Poate se fac totusi niste verificari - Cont LemonHD - spart

  • Autor subiect DeletedUser14136
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1530

Guest
Meg, e o coincidenta de nume, pe contul CADO jucatoarea se numea tot Meg, dar la un moment dat sa prezentat un anume MIhai si a zis ca a preluat contul, acum nu mai am de unde sa stiu daca in spatele contului e Meg sau Mhai sau joaca ambii pe acelasi cont(poate pot verifica adminii dar din cate am auzit e greu de depistat aceasta incalcare de regula), Ediandrei sau Cornelia ne pot lamuri cu detalii despre titularul contului.
Ma doare parul deja...cat a fos in LD pe cont a fost un baiat, barbat , asta stiu sigur, dupa evaporare , nu mai stiu
 

DeletedUser

Guest
Fi cuminte bobo !
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14175

Guest
Daca nu esti la curent cu magariile facute de alianta ta stralucita, te rog sa iti vezi de treburile tale !
 

DeletedUser13911

Guest
de unde stii tu mah,daca nici macar nu ai jucat in ea?Cine ti-a spus tie personal ce magarii au facut unii de la noi?Le-au facut impreuna si deaceea stiu sau cum? Lamureste-ne si pe noi de unde ai putea sti tu cu certitudine ca faptele au fost facute?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
Ti-am spus sa iti vezi de treaba. E a n mia oara cand va spun. Eu aflu tot ... Absolut tot
 

DeletedUser13911

Guest
aidi bre ce esti gemes bondu'..ce dracu,esti frate cu Norbit sau cum ?MA tu practici magia neagra ......hahahaha
 

DeletedUser13911

Guest
Api daca esti mos ommida,fii atent ca roscatica are alergie la omizi...cum intra cum iti da cu raid,la Caracal./:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
abia astept
daca imi sterge vreun admin postarea, mai adaug un capat de acuzare pentru staff-ul romanesc !
 

DeletedUser13911

Guest
Un cap de acuzare,bah,cobzare...:D
Stii, sa nu fie chiar capu' tau...hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14516

Guest
iondaime...in ultimul timp iti cam place "sa te-auzi vorbind"(sa te vezi scriind) peste tot
Nu cred ca ai aptitudini de ghicit in bobi si chiar dac-ai avea, cu postarea aia bolditä tot ai satit calul...iar faptul ca esti doar un copil nu mai e de mult o scuza
 

DeletedUser14175

Guest
Serena, iti apreciez gandirea, dar sorin a creat acest post deoarece cum bine stim toti, contl lui catalin a fost spart. El a avut tupeul de a scrie pe forumul extern, dar voi ca at spart minunea yakuzei ilegal, prin multiconturi, care trebuiau banate de la prima descoperire a lor, tot prin spargerea unei minuni a yakuzei nu sare nimeni cu gura, nu? Ceea ce faceti voi este trecut intotdeauna cu vederea? Sau asta se intampla pentru ca aveti pile la adimin? Spuneti ca sa nu imi mai fac nervi degeaba !
 

DeletedUser14175

Guest
Realizezi ca ceea ce spui poate duce la schimbarea staffului romanesc al acestui joc, intrucat recunosti ca adminii va favorizeaza?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus