Pareri despre noua bara de meniu !

DeletedUser

Guest
Pozitia barei de meniu e super enervanta !
Nici nu-mi mai vine sa mai joc, asa de nasol e pozitionata.

Solicit sa se revina la pozitia pe verticala in stanga !

Cei care sunteti de aceiasi parere va rog sa va faceti vocea auzita aici.
 

DeletedUser9219

Guest
Nici mie nu-mi place deloc, reduce mult din panorama jocului :(
 

DeletedUser

Guest
taceti mai este mult mai buna decat cea veche.. ADMINI NU AR TREBUI SA IA IN SEAMA CE SPUNETI VOI...
MIE MI SE PARE CA ESTE MAI EFICIENTA DECAT CEA VECHE... Sper ca este permanenta

- - - Updated - - -

si nu incurca cu nimik harta..
 

DeletedUser9671

Guest
este foarte proasta idea repozitionarii barei de meniu, daca nu reveniti ma las de joc
ce idee timpita,cel care a facut asta premiatil si dati-l afara
popescud
 

DeletedUser

Guest
exact
ea e frumoasa si e ok,
problema e cu pozitionarea ei
trebuia pastrata tot in stanga, lasa centrul ecranului liber

- - - Updated - - -

si eu cred ca ma las daca ramane bara asa !
 

DeletedUser

Guest
bai mai taceti nu va place lasati-va de joc si ce ne spuneti noua ? cand a fost cu versiunea 2.x si la noi ati spus ca va lasa-ti de joc,etc.. si akuma faceti tot la fel.. va veti obisnui... nu stiti sa apreciati un lucru si munca depusa de alti.. stiti doar sa criticati
 

DeletedUser2467

Guest
Domnilor va inteleg aceste momente de suparare dar trebuie sa va ganditi ca am trecut cu totii de la versiunea 1.x la 2.x si a fost acelasi lucru.Incercati sa lucrati cu noul sistem si sigur o sa va placa.
 

DeletedUser9219

Guest
Parca le pasa lor de ce spunem noi, sau ca ne lasam de joc..............! :(
 

DeletedUser

Guest
De ce nu incercati sa adaugati si interfata veche in setari , astfel fiecare isi va alege dupa bunul plac. Mai ales ca e o schimbare majora suntem obisnuiti de atata timp cu optiunile in stanga nu jos.
 

DeletedUser11151

Guest
Se poate face un buton cu Show/Hide ? Nu mai vad nimic pe display .
 

DeletedUser

Guest
De ce nu incercati sa adaugati si interfata veche in setari , astfel fiecare isi va alege dupa bunul plac. Mai ales ca e o schimbare majora suntem obisnuiti de atata timp cu optiunile in stanga nu jos.

ar fie cea mai buna varianta !!!! este super enervanta !!! eu am pe o insula 16 orase....trebuie sa tot mut insultita !!!!
ORIBIL !!!!!

update

se pare ca pe mac/safari este un bug dupa implementare:
daca se deschide portul/cazarma etc, la inchidere totul se pozitioneaza central, taind in app jumatate din elementele de sus:
isB6

isAC

isAE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai oameni buni...
Nu mai criticati munca depusa de conducerea jocului,ESTE FOARTE GREU SA TE OCUPI DE JOC SI SA DEZVOLTI SI O NOUA VERSIUNE!
Incercati sa va acomodati.....si mi-e mi-se pare ciudata bara pe centru dar ma acomodez cu ea si vad ca e mai buna decat inainte.
Inca o data spuneti frumos daca aveti incoveninte si nu sariti de cur in sus.
Nimanui nu i-ar placea sa-i fie criticata munca depusa !

Incercati sa va acomodati cu noua bara ca este ff.buna.Nu mai urlati asa.
 

DeletedUser

Guest
Mai oameni buni...
Nu mai criticati munca depusa de conducerea jocului,ESTE FOARTE GREU SA TE OCUPI DE JOC SI SA DEZVOLTI SI O NOUA VERSIUNE!
Incercati sa va acomodati.....si mi-e mi-se pare ciudata bara pe centru dar ma acomodez cu ea si vad ca e mai buna decat inainte.
Inca o data spuneti frumos daca aveti incoveninte si nu sariti de cur in sus.
Nimanui nu i-ar placea sa-i fie criticata munca depusa !

Incercati sa va acomodati cu noua bara ca este ff.buna.Nu mai urlati asa.
Din moment ce deranjeaza pe atatia e clar ce si cum nu mai zic ca putini intra si pe forumul extern. Nu a zis nimeni ca nu se depune munca pentru imbunatatiri dar pana acum update-urile nu influentau gameplay-ul cum face bara asta. Poate din cele 2 solutii se va adopta macar una...
 

DeletedUser

Guest
Da,Dar eu incerc sa va spun sa nu mai sariti asa la gatul adminilor!
Incercati sa fiti mai civilizati ca suntem intrun foum al unui joc Arhi Cunoscut!
Nu mai faceti amenintari ca ma las de joc sau altele.
Faceti si foi niste plangeri mai civilizate si cu mai mult respect pt. nuca lor!!!
 

DeletedUser9445

Guest
sincer sa fiu este o idee cam proasta deoarece de sunt la rapoarte si vreau sa dau pe forum trebuie sa ies asa ca mai bine ati face sa fie amandoua bare asa fiecare poate sa-si aleaga ce bara doreste nu este o idee rea dar multi suntem obisnuiti cu cea veche
 

DeletedUser

Guest
Urat rau noul update...ar fi mai placut ca lumea sa poata alege noua sau vechea bara...
 

DeletedUser11132

Guest
JALNIC ce ati facut cu bara asta, as fi vazut mult mai corect sa intrebati jucatorii inainte de a decide daca ramane definitiva sau nu aceasta bara...pana la urma noi ne stricam ochii pe aici, dar bineinteles ce mai contam noi ( jucatorii ) atata timp cat va puteti face voi frumosi ca ati lucrat din greu sa faceti ceva...benefic voua ca vazand comentariile nu este agreata de nimeni aceasta noua porcarie a voastra...multumim inno ! ati mai demonstrat inca odata, daca mai era nevoie cat de mult va intereseaza jucatorii si parerile lor!
RUSINICA!
 

DeletedUser

Guest
ce-mi place cel mai mult e ca in loc de "prezentarea orasului" ati pus "Premium-ul"......daca butonul cel mare ar fi cu prezentarea orasului ar fi ok...dar si mai ok era inainte:-&
 

DeletedUser

Guest
Voi stiti ca aceste modificari s-au facut si pe celalte servere de Grepolis? De exemplu si pe cel american s-au facut aceleasi modificari, nu cred ca a fost alegerea echipei noastre de administrare ca sa faca aceste schimbari, cred ca asa s-a modificat Grepolis, ca si schimbare generala.
 
Sus