regulamentului insasi pentru siguranta dumneavoastra.. Spre exemplu, sa presupunem ca doi amici din aceeasi alianta isi dau parolele de joc pentru "in caz de"... Stiti ca asta se intampla des la noi (si nu doar)... Eii, vremea trece, cei doi ajung in aliante diferite si ajung certati (poate chiar pe lumi diferite, de ce nu!?)... Apoi unul dintre ei isi aminteste ca are prin arhiva de skype sau te mai miri pe unde parola celuilalt... Si o incearca.. Ghici ce, merge... Daca intr-o zi se limiteaza doar la atat, nefacand nici o actiune deosebita, doar se uita ce si cum e pe cont, in alianta, etc... a doua zi isi face un plan, cauta pe internet cum sa fie cat mai greu de depistat sau pur si simplu stie el cum poate fi cat mai greu de depistat si incepe sa intre pe cont si sa faca tot felul de ravagii..

Si uite asa, fiindca la un moment dat doi jucatori incalca regula care spune ca per cont are voie doar un singur jucator apar mai incolo asa zise "spargeri de conturi"...

Desigur ca povestea de mai sus e pura fictiune si orice asemanare cu vreun caz real e pura coincidenta.. Insa sper ca veti intelege importanta respectarii regulamentului, pana si din prisma securitatii contului.

In rest, o zi cat mai frumoasa in continuare!
 

DeletedUser

Guest
Mda, intelegeti de ce am sa inchid subiectul si am sa fac maine dimineata disparute ultimile pagini, nu? :))

Cat despre iondaime1... Aparent nu a apreciat faptul ca nu i s-a inchis contul facut pentru a scapa de interdictia pe forum.. Dar vine Jack imediat ;)

In rest noapte buna tuturor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus