O RUGAMINTE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6507

Guest
Sunt curios cum e joaca serioasa la tine fakeuri peste fakeuri ca astea stiu si eu sa fac.
Robotule;)),n-am nevoie sa apelez la fake-uri,pe tine doar din actiuni te fac ca o sa plangi dupa deff,vezi ca pe gonnos,nici nu stiu daca am dat un atac pe tine:)),asa ca mi se rupe,daca era sa joc era o treaba;).Dar tu cu o gramada de jucatori pe langa mn n-ai fost in stare sa bagi o nava fara sa te faci scafandru:))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
eu ma fac comerciant de minuni , zeul va promite castigarea minunilor pentru o coronita intr-o tura .

astept oferte in privat .
 

Archer324

Membru Nou
Robotule;)),n-am nevoie sa apelez la fake-uri,pe tine doar din actiuni te fac ca o sa plangi dupa deff,vezi ca pe gonnos,nici nu stiu daca am dat un atac pe tine:)),asa ca mi se rupe,daca era sa joc era o treaba;).Dar tu cu o gramada de jucatori pe langa mn n-ai fost in stare sa bagi o nava fara sa te faci scafandru:))
Vorbeste capra din tine tu nici nu esti in stare sa iei orase de la jucatori mai slabi decat tine si ai pretentii sa te masori cu mine.Mars ma ca nu esti altceva decat un parazit al acestui joc.Capra grepolisului.
 

DeletedUser6507

Guest
Vorbeste capra din tine tu nici nu esti in stare sa iei orase de la jucatori mai slabi decat tine si ai pretentii sa te masori cu mine.Mars ma ca nu esti altceva decat un parazit al acestui joc.Capra grepolisului.
Pai ba pizda penala=)),pe gonnos nici n-am jucat sa iau orase fraiere,pur si simplu am intrat sa-mi bat joc de voi in plm,In mod normal unde am jucat eu era necesar permanent,ei bn eu am jucat fara,intreaba in mortii tai pe Slevin de mn si pe Excelent,pana atunci mergi si invata sa joci grepolis ca nu esti nici macar la jumatate unde is eu.
 

Archer324

Membru Nou
Pai ba pizda penala=)),pe gonnos nici n-am jucat sa iau orase fraiere,pur si simplu am intrat sa-mi bat joc de voi in plm,In mod normal unde am jucat eu era necesar permanent,ei bn eu am jucat fara,intreaba in mortii tai pe Slevin de mn si pe Excelent,pana atunci mergi si invata sa joci grepolis ca nu esti nici macar la jumatate unde is eu.
Pizda esti tu ca esti capra la toti .Apoi da singur nu esti in stare sa te sustii Ce valoare ca tu n-ai valoare esti vai de pula ta
 

DeletedUser8148

Guest
Fix aia din M15 intarzie minunile.Ai mei nu au iesit din alianta,ai vostri da.Deci,sa recapitulam,pe cine ajuta intarzierea?
Si referitor la blaturi,ia intreaba-l pe prastie de la voi cu cine a facut blat azi:))
Na fost blat :) eu i-am dat toate trupele :)
 

DeletedUser6507

Guest
Invictuuus corooooniiiita
Eu am tinut cu voi dinainte sa stiti ca apare lumea .
mai taci in plm,ba parca esti drogat baiatule.Tu ai face orice pt coronita;)),sper ca oricine castiga aici sa nu te primeasca nici in tura a 10 pt coronita;)).
 

DeletedUser6507

Guest
smiley-emoticons-lol.gif
de ce m-ar bate ca am intrat de relax pt micutul Ionut?Pt mn a fost un castig ca a mai disparut un prost de pe srv aIa.Vorbeste intai cu Gucci ce i-am zis la inceput de server pe urma mai discutam;),enerveaza-ma mult sa joc si pe lumea noua sa vezi cum iti dispar jucatorii din alianta.Asa cum te-au lasat pe hermonassa,ai fost primul violat pe hermonassa,prostul pulii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus