Personalitatea Lunii Ianuarie pe Lumea Zeta

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Personalitatea Lunii pe Lumea Zeta este :


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
anchida? =))))

cum a ajuns anchida in poll? :O .... a facut cultura pe colegi, profitand ca nu erau on, a maturat toate orasele de usoare ale unui coleg intemeietor din alianta si a ajuns personalitatea lunii? ... pffff, incep sa cred ca toate se fac la misto pe-aici

insa sunt curioasa cine l-a propus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7295

Guest
"sosolinha" unde este ?
(nu votez pe alt cineva)
 

DeletedUser

Guest
AncaBoghian ;))

unde sunt jucatorii propusi eu m-am uitat si nu vad decat 2 jucatori propusi rebelul si sosolina

ramyra25tm imi zici si mie de unde iai scos pe ceilanti
 

DeletedUser

Guest
Multumesc tuturor pentru voturi. Sper ca va face placere sa jucati alaturi de mine. Nu ca as fi eu mare razboinic, insa imi place sa comunic cu toata lumea sa am prieteni peste tot. Multumesc inca odata. Luna viitoare o sa va propun pe cei interesati si o sa votez pe cei care ajung la vot. O seara placuta tuturor.
 

DeletedUser5870

Guest
unde sunt jucatorii propusi eu m-am uitat si nu vad decat 2 jucatori propusi rebelul si sosolina

Pai doar 2 au fost propusi...
Propuneri-personalitatea-lunii

ramyra25tm imi zici si mie de unde iai scos pe ceilanti

Pe ceilalti i-am selectat personal in functie de activitatea lor in joc ( clasamente luptatori, functii in alianta, recomandari , etc),imi pare rau ca timp de o saptamana nu s-a prea deranjat lumea cu propunerile ....
 

DeletedUser5815

Guest
Pe ceilalti i-am selectat personal in functie de activitatea lor in joc ( clasamente luptatori, functii in alianta, recomandari , etc),imi pare rau ca timp de o saptamana nu s-a prea deranjat lumea cu propunerile ....

recomandari? ... as vrea si eu sa vad ce recomandari a primit anchida ... nu de alta dar in privinta lui am un mare cuvant de spus in ceea ce priveste modul cum a ajuns "buricul pamantului"
 

DeletedUser

Guest
Corect, vrem si noi sa vedem recomandarile pentru toti cei propusi acolo in lista...
 

DeletedUser

Guest
Pe ceilalti i-am selectat personal in functie de activitatea lor in joc ( clasamente luptatori, functii in alianta, recomandari , etc),imi pare rau ca timp de o saptamana nu s-a prea deranjat lumea cu propunerile ....

Nu tin cu nimeni dar uite asa arata clasamentul la luptatori
TFLrLlmS9eBG9QlQfmPY.png
 

DeletedUser5815

Guest
si ce relevanta are? asta nu-l face pe anchida personalitatea lunii ... poate doar nulitatea secolului daca s-a pretat la actiuni de cea mai joasa speta ca sa ajunga in fruntea acelui clasament
 

DeletedUser

Guest
@tania: Doar fiindca nu-ti place un jucator sau il desconsideri nu inseamna ca nu are loc in votul de mai sus. De asemenea te rog sa incetezi cu jignirile..
 

DeletedUser

Guest
Sa zicem ca personalitatea lunii nu se refera la luptatori si nivelul de puncte !
Personalitate= popularitate,sociabil,deschis,etc. Asa cred eu.
 

DeletedUser6873

Guest
Pai daca ar fi dupa clasamentul luptatorilor , mucifix unde este?:-/
 

DeletedUser

Guest
Dar nu este dupa clasamentul luptatorilor :))
Altii fac exces de zel, altii au fost atacati non-stop, si altii ataca doar atunci cand trebuie :)
 

DeletedUser

Guest
Sa zicem ca personalitatea lunii nu se refera la luptatori si nivelul de puncte !
Personalitate= popularitate,sociabil,deschis,etc. Asa cred eu.

Asa e. Deci ce te recomanda pe tine? :)) De ce vrei tu neaparat sa castigi chestia asta? Ca nu inteleg. Cu ce te ajuta?
 

DeletedUser

Guest
Ce tare esti. Pai aceeasi intrebare o am si eu pentru tine ... ??? :))
 

DeletedUser

Guest
Eu nu inteleg ce caut in lista aia... Dar macar nu am rugat pe nimeni sa ma propuna sau sa ma voteze :)))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus