Pareri despre noua bara de meniu !

DeletedUser9489

Guest
Eu am aratat viitorul 2.35. Pentru cei curiosi, acum veti avea tutorial separat si pentru Senat nivel 5(Piata). In 2.33 a fost doar pentru Senat nivel 2, din 2.34 schimbandu-se la 3 si aparand Senat 7 + Senat 14
 

DeletedUser8418

Guest
Laudarosii mor repede, noroc cu colegii. Iti garantez ca singur nu esti in stare de nimic, decat cu parade si sa ataci cu colegii si iti spun ca este bine sa nu te lauzi singur mai bine sa te laude altii sau sa te stie de frica.
Din punctul meu de vedere nu trebuie sa te legi de alti si ar fi mai bine sa impaci si capra si varza.
Asta nu inseamna ca tu esti cel mai bun jucator si gata toata lumea trebuie sa se ia dupa tine si sa faca ce vrei tu.
Aici trebuie sa placa tuturor si sa inteleaga, sa le fie cat mai usor acest joc sa poti sa ai cu cine sa joci si sa le iei orasele celor mici asa cum te lauzi ca ai destule puncte.

"În viață nu contează unde te afli, ci pe cine ai alături."

"Ţine minte, fericirea nu depinde de ceea ce eşti sau de ceea ce deţii, ci doar de ceea ce gândeşti."
Dale Carnegie

hahaha ,eu nu ma laud,citeste mai bine si cu atentie,si dute la un doctor sa-ti deie o pereche de ochelari de vedere
 

DeletedUser

Guest
ce propuneri tampite,sigur sunteti niste copii care nu au ajuns nici macar la 100k pt si vreti multe de la joc

1 "ce propuneri tampite" = nu cred ca esti tu sau altii in masura sa spuna ca propunerile sunt tampite, in cel mai rau caz poti sa spui ca este buna, sau rea, din punctul tau de vedere si nu sa ii jignesti pe cei care scriu aici si isi spun punctul lor de vedere, referitor la stilul lor de joc si cum le place. Daca ar fi fost corect la acest joc, nu ar fi trebuit sa se chimbe nimic pe parcursul jocului si toate schimbarile sa se faca atunci cand incepe lumea noua.
2 "sigur sunteti niste copii care nu au ajuns nici macar la 100k" = asta inseamna lauda din pacate si vrei sa spui ca tu esti bun fata de cei care scriu aici ca ai peste 100 de puncte.
Referitor la varsta nu ai de unde sa stii tu ce varste au cei care joaca si scriu aici, dar spre regretul tau majoritatea sunt cu varste cuprinse intre 20-63 am intalnit si jucatori mai in varsta. Deci ai grija cui te adresezi ca de obiceii copii incep sa joace dar renunta repede, in schimb noi cei cu varstele mai mari stam pe joc mai mult si mai si finantam la el.
Pentru cultura ta generala este bine sa nu jignesti si sa incerci sa ajuti sa fie bine si pt tine si pt altii.
Ps:Aici inchei discutia cu tine si nu o sa mai iti raspund la ce spui tu sau ce afirmatii faci nefondate si neintmeiate despre colegii tai de joc.
 

DeletedUser8418

Guest
1 "ce propuneri tampite" = nu cred ca esti tu sau altii in masura sa spuna ca propunerile sunt tampite, in cel mai rau caz poti sa spui ca este buna, sau rea, din punctul tau de vedere si nu sa ii jignesti pe cei care scriu aici si isi spun punctul lor de vedere, referitor la stilul lor de joc si cum le place. Daca ar fi fost corect la acest joc, nu ar fi trebuit sa se chimbe nimic pe parcursul jocului si toate schimbarile sa se faca atunci cand incepe lumea noua.
2 "sigur sunteti niste copii care nu au ajuns nici macar la 100k" = asta inseamna lauda din pacate si vrei sa spui ca tu esti bun fata de cei care scriu aici ca ai peste 100 de puncte.
Referitor la varsta nu ai de unde sa stii tu ce varste au cei care joaca si scriu aici, dar spre regretul tau majoritatea sunt cu varste cuprinse intre 20-63 am intalnit si jucatori mai in varsta. Deci ai grija cui te adresezi ca de obiceii copii incep sa joace dar renunta repede, in schimb noi cei cu varstele mai mari stam pe joc mai mult si mai si finantam la el.
Pentru cultura ta generala este bine sa nu jignesti si sa incerci sa ajuti sa fie bine si pt tine si pt altii.
Ps:Aici inchei discutia cu tine si nu o sa mai iti raspund la ce spui tu sau ce afirmatii faci nefondate si neintmeiate despre colegii tai de joc.
ia auzi cine vb,hahaha:D
ma eu vb serios,tu teai inscris de cateva zile pe forumul asta,nu stii multe despre joc si deja vrei modificari.
Inca nu ati inteles ca propunerile voastra,da sunt luate in considerare dar nu vor fi niciodata aplicate,deci nu mai perde timpul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7939

Guest
ce propuneri tampite,sigur sunteti niste copii care nu au ajuns nici macar la 100k pt si vreti multe de la joc
Aceste propuneri "tampite" sunt cerute de jucatori acestui joc, fara acesti copii cu propunerile lor "tampite" grepolisul nu ar exista ...
Orice propunere oricat de "tampita" ar suna ar trebui sa fie ascultata si analizata de admini acestui joc ... Noi, jucatori stim cel mai bine ce trebuie si ce nu la acest joc pt ca noi il jucam zilnic.
 

DeletedUser6612

Guest
buna. chiar meniul nu este ingrozitor, dar pozitia da. imi acopera ferestrele. daca am deschis prezentarea orasului, de ce nu se pune meniul in background? e evident ca nu am nevoie de el in secunda aia. nici cu optiunea de micsorare nu rezolv nimic. ca sa pot da click pe paginile de la piata (de exemplu), trebuie sa ridic fereastra dar asa imi acopera resursele si nu mai vad cate resurse am. stiu ca as putea sa mut fereastra mai in stanga, dar nu exista posibilitatea sa nu fiu nevoita sa mut ferestrele de fiecare data? stiu de sageata care ascunde meniul, dar nu il folosesc asa rar incat sa il ascund o perioada mai lunga. ar ajuta foarte mult daca ati scoate setarea cu "always on top". sper ca ati inteles ce incerc sa explic.
ps: stiu ca mai trebuie schimbat ceva din cand in cand sa nu se plictiseasca lumea, dar unele erau foarte bune asa cum erau inainte. de exemplu meniul vechi pozitionat in stanga :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11481

Guest
cea mai proasta treaba de de pana acum si as vrea sa vb si cu mine cineva la suport daca nu cer mai mult sau nesimtire este la ia acasa la voi
 

DeletedUser8998

Guest
Acum merge cum este dupa ultimul update.cu butonul de ascundere,micsorare sau marirea,etc
Chiar nu cred ca mai sunt alte propuneri
Mie imi place
Bravo
 

DeletedUser

Guest
Bara de meniu acopera alte ferestre, respectiv butoane.
De exemplu, in momentul in care deschizi fereastra de "mesaj" , bara de meniu acopera butoanele din josul ferestrei gen butoanele "trimitere" si "previzualizare"
Sper sa se poata face ceva in privinta asta, e cam aiurea
 

DeletedUser8418

Guest
ar trebuii inchis acest topic,ii deajuns spamul care a fost facut
 
Sus