-PHOENIX- vs Avatars

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu am iesit sub protectie ca deja razboiul intre cele doua aliante continua si pe kappa.

Am creeat acest topic in speranta ca nu vom mai posta sa facem off-topic,si ne vom coninua aici sa ne aratam "muschii" unii in fata altora.
 

DeletedUser

Guest
Poziţie Nume Puncte Oraşe Medie puncte
1 R.I.P. 2NICE-DESIRE 63109 92 686
2 ELITE HEAVEN 61197 92 665
3 ANGEL 2nice 58837 89 661
4 -PHOENIX- 57965 83 698
5 2nice-Alex Sacred Cross 49612 75 661
6 Avatars 42144 53 795

Le sta bine,din totdeauna am fost cu doua clase peste ei:cool:
 

DeletedUser

Guest
Alianta Avatars merge pe principiul "mutu tace si le coace" noi nu ne aratam "muschii" preferam fapte nu vorbe deci.......................pana la realiazarea la ce ti-ai propus mai ai :D
 

DeletedUser

Guest
incredibil frate ! incredibil ! v`ati facut topic pentru cearta ? = ) )
sunteti incomparabili ! = ) )
 

DeletedUser

Guest
Zamfira,te lasam pe tine sa te lauzi singur,si sa te distrezi certandu-te :p
 

DeletedUser3972

Guest
Le urez multa bafta celor din PHOENIX,desi mai este ceva timp pana la un razboi adevarat:p
 

DeletedUser

Guest
intr-adevar, despre un razboi se poate vorbi atunci cand poti sa ataci si te lauzi cu punctele atunci cand ai studiat deja cucerirea si o pui in aplicare... pana atunci poti sa spui doar ca esti campion la recrutare. peste vreo luna incepem sa vedem intr-adevar care pe care!
 

DeletedUser

Guest
intr-adevar, despre un razboi se poate vorbi atunci cand poti sa ataci si te lauzi cu punctele atunci cand ai studiat deja cucerirea si o pui in aplicare... pana atunci poti sa spui doar ca esti campion la recrutare. peste vreo luna incepem sa vedem intr-adevar care pe care!

Se lauda ca sunt mai mari ca noi,dar noi suntem 55...ei 100 :)))
 

DeletedUser

Guest
mihai esti inconfundabil

Lucian bunul meu meu prieten ne cunoastem de vreo 3 ani am facut echipa buna impreuna.Ma bucur sa te reintalnesc si pe lumea kappa.Aici vrem sa desfiintam avatarii,sunt cativa rai pe acolo care vor "binele"aliantei Avatars.Noi le dam ce vor ei.
 

DeletedUser4252

Guest
Va invitam sa incercati sa ne desfiintati oricum pe beta naveti nici o sansa :D
 

DeletedUser

Guest
Nu recrutati si voi 4-5 jucatori de la mine de pe insula sa am cu cine sa ma distrez?:D
 

DeletedUser

Guest
Asa baieti la farmat,ce naiba se intampla voi in loc sa farmati si sa cresteti satele alea mai repede stati la taclare aici?

Nu-i frumos deloc mai daniel,voi mariti minele si depozitul si noi facem trupe chiar e asa de greu?
 

DeletedUser

Guest
VB dumneavoastra domnu.zamfira,in loc sa spamati pe forumul extern mai bine v-ati apuca sa va cresteti polisul deoarece sunteti cam in urma la punctaj,nu de daia dar preferam orasele crescute la maxim:D atunci cand o sa le luam:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus