-PHOENIX- vs Avatars

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aşa este , ai absolută dreptate ..


Revin :
Pe Kappa mă cheamă Shoow , dar am lăsat contul în paragină deoarece mă ocup de Beta , şi în viitorul apropiat de Lambda :D

Vreau să vă spun , că am o insulă de " Avatari " şi uitaţi-vă şi dvs..

kkjk.png

Din 3 jucători câţi erau , aveau 6-7 oraşe pe insula mea , şi el a vrut să renunţe , oare .. de ce ?

De ce nu a vrut să cedeze oraşul/contul şi a vrut să dispară ?:) Doar conducerea Avatars ştie , sau nici chiar ei !:)



cata lauda pentru un polis fantoma,ce sa-ti zic felicitari sper ca l-ai si luat :pro:
 

DeletedUser

Guest
Condoleante pentru Ultimate01...se pare ca a pierdut batalia pe acest server :)) ..Oups ! :$
 

DeletedUser

Guest
Condoleante pentru Ultimate01...se pare ca a pierdut batalia pe acest server :)) ..Oups ! :$


mephala,cum tu ai renuntat la kappa din motive personale la fel si el sta si el pana la sfarsitul lui iunie pe bara,are si el pe ale lui:p
 

DeletedUser

Guest
Nu are rost sa punem rapoartele mai .....

1 Avatars 690863 159 4345
2 ARMY of GOD 587102 138 4254
3 Elite Warriors 514078 119 4320
4 -PHOENIX- 474213 103 4604
5 ELITE HEAVEN 410797 105 3912
6 Never Walk Alone 359997 89 4045
7 DESIRE 318607 94 3389
8 Heaven and Hell 224657 48 4680
9 The Syndicate 178974 58 3086
10 Avatars Academy 152544 47 3246

( Alianta pe mare ) - se vede evolutia !

Ne pare rau si pentru jeterdfox si-a pierdut orasul cel mare !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mary22222,ne mai suportand atacurilor/spionajelor/cuceririlor a cedat psihic,si si-a dat stergere cont...urat :( ...:))
 

DeletedUser

Guest
mephala tu nici nu stii despre ce este vorba...mai bine iti folosesti dreptul sa taci
 

DeletedUser

Guest
mephala tu nici nu stii despre ce este vorba...mai bine iti folosesti dreptul sa taci


Chiar nu stiu mai nesuferitule ?:)....stiu mai multe decat iti poti tu imagina :p...din cate vad esti prin m65...departe de razbelu nostru :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Iar se pare ca nu sti nimic...am oras pe marea 55...dar nah, tie nu iti pot cere nimic, ca tot mereu vorbesti din lipsa de ocupatie...nu ca ai sti ceva din ce se petrece in alianta noastra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:angry: Auuu ! Daca nu stiu nimic ce se petrece in alianta voastra,inseamna ca nu`si fac bine spionii treaba :)).....Dar ei inca isi fac meseria foarte bine :D.

Bravoo :pro: ai un oras in m55 si tu vrei sa te razboiestii :)).
 

DeletedUser

Guest
Acum incerci sa te scoti..pt faptul ca ai fost incompetent sa verifici un user simplu o dai in alte povesti...ma rog...pa
 

DeletedUser

Guest
sa inteleg ca esti purtatorul de cuvant al domnului zamfira din moment ce el nu mai poate sa posteze
jucatorul nu era inactiv.........................si nici nu ne intereseaza scuzele atata timp cat noi cucerim de la voi:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
copiii din the syndicate?poate nu sti istoria acestei aliante.daca ar fi fost in varianta de inceput,cea de pe zeta,ar fi dominat lumea kappa,iar cele 2 aliante care au acum razboi ar fi tremurat mult sub.Asa ca,te rog sa nu mai vorbesti daca nu sti istoria acestei aliante.

:)) ,:)) istorie:)) vai parca o cucerit intreaga beta:))
:p:D
 

DeletedUser

Guest
Rog stergerea acestui topic

Am concluzionat ca in afara de bunul nostru prieten mephala,nu avem cu cine sa purtam discutii,glume,ironii etc.Pe o scara de 1 la 10 posturile avatarilor sunt la 4.Nu stiu decat sa faca si ei pe mici moderatori,sau sa atentioneze moderatorii ca s-au oparit.Cel mai probabil motiv de sarbatoare cand un adversar care posteaza pe extern este penalizat.
Daca dorim sa ne distram o putem face foarte bine online pe o conferinta.

-PHOENIX- se retrage de pe forumul extern si se va limita decat la joc.
Multumim jucatorilor(spectatori sau actori aici pe forum),dorim sa incheiem acest "film de comedie".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus