-PHOENIX- vs Avatars

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4252

Guest
Imi pare rau sa te contrazic SnOp dar nu cred ca ar fi dominat lumea kappa parerea mea e ca ar fi fost lafel de buna ca Avatars si Penix

Apropo ce sa intamplat cu postarea lui xmano unde a disparut ?
Uitati ce a scris xmano prima data aproximativ

Daca a fost sters inseamna ca a fost un motiv. Repostarea se pedepseste.

1.8. Pentru a depune o plângere împotriva unui alt jucător vă rugăm să folosiţi sistemul intern de suport. Este interzis să faceţi acest lucru pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
copiii din the syndicate?poate nu sti istoria acestei aliante.daca ar fi fost in varianta de inceput,cea de pe zeta,ar fi dominat lumea kappa,iar cele 2 aliante care au acum razboi ar fi tremurat mult sub.Asa ca,te rog sa nu mai vorbesti daca nu sti istoria acestei aliante.

Draga snop........te rog ca pe viitor sa postezi si la cine faci referire.Majoritatea jucatorilor dupa celelalte lumi joaca si pe lumea kappa,unii se axeaza mai mult altii mai putin,majoritatea nu o sa renunte la conturile care le au pe alte lumi conturi mari crescute ca sa inceapa alta lume de aceea nu toti se omoara sa joace pe o lume nou,nu stiu daca ai jucat pe beta dar sa stii ca si alianta Phoenix cat si Avatars sunt aliante bune cu jucatori buni si foarte activi si nu contest sau neg ca alianta The syndicate nu e buna pe lumea zeta,deci nu are rost sa faceti referire doar la o alianta ca ar da clasa sau ca ar tremura in fata aliantei the syndicate daca sunteti in necunostinta de cauza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
M-am referit doar la cel ce i-a numit copii.Si te asigur,daca ar fi fost in varianta originala,lucrurile ar fi stat altfel.Si pe zeta,e o alianta cu membrii noi acum.Nu mai sunt cei cu care s-a inceput,ptc. multi s-au lasat.Si crede-ma,nu vorbesc din necunostiinta de cauza.Oricum,revenim la marele vostru razboi pentru a nu mai face off topic.Am vrut sa fac doar aceste precizari!Bafta!
 

DeletedUser

Guest
A fost un mesaj sters la care se face referire despre syndicate care a fost subapreciat...nimic deosebit, puteti reveni la subiect.
 

DeletedUser1211

Guest
Copilasi

Avatrilor unde suntem mama draga ? Veniti si voi mai curajos spre adevaratii pheonixi nu va mai laudati cu cuceririle noilor jucatori. Bateti-va si voi cu aia mai vechi si care nu fac curse Romania-Moldova !
Stiu elena ca stii programul celor din Pheonix ca a fost mihai mai slab si nu te-a dat afara cand a trebuit dar de acu laudati-va cu lupte nu cu panda ...

Spor dragilor ! Va astept in zona mea ... :)
 

DeletedUser

Guest
copiii din the syndicate?poate nu sti istoria acestei aliante.daca ar fi fost in varianta de inceput,cea de pe zeta,ar fi dominat lumea kappa,iar cele 2 aliante care au acum razboi ar fi tremurat mult sub.Asa ca,te rog sa nu mai vorbesti daca nu sti istoria acestei aliante.

SnOp te rog mai citeste odata postul,faceam referire la copii nostri lilromeo,mephala,doamna.zamfira si l-am uitat pe adwet.Pe ei ii atentionam nu pe The Syndicate care erau exemplul viu pentru avatari sa doarma mai putin de 6h/noapte.
The syndicate sunt in zona noastra cata frunza,cata iarba,iar daca ar fi cum zici tu ca noi si avatarii tremuram de teama lor gaseam noi o rezolvare.
Dadeam bip la romeo_cuceritorul sa convoace o sedinta noi cu ei.
Faceam pactu` ,dezmembram The Syndicate intr-o luna de zile.Dupa aia ne batem intre noi ca chiorii iar,respectam traditia intre aliantele noastre(rivali pana la sfarsit),si continuam distractia aici pe topicul nostru:angry:

Suntem plini de surprize:angry::angry::angry:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu i-am facut copii pe cei din the sindicate, insa postarile imi sunt sterse una dupa alta... se pare ca ii deranjeaza prezenta mea aici pe domnii moderatori.

continua sa provoci moderatorii si o sa ai interdictie de a posta , nu numai mesajele sterse.
Off topicul se face in spatiul destinat special si acuzele in sistemul de suport
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Avatrilor unde suntem mama draga ? Veniti si voi mai curajos spre adevaratii pheonixi nu va mai laudati cu cuceririle noilor jucatori. Bateti-va si voi cu aia mai vechi si care nu fac curse Romania-Moldova !
Stiu elena ca stii programul celor din Pheonix ca a fost mihai mai slab si nu te-a dat afara cand a trebuit dar de acu laudati-va cu lupte nu cu panda ...

Spor dragilor ! Va astept in zona mea ... :)

Da asa e a fost mai slab dupa parerea voastra dar nu si dupa a lui.............nu mai vorbiti in numele altora din moment ce el nu zice nimic,nu inteleg tu dc te-ai sinchisit sa aduci vorba care nici macar nu ai fost in alianta just ci doar in trecere:D si daca stau si ma gandesc si voi imi stiti programul dar nu aveti ce face ca eu nu am :viata personala si m-am insurat cu calculatorul":p
Vrei sa joci grepolis si sa supravietuiesti ca mine atunci fa exact ce am facut si eu si nu te mai plange
 

DeletedUser

Guest
Din motive personale,am sa ma las de aceasta lume.Astept ca Phoenixii sa se rada otara,si sa zica ca sunt las :)) ...Apropo,las as fi fost daca mi-as fi dat inceput nou,si as fi fugit fara sa dau o explicatie...

Fie ca cel mai bun sa castige ! :)
 

DeletedUser

Guest
Din motive personale,am sa ma las de aceasta lume.Astept ca Phoenixii sa se rada otara,si sa zica ca sunt las :)) ...Apropo,las as fi fost daca mi-as fi dat inceput nou,si as fi fugit fara sa dau o explicatie...

Fie ca cel mai bun sa castige ! :)



Nu nu te duceaaaa, ce naiba maiestre te-ai speriat ca ti-a fost bagata nava in port? Si vrei sa te lasi.......asta e pierzi castigi jucator esti,nu trebuie sa faci o tragedie ca orasul tau intrase sub colonizare,doar este o lectie pentru tine sa fii mai activ;)
 

DeletedUser

Guest
Nu nu te duceaaaa, ce naiba maiestre te-ai speriat ca ti-a fost bagata nava in port? Si vrei sa te lasi.......asta e pierzi castigi jucator esti,nu trebuie sa faci o tragedie ca orasul tau intrase sub colonizare,doar este o lectie pentru tine sa fii mai activ;)

probabil nu mai are jucatori inactivi sa i poata cuceri in alianta :))
 

DeletedUser

Guest
Zamfira,nu este problema de timp mai ....sunt niste probleme personale si gata !

Daca vrei intelegi :)) ..daca nu mi-e tot una :)) ! :p
 

DeletedUser

Guest
Zamfira,nu este problema de timp mai ....sunt niste probleme personale si gata !

Daca vrei intelegi :)) ..daca nu mi-e tot una :)) ! :p

Danut iti trimit eu suport,sau zi-mi cine a indraznit sa-ti bage nava ca il punem cap de afis la noi in alianta.Ar fi pacat sa renunti pe cuvant,nu o sa mai avem subiecte de caterinca daca te lasi:( ti-am trimis sprijin la 8 ore si 59 de minute sa stii,doar sa nu renunti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
The Best SnOp !

copiii din the syndicate?poate nu sti istoria acestei aliante.daca ar fi fost in varianta de inceput,cea de pe zeta,ar fi dominat lumea kappa,iar cele 2 aliante care au acum razboi ar fi tremurat mult sub.Asa ca,te rog sa nu mai vorbesti daca nu sti istoria acestei aliante.

Cred ca tu nu stii mai bine ..
Avatars si Phoenix + Alpha Force , sunt cele mai bune aliante dupa acest server , deoarece , s-au unit jucatori unde au ajuns ceva .. nu ca The Syndicate , avea un jucator pe locul 1 , si cica erau tari si mari ( uzzi86 ) care acum este in PHOENIX ..

Si , nici tu nu mai vorbi daca nu stii istoria acestor 3 aliante ..
eu am fost in Alpha Force si Phoenix ( unde activez si acum , in cele 2 aliante , alpha is beta .. )
Doar , ca , PHOENIX are un avantaj fata de celelalte aliante..

Argonautii sunt "Academia" noastra ( lor ) ..
Iar , daca , PHOENIX + Avatars se uneau dupa o batalie lunga ( doar pe kappa ) , s-ar fii putut sa existe o inchidere de lume mai devreme decat este posibila ( cum se zice in Wiki , daca o alianta domina , lumea v-a fii inchisa ) sau ceva de genul asta .. luau cei mai buni jucatori ( mai ales la puncte ) si se debarasa o alianta...
si tu snop , zici ca esti pasare migratoare..
peste tot , pe toate serverele , ai fost , si te-ai tinut de vreuna ?

Ps -> Da , eu sunt Warrior17 , dar .. este o diferenta intre mine si tine ( daca o sa zici ca am umblat pe toate lumile ) .. pentru ca eu am 2 conturi mari pe primele 2 lumi ( si ma tin bine ) .. o sa renunt la Alpha , dar , mai incolo , cand apare sv 11 , ca sa vin acolo cu noi puteri ;).
 

DeletedUser

Guest
Iar , daca , PHOENIX + Avatars se uneau dupa o batalie lunga ( doar pe kappa ) , s-ar fii putut sa existe o inchidere de lume mai devreme decat este posibila ( cum se zice in Wiki , daca o alianta domina , lumea v-a fii inchisa ) sau ceva de genul asta .. luau cei mai buni jucatori ( mai ales la puncte ) si se debarasa o alianta...
.

Nu se zice pe wiki că dacă o alinaţă domină, lumea va fi închisă. Condiţiile pentru închiderea unei lumi sunt bine specificate acolo.
 

DeletedUser4201

Guest
dap, fiecare intelege cum ii place! sau cum ar vrea sa fie. adevarul e ca va fi multa munca si mult timp pierdut pe joc.
 

DeletedUser

Guest
Danut iti trimit eu suport,sau zi-mi cine a indraznit sa-ti bage nava ca il punem cap de afis la noi in alianta.Ar fi pacat sa renunti pe cuvant,nu o sa mai avem subiecte de caterinca daca te lasi:( ti-am trimis sprijin la 8 ore si 59 de minute sa stii,doar sa nu renunti


Haide bai zamfira :)) ..nam nevoie de deff. sunt niste discutii si nu are rost sa le public :)) ms...pentru deff ! :)
 

DeletedUser

Guest
Haide bai zamfira :)) ..nam nevoie de deff. sunt niste discutii si nu are rost sa le public :)) ms...pentru deff ! :)

daneeeeeeeeeeee,frate chiar nu vreau sa renunti,cum naibi ne mai distram serios,muta-te per o insula plina cu avatari si in limita timpului tau disponibil intru si tu ;)
 

DeletedUser3972

Guest
Cred ca tu nu stii mai bine ..
Avatars si Phoenix + Alpha Force , sunt cele mai bune aliante dupa acest server , deoarece , s-au unit jucatori unde au ajuns ceva .. nu ca The Syndicate , avea un jucator pe locul 1 , si cica erau tari si mari ( uzzi86 ) care acum este in PHOENIX ..

Si , nici tu nu mai vorbi daca nu stii istoria acestor 3 aliante ..
eu am fost in Alpha Force si Phoenix ( unde activez si acum , in cele 2 aliante , alpha is beta .. )
Doar , ca , PHOENIX are un avantaj fata de celelalte aliante..

Argonautii sunt "Academia" noastra ( lor ) ..
Iar , daca , PHOENIX + Avatars se uneau dupa o batalie lunga ( doar pe kappa ) , s-ar fii putut sa existe o inchidere de lume mai devreme decat este posibila ( cum se zice in Wiki , daca o alianta domina , lumea v-a fii inchisa ) sau ceva de genul asta .. luau cei mai buni jucatori ( mai ales la puncte ) si se debarasa o alianta...
si tu snop , zici ca esti pasare migratoare..
peste tot , pe toate serverele , ai fost , si te-ai tinut de vreuna ?

Ps -> Da , eu sunt Warrior17 , dar .. este o diferenta intre mine si tine ( daca o sa zici ca am umblat pe toate lumile ) .. pentru ca eu am 2 conturi mari pe primele 2 lumi ( si ma tin bine ) .. o sa renunt la Alpha , dar , mai incolo , cand apare sv 11 , ca sa vin acolo cu noi puteri ;).

te bagi si tu in seama.cred ca sti ce parere au majoritatea jucatorilor cu vechime despre tine,dar tu continui sa faci pe interesantul.da,tu esti marele warrior,si ne-ai dat pe spate.imi pare foarte rau ca nu sunt de nivelul tau,la fel ca multi de aici.vi cu puteri de pe alpha?la fel ca si tine presupun.deci,te rog,nu veni ca o sa fie serverul dezechilibrat si nu o sa mai intre nimeni ca o sa le fie frica de tine si alianta ta.
acum o sa zici ca nu stiu ce ai facut tu si cum.=)).inafara de 10 incercari nereusite de a crea o alianta si ca iti schimbi conturile tot timpul,altceva nu stiu.aa,ba stiu.cand vezi ca nu faci fata la ceva,si te enerveaza un jucator incepi sa il vorbesti pe la spate si sa dizolvi aliante,ca de...tu nu esti in stare sa recrutezi 10 membrii,alti de ce pot?
 

DeletedUser

Guest
te bagi si tu in seama.cred ca sti ce parere au majoritatea jucatorilor cu vechime despre tine,dar tu continui sa faci pe interesantul.da,tu esti marele warrior,si ne-ai dat pe spate.imi pare foarte rau ca nu sunt de nivelul tau,la fel ca multi de aici.vi cu puteri de pe alpha?la fel ca si tine presupun.deci,te rog,nu veni ca o sa fie serverul dezechilibrat si nu o sa mai intre nimeni ca o sa le fie frica de tine si alianta ta.
acum o sa zici ca nu stiu ce ai facut tu si cum.=)).inafara de 10 incercari nereusite de a crea o alianta si ca iti schimbi conturile tot timpul,altceva nu stiu.aa,ba stiu.cand vezi ca nu faci fata la ceva,si te enerveaza un jucator incepi sa il vorbesti pe la spate si sa dizolvi aliante,ca de...tu nu esti in stare sa recrutezi 10 membrii,alti de ce pot?
Aşa este , ai absolută dreptate ..


Revin :
Pe Kappa mă cheamă Shoow , dar am lăsat contul în paragină deoarece mă ocup de Beta , şi în viitorul apropiat de Lambda :D

Vreau să vă spun , că am o insulă de " Avatari " şi uitaţi-vă şi dvs..

kkjk.png

Din 3 jucători câţi erau , aveau 6-7 oraşe pe insula mea , şi el a vrut să renunţe , oare .. de ce ?

De ce nu a vrut să cedeze oraşul/contul şi a vrut să dispară ?:) Doar conducerea Avatars ştie , sau nici chiar ei !:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus