Personalitatea Lunii Ianuarie pe Lumea Zeta

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta este :


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
Intrebare de 1000 de puncte : De ce au votat atatia jucatori care nu activeaza pe lumea Zeta?????

Pentru ca, nu a fost specificat ca doar jucatorii care activeaza pe lumea Zeta au drept de vot...


Poll-ul urmator va asigur ca va avea detalii suficiente cat si reguli stricte astfel incat rezultatul sa oglindeasca intocmai realitatea lumii Zeta.
 

DeletedUser

Guest
Deci asta de acum e "un fel de n-ar mai fi", testarea "aptitudinilor" jucatorilor :))))) Frumos, n-am ce zice...
Si cine trebuia sa specifice cine are drept de vot si cine nu?
 

DeletedUser

Guest
Mario, n-auzi ca se face o chestie de-asta si luna viitoare? Deci, da global de acum sa stie lumea ce are de facut :)))))))
 

DeletedUser

Guest
Deci asta de acum e "un fel de n-ar mai fi", testarea "aptitudinilor" jucatorilor :))))) Frumos, n-am ce zice...
Si cine trebuia sa specifice cine are drept de vot si cine nu?

Pe principiul asta pot intreba "Cine trebuia sa vina cu propuneri si cine trebuia sa acorde interes si inainte sa se deschida sondajul?"..

Fara nici o suparare. Ne asteptam la cateva discutii si contre pe acest sondaj, chiar si la propaganda... Insa ne-am gandit ca-l veti lua mult mai constructiv si-l veti gandi dintr-o perspectiva mult mai realista. Dar a fost si e inca o discutie pur destructiva pe tema "De ce altul?".

In alta ordine de idei, indiferent cum, Rebelul a obtinut voturi de la persoane diferite... De la fosti jucatori ai acestei lumi sau jucatori ce-l cunosc de pe alte lumi. Iar faptic vorbind nu ati fost in stare sa adunati cel putin la fel de multi jucatori care sa voteze cu un alt concurent in aceeasi perioada de timp. Nu va plac metodele folosite de el? Pai nu-l votati, altii parese ca-l apreciaza atata timp cat i-au acordat votul lor.

Noi ne-am recunoscut partea de noastra de vina si vom incerca sa-l organizam (daca v-a mai fi organizat un astfel de eveniment) asa cum va place, cu reguli clare si multe -- ca sa aveti apoi de ce va plange ca va ingradim, trisam sau facem reguli in favoare unuia sau a altuia. Voua nu vi se cere sa va recunoasteti partea de vina, decat cel putin sa incetati cu aceste manifestari.

In rest, mult succes in continuare si discutii placute!
 

DeletedUser5870

Guest
Aceasta idee a fost preluata dupa modelul extern si propusa pe acest forum de Alandala.( deci nu am intervenit in modificarea regulamentului si nici in impunerea de noi reguli ).

Concursul ce va fi anuntat maine este conceput intocmai pentru evita toate aceste ”neplaceri” care v-au nemultumit.
Sper ca paticiparea voastra va fi numeroasa si ca impreuna vom realiza un concurs deosebit.
 

DeletedUser6873

Guest
Pe principiul asta pot intreba "Cine trebuia sa vina cu propuneri si cine trebuia sa acorde interes si inainte sa se deschida sondajul?"..

In alta ordine de idei, indiferent cum, Rebelul a obtinut voturi de la persoane diferite... De la fosti jucatori ai acestei lumi sau jucatori ce-l cunosc de pe alte lumi. Iar faptic vorbind nu ati fost in stare sa adunati cel putin la fel de multi jucatori care sa voteze cu un alt concurent in aceeasi perioada de timp. Nu va plac metodele folosite de el? Pai nu-l votati, altii parese ca-l apreciaza atata timp cat i-au acordat votul lor.

Cati dintre cei care au postat aici , ti se pare ti ca l-au votat? Eu l-am propus pentru ca ma rugat frumos , insa dupa cum vezi nu l-am votat pe el , din propiile motive , care vreau sa ramana stiute doar de mine!

In alta ordine de idei , nu stiu cati dintre cei care l-au votat pe el , au fost / sunt jucatori ai acestei lumi! Observ ca jucatori care sunt cu el in alianta pe Zeta au avut alte preferinte!

Rebelule , nu lua asta ca pe un atac la persoana , ca dupa sa te superi pe mine dar asta este purur adevar!

"Aceasta idee a fost preluata dupa modelul extern si propusa pe acest forum de Alandala.( deci nu am intervenit in modificarea regulamentului si nici in impunerea de noi reguli )."


Nu inseamna ca tot ce este de "afara" este mereu bun , nu? Sau poate ma insel eu? Sau noi nu suntem capabili sa reformulam ceva insa suntem in stare doar sa dam copy/paste la ceva facut de alti? Daca da , inseamna ca am ajuns destul de rau!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)))) ca sa nu ziceti ca m-am votat singur... puteti sa vedeti si IP-urile, sau altceva...
 

DeletedUser

Guest


Nu inseamna ca tot ce este de "afara" este mereu bun , nu? Sau poate ma insel eu? Sau noi nu suntem capabili sa reformulam ceva insa suntem in stare doar sa dam copy/paste la ceva facut de alti? Daca da , inseamna ca am ajuns destul de rau!

Interesant ca afara nu a pus nimeni problema in modul in care ati facut-o voi.. Eu stiu alt principiu.. daca ceva merge, nu-l strica. :)
 

DeletedUser

Guest
Mie imiplace doar asta>>:DFara nici o suparare. Ne asteptam la cateva discutii si contre pe acest sondaj, chiar si la propaganda... Insa ne-am gandit ca-l veti lua mult mai constructiv si-l veti gandi dintr-o perspectiva mult mai realista. Dar a fost si e inca o discutie pur destructiva pe tema "De ce altul?".
si app ..sefu ..poate suntem mai pretetentiosi ,mai hoti ,mai perfizi...mai altele...
 

DeletedUser

Guest
Aceasta idee a fost preluata dupa modelul extern si propusa pe acest forum de Alandala.( deci nu am intervenit in modificarea regulamentului si nici in impunerea de noi reguli ).

Concursul ce va fi anuntat maine este conceput intocmai pentru evita toate aceste ”neplaceri” care v-au nemultumit.
Sper ca paticiparea voastra va fi numeroasa si ca impreuna vom realiza un concurs deosebit.

Ca nu ai intervenit sa schimbi ceva e una, dar ca regulile nu au fost clare si concise e cu totul alta problema, asta ca sa raspund intepaturii lui Norbit cu alta intepatura.

Cand s-a inceput acest poll trebuia specificat clar cine voteaza, de ce voteaza si ce ar trebui sa voteze, nu 1000 de reguli care se contrazic una pe alta.

Eu mai intreb odata, pentru ca nu m-a lamurit nimeni pana acum, de ce voteaza jucatori care nu activeaza in momentul de fata pe lumea Zeta o chestie care priveste strict lumea Zeta, nu Xi, My sau mai stiu eu care.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Interesant ca afara nu a pus nimeni problema in modul in care ati facut-o voi.. Eu stiu alt principiu.. daca ceva merge, nu-l strica. :)

Se pare ca noi, cei de pe lumea Zeta, suntem mai altfel decat toti si, chiar daca acolo ne scoatem ochii intre noi, nimeni din exterior nu are dreptul sa vina sa se bage in ciorba noastra, asa cum e ea.
 

DeletedUser5870

Guest
Rebelul - este Personalitatea lunii Ianuarie pe Lumea Zeta! Felicitari !!!


Concursul se va desfasura in fiecare luna astfel :
- ultimele 5 zile din luna - Propuneri
- primele 5 zile din luna urmatoare - Vot
 

DeletedUser

Guest
Rebelul - este Personalitatea lunii Ianuarie pe Lumea Zeta! Felicitari !!!


Concursul se va desfasura in fiecare luna astfel :
- ultimele 5 zile din luna - Propuneri
- primele 5 zile din luna urmatoare - Vot



Asa, sa dam mesaj global din timp toate lumile pe care activam sa vina colegii sa ne voteze, ca doar asa e frumos si corect.
 

DeletedUser6873

Guest
Asa, sa dam mesaj global din timp toate lumile pe care activam sa vina colegii sa ne voteze, ca doar asa e frumos si corect.

smiley-hug006.gif
 

DeletedUser

Guest
nu ii pune-ti si poza in Hall of Fame.....creati asa ceva ...sa-i vada lumea pe toti ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus