Pareri despre noua bara de meniu !

DeletedUser9219

Guest
In schimb ati facut o treaba faina cu acea Rezervare cand dai clik pe un oras...

PP3h.jpeg
PPlM.jpeg
 

DeletedUser9489

Guest
Oarecum ok, dar ce e enervant e ca bara devine '' comerciala'' Monedele alea iti sar in ochi

- - - Updated - - -

Pe betagrepolis se implementase de mult
 

DeletedUser9489

Guest
Nu am zis ca nu folosesc monede, dar acum prea sar in ochi
 

DeletedUser6817

Guest
Se revolta romania pe forum..se vede ca nu accepta o schimbare..
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare ca e bine asa cum este...au aceasta parere deoarece nu s-au obisnuit inca cu ea
 

DeletedUser

Guest
Fratilor vad ca sunteti revoltati rau de faptul ca s.a mutat bara de meniu :)) , unii spuneti ca va lasati de joc din cauza unei schimbari minore . Daca sunteti asa de crispati , propuneti macar ( cum a zis cineva pe aici ) sa se faca un buton Show/Hide . Daca nu, lasati.va frate de joc ca nu ne afecteaza pe noi. Voi cred ca nu mai dormiti noaptea cu gandul la bara de meniu :))) .
 

DeletedUser

Guest
daca s-ar si sterge rezervarea singura cand se cucereste orasul ar fi o treaba perfecta... asa sistemul inca lasa loc de confuzii

sistemul de rezervari a fost implementat de curand. tu chiar te asteptai sa fie perfect ?
 

DeletedUser

Guest
Cand s-a trecut la versiuna x2 a fost "revolta",aliante intregi faceau petitii ca sa se revina la versiunea x1. iar multi s-au lasat de joc ...iar admini tot nu si-au schimbat decizia.
Tu crezi ca se va renunta la pozitionarea acestei bari ..doar pt ca se lasa cativa de joc...
 

DeletedUser11371

Guest
Dupa o perioada o sa va obisnuiti.
Butonul mare are optiunea Premium ca sa incurajeze cumpararea, e o chestiune de marketing. :D
 

DeletedUser

Guest
DAr pana la urma lumea cu revolta este iubita si jucata si la fel si cealalta...
Si bara trebuie tratata ca atare...este chear ff. faina:)
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu ce sa zic.Imi si place dar nu chiar atat de tare.Mie indiferenta idee.Oricum trebuie sa le respect munca celor de lo Inno Games.Butonul acela mare numit premium e cam enervant deoarece cand intru pe cont dau mereu din greseala pe el dar o sa ma obisnuiesc.
 

DeletedUser

Guest
sistemul de rezervari a fost implementat de curand. tu chiar te asteptai sa fie perfect ?
sincer da , aia e doar una din bube si inca lipsesc multe chestii utile... de exemplu : cuceririle interne sa fie vizible doar aliantei respective nu si pactelor , posibilitatea de a restrictiona dreptul unui jucator de a rezerva orase pt x timp (ore , zile). Plus ca ne chinuim de cateva zile sa folosim in comun rezervarile cu o alianta si tot da erori desi am tot sters rezervarile duble de m-am plictisit si de rasverificat . Buguri peste buguri.
 

DeletedUser5359

Guest
Se pare ca tot in ideea comunista traim!
Ramanem cu fixurile de atunci. Daca asa am prins de la inceput asa o sa facem pana cand o sa murim. Lucrurile se mai schimba, se imbunatatesc. O comparatie ar fi: Am Dacia Logan, masina de serviciu, iar firma vrea sa imi dea un Golf 4 in schimbul daciei.
Multi dintre voi observ ca o refuzati. Vi se pare normal?
Oricum voi cei ce amenintati ca va lasati de joc doar din cauza unei schimbari, minore spun eu, sunt foarte convins ca nu sunteti niste jucatori cu mult peste medie. Cred ca asa ii bateti la cap si pe liderii aliantei din care faceti parte ""IES DIN ALIANTA TA DACA NU PRIMESC SPRIJIN CAND CER CA MA ATACA NUJ CINE" " E O ALIANTA DE NIMIC, UITE CA NU ATI TRIMIS SPRIJIN, AM PIERDUT UN ORAS"



PS: Propun adminilor sa le creeze un subiect cu numele ""AMENINTARI"" acolo fiecare sa scrie ca se lasa de joc cand nu ii convine ceva!
 
Sus