pariuri de sfarsit de an

  • Autor subiect DeletedUser14188
  • Data de început

DeletedUser13091

Guest
E prima data cand scriu pe forumul extern vad multe jigniri de la un simplu joc , cei din FRENDS totusi trebuie felicitati pentru strategia aplicata si unitatea pe care au aratat-o de aceasta lume .. cred ca ar trebui sa nu uitam SA FIM FAIR -PLAY si sa le recunoastem unele merite atat jucatorilor din aceasta alianta cat si liderilor .

FELICITARI
 

DeletedUser

Guest
E prima data cand scriu pe forumul extern vad multe jigniri de la un simplu joc , cei din FRENDS totusi trebuie felicitati pentru strategia aplicata si unitatea pe care au aratat-o de aceasta lume .. cred ca ar trebui sa nu uitam SA FIM FAIR -PLAY si sa le recunoastem unele merite atat jucatorilor din aceasta alianta cat si liderilor .

FELICITARI


Cand iesi din vacanta? :-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10325

Guest
bai frate da ce nebunie pe forumul asta ...cata rautate cata balacareala ....mama ei de treaba ..este doar un joc ... este o placere am prieteni si colegi cu care am jucat dar si dusmani ...cu premium fara premium cu scripturi fara scripturi cu spioni cu alea alea ....toate se folosesc ....si majoritatea celor buni si jucatori vechi folosesc toate tertipurile posibile pt a si atinge fiecare scopul la urma urmei... caci pt unii scopul castigarii lumii cu minuni ..pt altii strategia pt altii clasamentul fiecare cu piticii lui ...dar toti se folosesc de tot ce se poate folosii pt a ajunge unde i si doreste si trebuie sa fiti sincer toti ...vrei sa fi in top clasament atacator? vb cu 3 amici pe care i inviti cu tine pe insula si fac doar trupe de atac zid 0 oras crescut doar populatie si resurse si ataci de dimineata pana seara faci cultura la greu mai un premium mai un dusman te dezvolti repede ca faci cultura jefuiesti resurse si esti in top ce mare filosofie ....vrei sa castigi lumea ?? un pic de strategie formezi un nucleu o mare acaparata insula cu cuceriri sau intemeieri pana incep minunile se tine granita colegi activi cu premium si scripturi sa fim sinceri pana la capat si ai castigat lumea ....pana altii se cearta pe orgolii functii pacte care sa fie sef mai mare tu ti ai format nucleul si locul de minuni si ceau pa...trebuie doar disciplina ....si asa mai departe ...tot atate ca ala asa ca ala invers ca premium ca script ca alea alea ...terminati mai fratilor ....bravo lor celor din friends ... castiga lumea asta este...aici ei pe alta lume deatrow pe alta bolsevicii sau demos kratos :))) eu cunosc si friends si deatrow si bolsevici joc de 4 ani jumate mi am facut multi prieteni care au fost si dusmani si jucatori care nu au vrut sa mi fie prieteni dar i respect am prins si gigi duru al grepolisului multi care ei au fost zmei pe alte lumi si cand am jucat in viteza 5 i am scurtcircuitat si cunosc toate tertipurile ce se fac si de catre unii si de catre altii ..imbarligaturi pacte de vrajeala si jucatori buni viitori dusmani actualmente in pact imbarligati sa fie dati afara ca pe cand vor fi dusmani sa nu mai fie , spioni de la inceput pana la sfarsit, motive gasite aiurea pt cuceriri interne ,multicont , premium ,scripturi de farmat atacat aparat alarma si de trimis resurse la minuni etc de toate se folosesc in fiecare alianta si nu se mai creada toti sfinti pt ca i stiu pe toti si ma cunoasteti multi ... dar este penibil sa va balacariti aici pe forumuri ....mama lui ca este un joc ...creat cu mai multe scopuri ,distractie, strategie , socializare , ...deci ramaneti prieteni fratilor si dusmani si colegi ....ca ne o mai luam fara crema de la admini si uneori mai abuzeaza si ei alteorin au dreptate alteori gresesc si ei asta este omenirea ....nu suntem perfecti niciunul caci atunci nu ne am juca grepolis daca am fi perfecti am sta la poarta raiului dand din aripile de ingerasi ... sa mai si glumim ....toti gresim sa fie clar toti ne folosim de tot ce putem sa ne atingem scopul ...si da ..adevarul este ca premium conteaza f f f mult ... atat in dezvoltarea rapida de la inceput ...cat si pe parcurs ...mai ales cand ai multe orase car cum spunea si protest ...10-12 euro la 4 luni ... nu cred ca este o avere....si care joaca 90 la suta au premium ...care raman in joc pana la capat ... dar nu va mai certati ca nu i frumos ....glumiti radeti fiti colegi sau dusmani in alta lume si respectativa caci niciunul nu este perfect toti vrem doar sa ne atingem scopul si recurgem la tot ce este posibil pt asta ....:)))) hai gata cu prostiile :))) bafta friends .. eu mai joc inca pe psi adevarat la viteza 1 dar joc asa ca grija la mine :)))
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser14188

Guest
umbla vorba in targ ca AON si bolsevicii vor sa saboteze lumea ... sa desfiinteze aliantele cand se apropie momentul de start la minuni

si cica Friends sunt aia rai... pfff, deja morcovii au intrat adanc, nu se mai vad nici frunzele
se duce de rapa afacerea cu pariuri :(
 

DeletedUser

Guest
Buna seara!!! Pun pariu pe urechile magarilor mei, ca numa magari o sa visati pe final de lume...haahhahahahaa
 

DeletedUser14810

Guest
////////////////////////////// Puncte Membri Medie puncte
1 FRIENDS//////////////// 64.753.856 //73/////887.039
2 A.O.N /////////////////// 40.242.672 //55/////731.685
3 FRIENDS VIP 2////////// 30.420.987///79/////385.076
4 FRIENDS VIP2///////////1.375.131/// /49/////436.227
5 Fighters For Fun/////////17.755.919 //27//// 657.627
6 A.O.N. ///////////////////15.261.015 //64/////238.453
7 Fara texte in program// 13.890.135///30/// /463.005
8 I.A.D /////////////////// 13.392.658///69////194.096
9 Amicii ///////////////////10.026.917///78// /128.550
10 DACII LIBERI.///////////1.138.153////7/// //162.593

- - - Actualizat - - -

cam asta e situatia

- - - Actualizat - - -

alianta mea fara texte in program sa no uitam
 
Ultima editare de un moderator:
Sus