pariuri de sfarsit de an

  • Autor subiect DeletedUser14188
  • Data de început

DeletedUser9411

Guest
La multi ani. Un an nou fericit! Plin de dragoste, noroc si muulta sanatate!

- - - Actualizat - - -

zWYqpCZ.png

zZ6EF62.png

6DwjhFh.png

Suntem cei mai buni :D :D
P.S La multi ani!!!
 

DeletedUser14188

Guest
Ciuciu pariuri.Sfarsitul de an s-a dus dreacu.

nu-i bai, ne mutam pe inceput... loteria continua

azi, ca tot a fost sarbatoare, cine a pariat impotriva noastra, a pierdut pana in pranz
miza a inceput de la 21k de bireme si a urcat pe tot parcursul diminetii spre 30k .... asteptam cifrele exacte, in caz ca au vreo importanta.... ideea e ca le-am facut pe toate tandari :x
 

DeletedUser

Guest
:)) au fost ceva bireme acolo azi, 60.000 de usoare e ceva de la o singura alianta. Bravo
 

DeletedUser7210

Guest
nu-i bai, ne mutam pe inceput... loteria continua

azi, ca tot a fost sarbatoare, cine a pariat impotriva noastra, a pierdut pana in pranz
miza a inceput de la 21k de bireme si a urcat pe tot parcursul diminetii spre 30k .... asteptam cifrele exacte, in caz ca au vreo importanta.... ideea e ca le-am facut pe toate tandari :x

Daca am inteles bine:D ati pierdut 60k de usoare si ati spart 30k de bierme?:-/ din cate stiam eu grepolis e un joc de strategie nu cine da mai tare cu capul in zid:)) pe langa asta sa te si lauzi:D
 

DeletedUser14188

Guest
ntz, ntz, ntz.... parca simt asa o parere de rau ca n-ai fost invitat la festin :p

nici macar remarcile rautacioase n-o sa-mi strice ziua
a fost asa, ca o repetitie pentru minuni.... cum n-am mai vazut un asediu serios de multa vreme, un pic de antrenament dupa sarbatori n-a stricat nimanui
 
Daca am inteles bine:D ati pierdut 60k de usoare si ati spart 30k de bierme?:-/ din cate stiam eu grepolis e un joc de strategie nu cine da mai tare cu capul in zid:)) pe langa asta sa te si lauzi:D
A fost o proba de forta.Noi am avut curaj si am resit sa rupem fostilor tai colegi peste 30k bireme la ei daca sunt 5k bireme scriu pe forum stop atacuri.Si inca ceva noi atacam după bonus
nu ca fostii tai colegi care si-au rupt usoarele degeaba pe bonus :D
 

DeletedUser

Guest
asa si?

tu nu faci parte din marea familie friend, friend I, friends vip, friends vip., FFF, ... si altii

o dati cu marea familie a bolsevicilor dar uitati sa amintiti de si mai marea familie a voastra

ia publica aici cati jucatori are marea familie a bolsevicilor si cati jucatori are marea familie a "prietenilor'

prietene , eu sunt neutru in acest conflict al vostru , nu stiu care sunt sursele din care tu cu acest Justitiarul1978 va certati si va dati reprosuri..
Noroc !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14222

Guest
''Eu o sa castig Impreuna cu fratii mei Adysor2013, SevSceptic, etc ''


Stai sa vedem daca intri in planurile mele
smiley_emoticons_hecheln.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Acum dupa ce au facut pacte intre ele A.O.N,Bolsevicii,The Devil Alliance,si Pretorienii impotriva Friends si Fighters For Fun pe cine mai pariem?;)
 

DeletedUser2039

Guest
Stanga, dreapta, doar daca impreuna spala amandoua obrazul, in cazul asta Friends, asa-i ?
 
Sus