Pacte pe ETA

DeletedUser

Guest
- da mai stiu bancuri de astea, dar le spun mai tarziu, trebuie sa cuceresc un oras de la Deathrow-NWA , acum n-am timp de bancuri. radeti voi dar sa vedem cine rade la urma.
 

DeletedUser

Guest
-oricum aliantele Deathrow si Newer Walk Alone au fost infrante de noi, au pierdut oficial. acum nu mai sunt. nici academiile lor. v-ati fuzionat acolo cu totii intr-o singura familie din aceste 2 aliante. dar va pierii si Deathrow-nwa. uite inca un banc , da un mare banc sunteti voi Deathrow-nwa.
- hekia si el tot vorbeste din spate ,ca numai atat poate in joc n-a aratat nimic cel putin pe eta, am auzit ca nici pe celelalte. marele nwa era dus pe spate de deathrow si acuma este. numai din deathrow sunt cativa jucatori buni. asa ca hekia si busyk puteti sa radeti cat vreti de bancurile mele.
 

DeletedUser

Guest
Ştii cum ne-aţi înfrânt? Prin incompetenţa voastră, nu mai avem motivaţia necesară. Păi eu prietene am avut două luni şi douăzeci de zile de inactivitate şi tot am rămas în primii 50 de jucători (poţi verifica asta uitându-te la distanţa între ultimele 2 cuceriri ale mele). Ce să mă mai ţină în joc?
Şi altceva: până acum te plângeai că suntem prea multe alianţe, acum după ce-am restrâns numărul tot nemulţumit eşti... ce-ar trebui să facem să fie bine pentru tine? Să dăm toţi ştergere cont? :D
 

DeletedUser

Guest
busyk prietene , deathrow si nwa a trebuit sa fuzioneze din cauza inactivilor din ambele aliante ,+ au fost atacate tot timpul.
-ai lipsit sau ai fost inactiv 2 luni. stii de ce ti-au ramas orasele . pt ca nu ai fost in zona de granita unde sunt razboaiele adevarate. daca ma uit bine cred ca orasele tale sunt pozitionate bine unde razboiul nu le-a atins. ma bucur ca razboiul nu te-a ajuns. credema daca ai fii in locul meu nu te-ai plictisii. daca ai numai deathrow -nwa inprejurul tau sigur te plictisesti pt ca nu ai pe cine ataca si nu esti atacat. daca ai avea orase ca mine langa dusman . nu cred ca te-ai plictisii.
-o sa vedeti voi ca o sa cada si deathrow-nwa. au cazut multe aliante dar noi inca suntem.
-imi pare rau ca nu ai parte de actiune.
 

DeletedUser

Guest
Ribil, nu mă refeream că nu mi-au fost cucerite oraşele. Stai liniştit că intram zilnic să-mi menţin contul în viaţă şi atunci verificam şi dacă sunt atacat. Mă refeream la simplul fapt că se dezvoltă prea greu jucătorii de pe această lume, de vreme ce doar vreo 30 de jucători m-au ajuns din urmă în aceste două luni. Eta a devenit o lume mult prea înceată, prea leneşă.
Plictiseala asta nu se datorează motivului dat de tine. Am loc de încă 10 oraşe, mă pot muta oricând într-o nouă zonă.
Până o să cadă Deathrow-NWA învinşi de alianţa ta, o să cadă şi cerul peste pământ ;)
 

DeletedUser

Guest
- hai ca eu am inceput primul cu glumele, nu incepe si tu:D

-daca crezi ce spun unii ca in 2012 va veni sfarsitul lumii atunci poate va cade cerul pe pamant inainte sa va invingem noi. dar daca nu va venii atunci o sa mai vedem . timpul va rezolva totul.
-na vezi ca n-ai fost inactiv. ai intrat in fiecare zii, e greu sa te dezvolti daca esti in razboi permanent. trebuie sa te ocupi de razboi nu de dezvoltare.

-da m-am uitat acolo unde ai tu orase nu prea are cine sa te atace, marele imperiu roman sau imperiul roman nu te ataca. daca ai fii in zona kgb, dinastia tracilor, in zona mea ai avea ce sa faci nu te-ai plictisii.

-am vazut ca ai aproape toate orasele la punctaj maxim, esti dezvoltat intr-adevar. dar nu ai parte de actiune. mi-emi place sa joc sa atac sa ma apar . nu sa construesc orase. asa e plictisitor jocul.
 

DeletedUser

Guest
Tu ai nevoie cumva de dicţionar ca să înţelegi ce spune lumea?
De primele două liniuţe nu spun nimic, dar la celelalte trei spui numai tâmpenii şi complet pe lângă ce-am spus eu mai devreme.
Sau asta era continuarea bancului? :))
 

DeletedUser

Guest
-n-am nevoie de dictionar mersi, dar tu ai spus ca te plictisesti. asa sigur ca te plictisesti daca nu ai pe cine ataca si nu esti atacat. ce nu e de inteles in asta.

-de ce spun eu aiureli. tu ai spus ca mai ai loc de 10 orase hai mute-te in m64 sa ne razboim putin.

-si tu ai dat niste raspunsuri aiurea uneori. eu am spus ceva si tu n-ai raspuns deloc la ce am spus eu.

-poate sa fie continuarea bancului, inca nici n-am inceput bine sa spun bancuri, imediat revin in forma si spun cateva bancuri..ok
 

DeletedUser

Guest
Plictiseala asta vine din cauza oamenilor ca tine, numai gura de voi :)
Nu mă mai mut mă Ribile nicăieri, m-am tot mutat de colo colo şi degeaba. N-ai dom'le cu cine să te războieşti pe Eta. :)
 

DeletedUser

Guest
- da, din cauza unora ca mine te plictisesti. nu cred. si daca te plictisesti din cauza mea eu ce sa-ti fac.

-oricum am cucerit si eu un oras de la deathrow-nwa. si o sa mai cuceresc.

-acum 3 zile am avut prima zii 45 de atacuri. al dilea zii 65 de atacuri. n-au reusit sa cucereasca orasul meu cei de la deathrow-nwa. mi-au facut de ziua mea o multime de puncte batalii cadou. deci mi-am aparat orasul .nu numai gura e de minew+ am cucerit un oras de la deathrow -nwa.

-deci tu crezi ca eu nu am valoare si tu esti mai presus de mine. tu busyk impreuna cu hekia credeti ca grepolis se invarte in jurul lui deathrow-nwa. hai sa lasam timpul sa decida , dar iti spun eu csa va cadea deathrow-nwa. daca nu se inchide lumea eta. va cadea. fii sigur.

-ai cu cine sa te razboiesti pe eta. doar tu nu ai cu cine sa te razboiesti pt ca esti departe de zonele de razboi. sanatate multa iti doresc si toate cele bine.
 

DeletedUser

Guest
Invidia v-apasă, nimic nu vă convine... :D
Aici nu e vorba de tine şi de mine, e vorba de alianţele din care facem parte. Nu e războiul busyk contra ribil, este războiul alianţelor. Nu am spus că nu ai valoare, am spus doar că vorbeşti prea mult ;)
Aşa cum tu îmi spui că Deathrow-NWA va cădea, aşa spun şi eu că nu se va întâmpla acest lucru. Dar nici nu mă apuc să spun toată ziua pe forum că Dacii Liberi este o alianţă slabă (aşa cum faci tu în legătură cu noi).
Eu te sfătuiesc să îţi vezi de alianţa ta şi s-o laşi mai moale cu criticile la adresa altor alianţe, ai un proiect de dus la capăt şi îţi spun sincer că proiectul nu pe forum trebuie realizat ci în joc.
Când Deathrow va cădea, atunci mă voi înclina în faţa ta. Dar mai întâi demonstrează-ne că suntem slabi. Nu prin vorbe ci prin detronarea Deathrow-ului.
 

DeletedUser

Guest
- pai da exact la asta ma ocup. sa detronam deathrow, dar asta necesita de timp. asteptati ca o sa va distrugem noi.
 

DeletedUser

Guest
ribil si mie imi place sa le intorc vorba la inamici si sa ledau replici bune
dar acum hai sa vorbim mai mult in joc

1)hekia a fost mereu pt un razboi ,iti confirm asata ,o stiu si eu , el are un cuvant de spus in alianta si vad ca isi permitea sa ameninte si sa dea ordine in NWA dar nu putea face nimic de unu singur mai ales cu nr de orase pe care il avea la momentul respectiv

2)faptul ca se gandesc deathrow si nwa sa fuzioneze asta o stiau toti cam de cand sa propus =))..nush cum tu nu o stiai ribil din moment ce te laudai ca stii ce misca prin toate aliantele

3)nu e nici o lasitate sa faci o fuziune ,cu cat mai multi oameni la un loc cu atat mai bine

4)aliantele mici au de profitat dupa aceasta incaierare ,dar nu conteaza atunci cand e vorba de antipatii personale ,cand se intampla asta nu mai conteaza daca o sa castigi tu sau nu ,pur si simplu vrei ca celalalt sa piarda ;)

5) cum ziceam la punctu 4 ,pustii inganfati din nwa au dus la un razboi ,nici sa se prefac modesti sau prietenosi nu stiau macar ,

6) cu deathrow nu am avut nici o altercatie ,unu de la ei parca a atacat pe unul deal nostru si am ripostat si noi cum era si normal nu ?:p
deatrow aveau jucatori putini activi da buni in nwa cine mai era cu initiativa era hekia si cel mai cu capu pe umeri si care conducea mai bine era bogdan

7) si acum regreta ca nu au zis nimic atunci cand legionarii au fuzionat cu KGB ,noi vorbisem si cu NWA da daca ei nu neau vrut pe toti la pachet acu uite ce sa intamplat :p,oricum noi eram destul de bataiosi da ne lipsea organizare dupa ce intemeietorul si inca 2-3 jucatori de baza sau retras din joc si de aia sa facut fuziunea + ca am mai gasit in kgb oameni de acelasi nivel cu noi acum imi pare bine ca nu nea acceptat nwa :D
asta e acum luptam ,castigam sau pierdem nu cnteaza pan la urma nu aia cu gura mare gastiga ci aia care pun umaru la treaba :pro:
 

DeletedUser

Guest
ce ziceti baieti ne mutam aici ?:)
cam repede se inchid topicurile cand deranjeaza ,si tocmai cand aveam o discutie civilizata ...unde am vorbit de rau?am dezbatut nicidecum jignit
 

DeletedUser4546

Guest
Ady, si eu ma simt jignita de atitudinea unora (nu dau nume, nu reproduc parte su tot dintr-o discutie cu nimeni si nici nu fac aluzii, ca o sa mi se prezinte din nou regulamentul), dar asta nu mai conteaza, nu-i asa???
Poate ca zarurile sunt aruncate si incurca prea tare.. de fapt noi stim ca incurcam de mult, dar nu ne-am dat seama pana acum, cat de tare.
 

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 09/03/11

Standard
stergeti conturile --vom protesta masiv fata de acest joc pana se va introduce inapoi vechea versiune--nu mai bag bani pt asa ceva
 
Sus