Personalitatea Lunii Ianuarie pe Lumea Zeta

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta este :


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Voturile lui Rebelul sunt ca steagurile lui Ghita Pristanta din "O scrisoare pierduta" a lui I.L. Caragiale :))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Scuzati ...hhhcccc...uoffff....eu cu cine votez ..??:D
saracu' Caragiale .
mda....cu cine votez??:|
 

DeletedUser

Guest
Mai conteaza? Votezi cu cine vrei, ca de iesit tot cine trebuie iese :)))))))))))
 

DeletedUser

Guest
Nooo,sunt "parol",votez doar unde joc ....ca asa e "fromos" ....
 

DeletedUser

Guest
Bubulica ai mai mult de 10 ani ? Eu 100% am :))
Aia nu sunt asii din maneca :p
Nu o sa mai vreau sa candidez luna viitoare. Doar acuma am incercat sa vad cum este si nimic mai mult. Tura urmatoare o sa aveti sustinerea mea :p
 

DeletedUser5815

Guest
eu tot nu pricep ce ati facut asa notabil in luna ianuarie incat sa aveti pretentii la voturi
 

DeletedUser

Guest
Pai atunci aratati-mi un jucator care a facut ceva ,,notabil" in luna ianuarie ? Cu exceptia mea desigur :)))
 

DeletedUser6873

Guest
Am spus-o si o mai spun , un "joc / competitie" total aiurea! Chiar nu-i vad rostul , plus de asta a fost o organizare care pur si simplu a fost lasata de izbeliste!
 

DeletedUser

Guest
Bubulica ai mai mult de 10 ani ? Eu 100% am :))
Aia nu sunt asii din maneca :p
Nu o sa mai vreau sa candidez luna viitoare. Doar acuma am incercat sa vad cum este si nimic mai mult. Tura urmatoare o sa aveti sustinerea mea :p

Da draguta:D am si eu 10 ani ...inplinesc pe 29 februarie....:D;)
 

DeletedUser

Guest
Rebelul, tu vrei sa castigi, da? Atunci te rog sa ne lamuresti ce ai facut tu notabil in luna ianuarie? Ceva-ul ala care te deosebeste pe tine de restul lumii care e?
Si daca vrei sa iei pe cineva la misto, fa-o in privat, nu in vazul lumii. Nu esti tu in masura sa ne spui noua daca suntem frustrati sau nu si nici sa-ti dai cu parerea despre varsta fiecaruia. Clar?
 

DeletedUser

Guest
Te rog sa-mi spui ce ai facut tu notabil pentru lumea Zeta in luna ianuarie. Te rog, suntem si noi curiosi...

ai mai ..nu vedeti ca omul a pus ghilimele..exact pentru ce a facut el ???
deci a spus ca a facut "notabil"doar el ..in rest toti au facut notabil,...:D eu asa inteleg ...voi?
 

DeletedUser5870

Guest
Ma bucura mult interestul manifestat de jucatorii lumii Zeta vis-a-vis de acest poll.

Acest poll se incheie in data de 15.02.2012 ora 00.00 .

Maine, jucatorii acestei lumi, vor primi un mesaj, in care, vor fi anuntati despre perioada desfasurarii urmatorului poll ( propuneri + vot ).


 

DeletedUser

Guest
Ma bucura mult interestul manifestat de jucatorii lumii Zeta vis-a-vis de acest poll.

Acest poll se incheie in data de 15.02.2012 ora 00.00 .

Maine, jucatorii acestei lumi, vor primi un mesaj, in care, vor fi anuntati despre perioada desfasurarii urmatorului poll ( propuneri + vot ).

Intrebare de 1000 de puncte : De ce au votat atatia jucatori care nu activeaza pe lumea Zeta?????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus