Părerea ta contează-Concursul Personalitatea Lunii

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O sa opresc orice discutie, de orice fel, consider ca este de prisos pt toate cazurile fictive prezente sau viitoare.
 

DeletedUser

Guest
Multumesc la fel!.........foarte frumoasa sper :)..........voi citi Hamlet de William Shakespeare, are acolo un citat celebru:)
 

DeletedUser

Guest
Eeee...soso,ce-ti spusei eu tie???
Vezi daca ascultai ajungeai la acelasi rezultat....eu nu mi-am permis sa-ti spun mai amanuntit si nici Norbit nu a facut-o delaliat(cum si in ce fel)
Abordarea pe tema asta o stiam ..ca si zicala .."respectati regulamantul jocului si nu o sa patiti nimic"..e veche...si asteptam altceva..dar m-am inselat :)
Explicatia doamnei Odmm e cea mai buna,de altfel la conturi mari ..e cam imposibil sa nu gresesti la o vraja macar..si oricum sunt cu ochii pe conexiunile declarate!Cat despre a afla cum fac sa afle daca e multicont sau conexiune declarata...nu vei afla niciodata ,parerea mea,desi nu e prea greu daca pricepi putin IT!
 

DeletedUser

Guest
da bubulica ai avut dreptate...........nu ma instiga , lasa-ma asa cuminte sa studiez religia pe lumea mea in Danemarca..............upss... pardon, Zeta :))
 

DeletedUser

Guest
Visez sau te vedeam mai demult in clasament ultima cu 0 puncte, iar acum esti pe 31 ?
 

DeletedUser6873

Guest
Vorbea viteazul rebel...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
te-ai facut filozof de cand nu te-am mai vazut ?
Si eu care ma gandeam sa iti dau niste orasele pe alta lume unde activam amandoi... :)))) (Ai stricat surpriza...)
 

DeletedUser

Guest
Cunosti ceva jucator de incredere asa cu experienta macar ca a noastra care ar dori sa joace grepo ?
 

DeletedUser

Guest
Visez sau te vedeam mai demult in clasament ultima cu 0 puncte, iar acum esti pe 31 ?


in locul tau as tace din gura,numai sa dai din gura si sa faci misto de altii stii
oricum iti da lectii la joc,uita-te pe grepostats si fa un pic de comparatie intre voi 2 sa vezi care ce stie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus