Pacte pe ETA

DeletedUser

Guest
pai nu stiu ce tactic si administrativ esti. pe eta nici orasele tale nu le-ai putut administra. cum ai administrat tu o alianta. daca ai atacat asa cum zici tu , numai sa fie atac. cum ai organizat tu atacuri pt alianta ta??? da tactic si administrativ. altii au dus sus alianta ta ,nu tu cu tacticile si administrarile tale.
 

DeletedUser

Guest
Vai mama mea ribil are mare dreptate... Asta nu pricep eu: de ce cei mari nu se iau de cineva pe masura lor?? Tavi, prietene imi poti raspunde?:cool:(SW)
 

DeletedUser

Guest
Vai mama mea ribil are mare dreptate... Asta nu pricep eu: de ce cei mari nu se iau de cineva pe masura lor?? Tavi, prietene imi poti raspunde?:cool:(SW)


-pai cum sa se ia de cineva pe masura lor. nu vezi acum s-au unit Deathrow si NWA.acum sunt Deathrow-NWA,+ academia si vingul lor. nu mai au decat sa se mai uneasca si cu gladiatorii 65, de cine sa se mai ia ca nu am ramas decat noi restul. mare rusine ca cele mai 2 puternice s-au unit. daca erau asa de puternici de ce a fost nevoie sa se uneasca , nu puteau sa se descurce singuri?????
 

DeletedUser3964

Guest
-pai cum sa se ia de cineva pe masura lor. nu vezi acum s-au unit Deathrow si NWA.acum sunt Deathrow-NWA,+ academia si vingul lor. nu mai au decat sa se mai uneasca si cu gladiatorii 65, de cine sa se mai ia ca nu am ramas decat noi restul. mare rusine ca cele mai 2 puternice s-au unit. daca erau asa de puternici de ce a fost nevoie sa se uneasca , nu puteau sa se descurce singuri?????
Mare rusine sa va fie voua care m-ati atacat 3 zile si eu nu am fost pe cont si nu ati reusit macar o revolta amarata.
Ati facut pacte 30 aliante si vorbiti de noi ca avem 3 aliante pacte( care sunt de foarte multa vreme ).
Ribil eu chiar nu te inteleg....stai toata ziua si critici aici Deathrow,NWA si Gladiatorii.Daca vrei sa demonstrezi ca esti mai bun arata in joc ceva.Asa toata lumea e buna la comentat............
 

DeletedUser

Guest
ribil, poate ai dreptate in unele privinte...dar foarte PUTINE
Subiectul asta s-a mai discutat de 10000 de ori! Si tot esti NELAMURIT!
Postezi INCONTINUU in speranta ca lumea se va schimba dupa cum vrei tu, ca o sa incepem sa ne atacam intre noi. Cu posturile pe forum NU o sa schimbi nimic.
 

DeletedUser

Guest
- Tadeus, eu sunt nelamurit de ce a fost nevoie de unirea asta intre deathrow si nwa. pai nu erau si asa destul de puternici .



-tavi ,prietene eu nu am participat la organizarea atacurilor impotriva ta, am vazut ca ai fost atacat. stii si tu de ce nu au dat revolta ,au atacat orasul unde aveai mult sprijin, cred ca ar trebui sa te bucuri ca nu au reusit sa-ti dea revolta si sa-ti i-a vreun oras, nu sa fii suparat.
 

DeletedUser

Guest
Eu chiar nu ma asteptam ca NWA sa fuzioneze cu deathrow. dar a fost nevoie pt ca nwa pierdea orase in favoarea lui k.g.b . atunci nwa a fugit in bratele lui deathrow ,,hai salvati-ne ca ne cuceresc astia de la k.g.b ,, si deathrow a profitat de situatia asta facandu-se mai puternic. atat despre marea ,puternica neinfricata alianta NWA.(SW)
 

DeletedUser

Guest
:rolleyes: atata de multa teama nu putea avea NWA, ma intreb cine s-a ocupat cu fuziunea de la ei,cred ca madalinnos91 ca am vazut ca e intemeietor la DETH-NWA ,presupun.
inca odata: NWA si-a aratat valoarea,vorbesc de eta nu ma intereseaza ce fac ei pe alte lumi:pro:
 

DeletedUser

Guest
Cine joaca pe Eta stie foarte bine ca intre Deathrow, Gladiatorii 65, Deathrow Academia,Newer Walk Alone, NWA Wing,Evolution of Gladiators este pact si nu se ataca intre ei.
-locurile 1,2,3,6,7,9 in top 12 clasament. de puncte nici sa nu vorbim ca aceste 6 aliante au duplu de toate celelalte aliante care au ramas adunate la un loc. si dragilor aceste mari aliante ataca pe cei mici . de ce nu se ataca intre ei. de pilda deathrow cu gladiatorii 65 sau NWA, ori NWA cu gladiatorii. asa sa va luati de unul de puterea voastra. asa e usor sa ramaneti in top 3 deathrow, NWA Gladiatorii 65. si voi sunteti fricosi ca K.G.B. nu va atacati pt ca imediat ati scadea in clasament. ce aliante mari sunteti de n-aveti curajul sa ma atacati. Deathrow n-a avut curajul sa ma atace. cu totul ca eu sunt singur.


-e si cum in al Doilea Razboi Mondial. Franta, Marea-Britanie,Germania,Japonia,Statele Unite Ale Americii si Rusia ar fii avut pact si ar fii luptat in acelasi tabara impotriva restul lumii. cine ar fii invins??? ei dragii mosului si noi asa am patit luptam cu astia mari. dar deja am bagat frica in ei ca nu ma ataca, n-au curajul.
(SW)

Nu va inteleg pe voi .
ce aveti impotriva ca ei au pacte intre ei ?
asa se INCHIDE O LUME , facand pacte si zdrobind aliantele mici , iar dupa ce nu va mai exista nici o alianta , se vor bate intre ele .
cand doar o alianta mai exista pe server , aceea va inchide serverul . nu 1000 de aliante , ci doar 1 singura.
asa ca poate sa faca pact cu toate aliantele , inafara de ultima , dupa ce o "neutralizeaza" scoate pactul cu penultima si tot asa :)

Nu inteleg de ce va doare atat pactele dintre anumite aliante ( asta este parerea mea , eu nu joc pe ETA ) , voi vedeti-va de alianta voastra ..
Deobicei , ce zici tu aici , cam asa se distrug si pactele , cred ca daia e bine ca poti sa ascunzi pactele .. toata lumea are invidie pe cei mai buni ( asta e logic ) ..
 

DeletedUser

Guest
akmon. prietene. n-ai citit tot ce s-a scris aici, aliantele acestea au spus ca nu se vor ataca intre ei niciodata. asa ca nu se va inchide lumea nici peste 100 de ani. oricum nu vor zdrobii aliantele mici. o sa existam pana cand ei. nu ne pot invinge .
 

DeletedUser

Guest
n-are cum sa nu se bata niciodata.
tot o sa apara o neintelegere cand va veni vorba de FORŢA SUPREMĂ .

sincer , crede-mă .
 

DeletedUser

Guest
Ribil, cand o sa ramanem doar noi 6 (daca o sa ramanem doar noi 6), crezi ca o sa stam sa colonizam toate marile pana nu mai sunt locuri libere pe lume? Cat despre invinsul aliantelor mici, asta o sa vedem...in timp.
 

DeletedUser

Guest
Tadeus eu nu cred ca Deathrow-NWA, Deathrow-NWA Academia si Deathrow -NWA Wing se vor bate intre ei. poate voi gladiatorii 65 o sa va bateti cu ei. dar nu cred ca vom ajunge acolo pt ca nu veti invinge niciodata aliantele mici. poate o sa piarda Deathrow -NWA mai repede. oricum eu n-am treaba cu voi.
 

DeletedUser

Guest
Eu chiar nu ma asteptam ca NWA sa fuzioneze cu deathrow. dar a fost nevoie pt ca nwa pierdea orase in favoarea lui k.g.b . atunci nwa a fugit in bratele lui deathrow ,,hai salvati-ne ca ne cuceresc astia de la k.g.b ,, si deathrow a profitat de situatia asta facandu-se mai puternic. atat despre marea ,puternica neinfricata alianta NWA.(SW)



:)) ma asteptam la asa ceva...pentru cunostinta ta generala si ca sa inchid gura la rautaciosii ca tine.

Eu pe la inceputul lunii august am vorbit cu baietelul despre o fuziune intre aliantele noastre,de fapt ea m a abordat cu acest subiect,
Eu am fost pro pentru fuziune ca sa am motiv sa incep razboiul cu kgb.Nu s a inceput mai repede din cauza la niste fricosi de la mine.

Motivul principal pentru care am vrut razboiul cu kgb a fost sa curat legumele care le aveam in alianta......este si normal sa cucereasca kgb orase de la NWA pentru ca atata timp cat am lipsit eu nu a stat nimeni cu biciu pe jucatori si acestia au adormit.Oricum tot ce cuceresc ei e egal cu zero atata timp cat o fac de la inactivi....dar acum nu e problema ca m am intors :D

Cat despre tine unde esti frate pe harta sa vad daca pot sa iti fac o cheie sa nu iti mai aud gura......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
- unde sunt ,pai uita-te pe harta domnule hekia si o sa vezi unde sunt.daca ma ataci doar tu atunci nu-i problema te astept cu bratele deschise, dar nu cred ca tu singur ma ataci, o sa ma atacati cu totii. cum ati facut acum cateva zile Deathrow-NWA + cativa jucatori de la wing.
-am pierdut multe batalii dar razboiul noi vom castiga.;)

-bine ca alianta Deathrow-NWA are acum mai multe orase, avem de unde sa cucerim.(SW)
 

DeletedUser

Guest
- unde sunt ,pai uita-te pe harta domnule hekia si o sa vezi unde sunt.daca ma ataci doar tu atunci nu-i problema te astept cu bratele deschise, dar nu cred ca tu singur ma ataci, o sa ma atacati cu totii. cum ati facut acum cateva zile Deathrow-NWA + cativa jucatori de la wing.
-am pierdut multe batalii dar razboiul noi vom castiga.;)

-bine ca alianta Deathrow-NWA are acum mai multe orase, avem de unde sa cucerim.(SW)

:)))))))))))))))))))))))))
=)))))))))))))))))))))))))

Mai ştii bancuri de-astea?
 
Sus