Poate se fac totusi niste verificari - Cont LemonHD - spart

  • Autor subiect DeletedUser14136
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cado, meg , ce vorbiti ?
smiley_emoticons_confusednew.gif

Cado a fost in alpha apoi s-a plimbat la noi, apoi s-a dus la dacorum.
 

DeletedUser

Guest
De cand te-ai angajat la posta ? Auzeam ca se fac restructurari masive si au concediat multi oameni
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser14175

Guest
Vad ca am fost printre norocosii care nu au parasit Posta Romana :))
Iar tu igor, s-ar putea sa il pupi primul ;) Daca colegul a fost bucuros, l-am lasat in bucuria lui. De ce sa ma fi opus cand voi v-ati purtat cum nu trebuia, fata de mine !
 

DeletedUser13911

Guest
Ma tu pari a avea dubla personalitate,zau,cat despre pupat,daca sta,il" pupa" tata,cum sa nu;)Sunteti 2 sau vrajitorul din Oz o da pe team?Vad o "deferenta" in exprimare.
 

DeletedUser14175

Guest
Pot sa fiu de la cel mai de treaba la cel mai afurisit ... Sunt recunoscator ca nu joaca nasira caci altfel imi cadea obrazul fata de ea :(
Alege-mi personalitatea ... Dar oricum, lumea asta de joc a fost si va fi cea mai murdara lume de joc de pe grepolisul "mondial"
 

DeletedUser13911

Guest
Stii tu ceva si nu vrei sa ne spui..?Eu nu pot sa-ti aleg personalitatea ,aia o "declini' singur,te asigur..ideea e ....esti barbat ori ba.?
 

DeletedUser14175

Guest
Ce sa va mai spun? S-a terminat lumea chi deja ? :))
Vreti nume prenume? Va asigur ca nu ele sunt parola :))
Personalitatea multipla reprezina un atuu in viata de zi cu zi, doar daca stii sa te folosesti de ea.
Barbat nu prea îs, caci n-am 18, deci ... depinde :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ce sa ma intereseze pe mine cum te numesti in real,nu ar avea haz....Acum..nu crezi tu oare ca cei e admineza acest joc PRIVAT dau dovada(sa spunem ) de clementa nefireasca?De ce ma rog,daca TU ai nonsalanta de a spune pe sleau pe un forum extern, ce si cum sau cit esti de fericit de ceea ce ati infaptuit,ARFI TREBUIT sa te priveze de placerea jocului FOREVER.Ceva de genu" "sa se sesizeze militia,sa vedem ce avem noi aici " @ BD?

Ceva de genu" ban..."pentru ce">>>Datorita faptului ca am ajuns la concluzia ca reprezinti o amenintare la adresa jocului in sine,in mod indirect.PUNCT
"pai cum o amenitare in mod indirect">>> PAi cam asa,tu faci ceea ce faci iar NOI,pierdem clienti,pierdem clienti = pierdem ceea ce de propunem sa facem,afacere,BANI>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1530

Guest
,,Dragi fosti colegi, unii sa ma pupati acolo unde nu ajung razele soarelor, altii sa stiti ca imi pare rau ca v-am dezamagit. Contul a fost accesat de cado alias meg, iar stupida parola de "catalin" a fost cea mai slaba parola de care am auzit. Cado va pupa si va transmite spor la refacut minunile pe care le-a distrus cu cea mai mare placere ... Cu stima, iondaime"

pe bune? de unde si ma unde aceasta conexiune? daca eram asa tare numai jucam grepolis eram si eu pe la NASA cel putin...
Cum naiba , cum se sparge un cont LD-ul e devina? data trecuta Dora acum eu, voi sunteti normali la cap? abia daca mai intru pe Chi, joc intens pe Athens , culmea sunt colega de alianta cu dusmani de pe Chi, abia daca mai intru pe Chi si cand intru mai sunt si vinovata de nu stiu ce grozavii, pe bune? ia suna-ma andreastefana ca ai nr pe de tel si spune-mi in fata ca tu crezi cele spuse mai sus?

- - - Actualizat - - -

Multam ca ai pus :)


asculta mai mucea , nici tu nu crezi ceea ce spui dar e mai usor sa arunci gunoiul sub pres , nu?

- - - Actualizat - - -

Cado, meg , ce vorbiti ?
smiley_emoticons_confusednew.gif

Cado a fost in alpha apoi s-a plimbat la noi, apoi s-a dus la dacorum.


Rebelule, pe bune? oameni seriosi suntem noi, ce draku
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
Esti cado si nu stiu eu? Uitate la nick si apoi da din clonț. Daca nu stii circumstantele discutiei si mai ales subiectul ei, te rog sa iti vezi de spionajul tau fata de alianta din care faci parte, iar mai apoi de trimiterea informatiilor catre immo ;)
Daca vrei sa facem dezvaluiri, sa le facem pe toate, zic eu ;)
 

DeletedUser1530

Guest
Esti cado si nu stiu eu? Uitate la nick si apoi da din clonț. Daca nu stii circumstantele discutiei si mai ales subiectul ei, te rog sa iti vezi de spionajul tau fata de alianta din care faci parte, iar mai apoi de trimiterea informatiilor catre immo ;)
Daca vrei sa facem dezvaluiri, sa le facem pe toate, zic eu ;)


hai dragutule ca sunt chiar curioasa sa aflu cat de maestra sunt ca eu nu stiu...sincer imi place
mergi cu aceste presupuse dovezi la admini si ei sa ma verfice si sa actioneze in cosecinta
Rebelul, ai oras cu numele meu , esti sigur ca nu sunt tot eu si la tine...doamnee
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14175

Guest
Tu ori faci pe proasta ori chiar esti
Te intreb clar si raspicat, nick-ul pe care il folosesti este cumva CADO?
 

DeletedUser14520

Guest
pe bune? de unde si ma unde aceasta conexiune? daca eram asa tare numai jucam grepolis eram si eu pe la NASA cel putin...
Cum naiba , cum se sparge un cont LD-ul e devina? data trecuta Dora acum eu, voi sunteti normali la cap? abia daca mai intru pe Chi, joc intens pe Athens , culmea sunt colega de alianta cu dusmani de pe Chi, abia daca mai intru pe Chi si cand intru mai sunt si vinovata de nu stiu ce grozavii, pe bune? ia suna-ma andreastefana ca ai nr pe de tel si spune-mi in fata ca tu crezi cele spuse mai sus?

- - - Actualizat - - -




asculta mai mucea , nici tu nu crezi ceea ce spui dar e mai usor sa arunci gunoiul sub pres , nu?

- - - Actualizat - - -




Rebelule, pe bune? oameni seriosi suntem noi, ce draku

Meg, e o coincidenta de nume, pe contul CADO jucatoarea se numea tot Meg, dar la un moment dat sa prezentat un anume MIhai si a zis ca a preluat contul, acum nu mai am de unde sa stiu daca in spatele contului e Meg sau Mhai sau joaca ambii pe acelasi cont(poate pot verifica adminii dar din cate am auzit e greu de depistat aceasta incalcare de regula), Ediandrei sau Cornelia ne pot lamuri cu detalii despre titularul contului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus