Pacte pe ETA

DeletedUser

Guest
Cine joaca pe Eta stie foarte bine ca intre Deathrow, Gladiatorii 65, Deathrow Academia,Newer Walk Alone, NWA Wing,Evolution of Gladiators este pact si nu se ataca intre ei.
-locurile 1,2,3,6,7,9 in top 12 clasament. de puncte nici sa nu vorbim ca aceste 6 aliante au duplu de toate celelalte aliante care au ramas adunate la un loc. si dragilor aceste mari aliante ataca pe cei mici . de ce nu se ataca intre ei. de pilda deathrow cu gladiatorii 65 sau NWA, ori NWA cu gladiatorii. asa sa va luati de unul de puterea voastra. asa e usor sa ramaneti in top 3 deathrow, NWA Gladiatorii 65. si voi sunteti fricosi ca K.G.B. nu va atacati pt ca imediat ati scadea in clasament. ce aliante mari sunteti de n-aveti curajul sa ma atacati. Deathrow n-a avut curajul sa ma atace. cu totul ca eu sunt singur.


-e si cum in al Doilea Razboi Mondial. Franta, Marea-Britanie,Germania,Japonia,Statele Unite Ale Americii si Rusia ar fii avut pact si ar fii luptat in acelasi tabara impotriva restul lumii. cine ar fii invins??? ei dragii mosului si noi asa am patit luptam cu astia mari. dar deja am bagat frica in ei ca nu ma ataca, n-au curajul.
(SW)
 

DeletedUser

Guest
NWA Deathrow Gladiatorii 65 nu ziceti nimic, inseamna ca sunteti de acord cu mine
 

DeletedUser

Guest
oameni buni de la deathrow, NWA gladiatorii, sunteti inactivi cu totii sau ati intrat in vacanta ca sa nu va mai atacam :cool:
 

DeletedUser

Guest
dragi aliati , acum vad ca deathrow de mai multe zile n-a putut sa cucereasca nici un oras de la noi asta e bine , in schimb a pierdut orase. acum nu mai poate cucerii orase de la noi, preia orase de la deathrow academie, bine ca mai are pactele astea cu gladiatorii si nwa, altfel ar fii vai de el. ho-ho ce alianta puternica este deathrow:cool:
 

DeletedUser

Guest
in ce alianta mai esti ribil?:))
pai cam bate vantu pe eta ,numai inactivi :))
 

DeletedUser

Guest
pai cauta-ma pe eta si o sa vezi in ce alianta sunt :) in cea mai tare alianta :D :cool:
 

DeletedUser

Guest
Aliantele ,Deathrow, Gladiatorii 65, NWA, aveti impreuna peste 250 de membri, unii cu peste 50 de orase. vreau sa vad cat de puternici sunteti, ce aliante mari sunteti. pana maine dimineata cand ma trezesc vreau sa vad peste 100 de atacuri asupra mea. daca nu atunci o sa fiu tare dezamagit de voi:pro:
 

DeletedUser

Guest
m-ati dezamagit total, nici un atac. (SW) :angry:
-:rolleyes: oare de ce?????
 

DeletedUser

Guest
Ribil, ai 23 de ani... peste o lună împlineşti 24. Mulţi înainte!
Dar stau şi mă întreb: de ce nu ieşi şi tu la un grătar, la un fotbal, la mare, la munte etc...
De ce îţi baţi joc de anotimpul ăsta aşa frumos şi stai închis în casă cu pagina de start a browser-ului tău setată pe grepolis? Noi, fricoşii ăstia din Deathrow mai şi profităm de sezon şi încercăm să ne distrăm la maxim.

Vrei război cu noi? Aşteaptă că în curand vine toamna si odată cu aceasta apar şi ploile. Şi vom fi nevoiţi să stăm şi noi mai mult prin casă, pe la calculatoare :)
 

DeletedUser

Guest
-multumesc frumos. nu stau toata ziua in fata calculatorului. mai fac si altceva. azi e adevarat am stat mai mult.
- eu de obicei sambata si duminica ies cu prietenii la gratar si tot atunci ma distrez zii si noapte in continu 2 zile. eu acum am vrut razboi dar nu m-ati atacat. cine stie ce va fii in toamna. poate nici nu va fii toamna vine direct iarna :)
 

DeletedUser

Guest
trimiti trupele in sprijin sau in atac??? :D e putin totusi, speram la mai mult.:(
 

DeletedUser

Guest
ati avut ceva treaba ieri cei de la Deathrow si Gladiatorii 65. :cool:
-am auzit ca ati fost atacati(SW) si pierdeti niste orase:eek: , e adevarat??;)
 

DeletedUser

Guest
Nu vorbi fără să ştii,
Nu hali mereu ce auzi de la alţii! :)
 

DeletedUser

Guest
nu halesc mereu ce spun altii, ii ascult si dupa aia cred ce vreau.
-totusi e bine ca sunteti atacati si voi aliantele acestea mari si pierdeti orase , si voi ne-ati atacat si cucerit orase de la noi. oricum deathrow nwa, gladiatorii. in ultima saptamana n-au cucerit mai nimic. au preluat orase de la academii. semn de slabiciune:D;)
 

DeletedUser

Guest
Poate fi un semn de slăbiciune. Sau poate fi vorba de omogenizarea alianţei prin schimburile de oraşe dintre jucători ;)
 

DeletedUser

Guest
da se poate, dar am vazut la statistici grepolis ca dinastia tracilor a cucerit cateva orase de la gladiatorii. asta sigur nu e omogenizare .trebuie sa aveti grija pana va schimbati orasele intre voi, sa nu cumva sa pierdeti vreunul.
-da si voi ati scris acolo pe profilul aliantei. protejati in totalitate de Deathrow. daca o alianta asa de mare si puternica nu se descurca fara deathrow atunci sa nu mai spunem nimic. iar semn de slabiciune.;)
 
Sus