-PHOENIX- vs Avatars

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Meph nu are rost sa-ti bati capul...................chiar nu se merita,ei numai sa jigneasca stiu,e ceva caracteristic aliantei PHOENIX,numai gura de ei

Imi cer scuze ca intervin aici, se pare ca am fost gentleman si am avut curajul sa iti trimit un mesaj cu felicitari pentru ca ai cucerit satul meu, dar vad ca nu e suficient. Ce altceva mai trebuie sa fac sa fiti multumiti... ?Referitor la atacurile privind celelalte lumi sunt inutile aici axativa pe lumea asta.:pro:
 

Nihilius

Membru activ
Dupa cum probabil stiti, aici suntem pe Kappa, prin urmare discutati despre aceasta lume. Vreti sa discutati despre Beta, va puteti duce acolo.


Discutati despre Kappa, pe forumul acestei lumi sunteti.
 

DeletedUser

Guest
Condoleante,lulush

Aaa,lulush :)) ..Iti urez sincere condoleante,pentru polisul ( principal ) pe care l-ai pierdut :))....Vroiam eu sa ti-l cuceresc ,dar nu mi-l lasi !:p
 

DeletedUser4252

Guest
Mephala nu te bucura de ghinionu altuia ca nu e frumos. :|
 

DeletedUser

Guest
:)

dupa ce ca se bucura de raul altuia ii mai ceri sa fie si mandru....
iti dai seama ca in timp o sa bagi toate cele 7 pacate in o singura persoana?
 

DeletedUser

Guest
Deja sunt dezamagit.Bietul lulush,deja ma pregatisem sa-l fugaresc umpica pe harta,dar vad ca el nu era pregatit,si speriat si-a dat stergere cont,deoarece nu-si mai avea rostu pe lumea asta decat ca o "ferma". :)))))
 

DeletedUser

Guest
Deja sunt dezamagit.Bietul lulush,deja ma pregatisem sa-l fugaresc umpica pe harta,dar vad ca el nu era pregatit,si speriat si-a dat stergere cont,deoarece nu-si mai avea rostu pe lumea asta decat ca o "ferma". :)))))

fiorosule :pro: ne revansam noi stati linistiti
 

DeletedUser

Guest
Deja sunt dezamagit.Bietul lulush,deja ma pregatisem sa-l fugaresc umpica pe harta,dar vad ca el nu era pregatit,si speriat si-a dat stergere cont,deoarece nu-si mai avea rostu pe lumea asta decat ca o "ferma". :)))))

Meph nu rade de necazul omului,oricui i se poate intampla asta..........aici e vb doar de norocul celui care ataca si de ghinionul celui care nu e on:pro:
 

DeletedUser

Guest
Inca unu` cazut

Dragi Phoenixi,as vrea sa va transmit niste "nesincere" condoleante,pentru jucatorul smary,din pacate si-a pierdut orasul principal,in fata Avatarilor !:

Inca unu` cazut ..........
 

DeletedUser

Guest
Inca o victima in cazierul -PHOENIX-

Dupa cum prea bine stiti ca v-am rasfatat cu niste cuceriri mai speciale(intemeietori,lideri,diplomati etc.) , alianta -PHOENIX- a comiso iar,o a treia cucerire mai deosebita.
Ultima victima trecuta in cazier este unul dintre intemeietorii celor din The Syndicate :

al3leaconducator.jpg




!!! Atentie la neatentie !!!
Copiiiii : lilromeo,mephala,doamna.zamfira,este doar o chestiune de timp pana va punem si pe voi aici in rama.:angry: niste nenorociti phoenixii astia domne,n-ai vazut asa ceva:p
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum prea bine stiti ca v-am rasfatat cu niste cuceriri mai speciale(intemeietori,lideri,diplomati etc.) , alianta -PHOENIX- a comiso iar,o a treia cucerire mai deosebita.
Ultima victima trecuta in cazier este unul dintre intemeietorii celor din The Syndicate :

al3leaconducator.jpg




!!! Atentie la neatentie !!!
Copiiiii : lilromeo,mephala,doamna.zamfira,este doar o chestiune de timp pana va punem si pe voi aici in rama.:angry: niste nenorociti phoenixii astia domne,n-ai vazut asa ceva:p


Mai intai domnu.zamfira incercati sa va cresteti polisul,sa inaintati in clasament,inclusiv la atacatori ca in ultima perioada v-ati cam ramolit si va laudati cu meritele altora:D

Ps:interesant polis aveti,si ce zeu:D pacat ca nu vedem trupele dar vad ca va pregatiti de colonizare in sfarsit:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4252

Guest
Felicitari asteptam sa cuceriti si un lider din Avatars chiar poate intemeietorul dar cred ca mai avem de asteptat :|
 

DeletedUser

Guest
Draguta vezi ca vin dupa sat inapoi indata sa ma astepti da ;)

Off mai aty pana vii tu dupa mine imbatranesc si ma las si de grepolis:D dar totusi promit ca te astept:pro: ca sa-ti iau iar orasul dar de data asta iti spun si ce sa cercetezi in academie ca sa nu mai pierd eu resursele si sa pot face trupe mai multe :p
 

DeletedUser3972

Guest
copiii din the syndicate?poate nu sti istoria acestei aliante.daca ar fi fost in varianta de inceput,cea de pe zeta,ar fi dominat lumea kappa,iar cele 2 aliante care au acum razboi ar fi tremurat mult sub.Asa ca,te rog sa nu mai vorbesti daca nu sti istoria acestei aliante.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus