O RUGAMINTE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17390

Guest
Mans, zice tavi ca-ti da si tie un S-class daca-ti dai delete acum pe ultima suta de metri...
 

Archer324

Membru Nou
Sa nu uitati sa vorbiti cu Still de accelerarile in plus ok ? Ca ar fi rusinos ca marea alianta japonia sa fie batuta de o alianta noua pe grepolis, zic. :))))
Sa ii virati banii ca acum incep minunile si voi sunteti tot cu miloaga sa mai amane putin....poate din a 3-a reusiti ceva :)).
P.S. inainte sa vb ca am facut si am dres mai bine te-ai uitat in propria curte ca ati bagat gold cat alte aliante in 3 servere:)). Se stie ca fara sunteti noname-uri dar totusi... macar nu mai deschideti gura. Comentati cand o sa jucati grepolis, nu cand bagati mii de euro si dupa va dati mari jucatori de grepolis :)).
P.S.S. sa mai iesiti vreo 2 macar sa le amanati pana de pasti sa fie treaba buna... pana atunci mai luati si voi cate 50 de orase :))) si reusiti ceva sa miscati ceva.
Ahhh sa nu uitati ca este event si puteti lua favoruri pentru accelerari :))). Si dupa sa va laudati ce mari jucatori sunteti :))) Cata penibilitate....trist.
Eu va dau un sfat prietenesc vedeti-va de dormezele voastre ca la cate aveti inca le mai tineti orasele de decor si stiu care de la voi e pe galben si rosu.Oricum voi la minuni o sa jucati cu tickete ca sa mai prindeti pe unu ca joaca ilegal ca in disputa directa n-aveti nicio sansa.
 

mans

Stie Tot
Eu va dau un sfat prietenesc vedeti-va de dormezele voastre ca la cate aveti inca le mai tineti orasele de decor si stiu care de la voi e pe galben si rosu.Oricum voi la minuni o sa jucati cu tickete ca sa mai prindeti pe unu ca joaca ilegal ca in disputa directa n-aveti nicio sansa.
Zice ala pe care l-a scufundat Ivan 6 boabe de i-a facut mucii haturi.Jucatorule,hai preia un oras pe langa mine,sa vedem cat de bun esti!
 

Archer324

Membru Nou
Da 300 si ceva de orase au fost luate ca ai dat tu voie.Lasa aroganta eu ma mir cum de v-ati pastratat unitatea in alianta voastra si nu v-ati destramat
 

DeletedUser17390

Guest

:))))))))))))

II da cu virgula acuma punctele la minuni.

MANS acuma de ce nu te iei de aia din marea 15 care blocheaza minunile ? Parca nu te interesa asa tare, sau stai, nu e vorba de Japonia probabil si de asta. Ati castigat eventul trecut ca sa ce ? Aa, da, ai bagat cultura din event sa-ti cuceresti multiconturile sau sa mai faceti ceva deff, depinde.
 

DeletedUser17390

Guest
S-au atins punctele, ca am stat sa fac 10000 de conturi, zise mans.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus